№ | Дата | Предмет | Форма проведення |
1. | 27.05.2019 | Українська мова (диктант) | Письмово |
2. | 30.05.2019 | Математика | Письмово |
3. | 03.06.2019 | Українська література | Письмово |
Дата | Час | Клас | Предмет | Голова атестаційної комісії | Учитель, що проводить атестацію | Член атестаційної комісії |
27.05.2019 | 09.00 | 9-А | Українська мова | Шалар Лариса Володимирівна, директор ліцею, учитель англійської мови, вища освіта, спеціаліст вищої категорії | Мартинюк Володимир Борисович, учитель української мови та літератури, вища освіта, спеціаліст вищої категорії | Мельничук Ольга Сергіївна, учитель зарубіжної літератури, української мови та літератури, вища освіта, спеціаліст ІІ категорії |
30.05.2019 | 09.00 | 9-А | Математика | Шалар Лариса Володимирівна, директор ліцею, учитель англійської мови, вища освіта, спеціаліст вищої категорії | Тіщенко Тетяна Василівна, учитель математики, вища освіта, спеціаліст вищої категорії | Хлистова Ольга Ростиславівна, учитель математики, вища освіта, спеціаліст вищої категорії |
03.06.2019 | 09.00 | 9-А | Українська література | Распітіна Зоя Дмитрівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель української мови та літератури спеціаліст вищої категорії | Мартинюк Володимир Борисович, учитель української мови та літератури, вища освіта, спеціаліст вищої категорії | Мельничук Ольга Сергіївна, учитель зарубіжної літератури, української мови та літератури, вища освіта, спеціаліст ІІ категорії |
Дата | 9-А клас | 9-Б клас | |
31.05.17 | 9.00, к. 15 – консультація з української мови | 9.00, к.6– консультація з української мови | |
01.06.17 | 9.00, к.11 Українська мова (диктант) Голова: Распітіна З.Д., заступник директора з навчально-виховної роботи Учитель: Мартинюк В.Б. (Мельничук О.С.) Члени комісії: Шовкун Н.В. | 9.00, к.15 – Українська мова (диктант) Голова: Шалар Л.В., директор ліцею Учитель: Мартинюк В.Б. Члени комісії: Казюк П.В. | |
02.06.17 | 9.00, к.15 – консультація з математики | 9.00, к.6 – консультація з географії | |
06.06.17 | 9.00, к.15 – Математика (письмово) Голова: Дзьоба Н.В., заступник директора з навчально-виховної роботи Учитель: Тіщенко Т.В. Члени комісії: Хлистова О.Р. | 9.00, к.6– Географія (письмово) Голова: Шалар Л.В., директор ліцею Учитель: Мусафір О.Л. Члени комісії: Роман А.О. | |
08.06.17 | 9.00, к.15 – консультація з географії | 9.00, к.6 – консультація з математики | |
09.06.17 | 9.00, к.15 – Географія (письмово) Голова: Дзьоба Н.В., заступник директора з навчально-виховної роботи Учитель: Мусафір О.Л. Члени комісії: Роман А.О. | 9.00, к.6 – Математика (письмово) Голова: Шалар Л.В., директор ліцею Учитель: Тіщенко Т.В. Члени комісії: Хлистова О.Р. |
Дата | 9-А клас | 9-Б клас | |
31.05.16 | 9.00, к. 15 – консультація з української мови | 9.00, к.6– консультація з української мови | |
01.06.16 | 9.00, к.11 - Українська мова (диктант) Голова: Шалар Л.В., директор ліцею Учитель: Мельничук О.С. Члени комісії: Шовкун Н.В. | 9.00, к.15 – Українська мова (диктант) Голова: Дзьоба Н.В., заступник директора з навчально-виховної роботи Учитель: Афоніна С.Є. Члени комісії: Распітіна З.Д. | |
03.06.16 | 9.00, к.15 – консультація з математики | 9.00, к.6 – консультація з англійської мови | |
06.06.16 | 9.00, к.15 – Математика (письмово) Голова: Дзьоба Н.В., заступник директора з навчально-виховної роботи Учитель: Тіщенко Т.В. Члени комісії: Хлистова О.Р. | 9.00, к.6– Англійської мови (письмово) Голова: Шалар Л.В., директор ліцею Учитель: Шовкун Н.В. Члени комісії: Афоніна С.Є. | |
07.06.16 | 9.00, к.15 – консультація з англійської мови | 9.00, к.6 – консультація з математики | |
08.06.16 | 9.00, к.15 – Англійська мова (письмово) Голова: Шалар Л.В., директор ліцею Учитель: Шовкун Н.В. Члени комісії: Афоніна С.Є. | 9.00, к.6 – Математика (письмово) Голова: Дзьоба Н.В., заступник директора з навчально-виховної роботи Учитель: Тіщенко Т.В. Члени комісії: Хлистова О.Р. |
Дата | 11-А клас | 11-Б клас | |
04.05.16 | Консультативний день для учнів 11-х класів | ||
8.00 – 11.00 – українська мова | 11.00 – 14.00 – українська мова | ||
05.05.16 | Українська мова у формі ЗНО у пунктах тестування | ||
10.05.16 | Консультативний день для учнів 11-х класів | ||
8.00 – 11.00 – математика, історія України | 8.00 – 11.00 – математика, історія України | ||
11.05.16 | Математика у формі ЗНО у пунктах тестування | ||
13.05.16 | Історія України у формі ЗНО у пунктах тестування | ||
19.05.16 | 8.00 к.5 – консультація з англійської мови | 8.00 к.2– консультація з англійської мови | |
20.05.16 | 9.00, к.16 – Іноземна мова англійська (письмово) Голова: Распітіна З.Д., заступник директора з навчально-виховної роботи Учитель: Шалар Л.В. Члени комісії: Казюк П.В. | 9.00, к.17 – Іноземна мова англійська (письмово) Голова: Дзьоба Н.В., заступник директора з навчально-виховної роботи Учитель: Шовкун Н.В. Члени комісії: Афоніна С.Є. | |
№ з/п | Назва навчального предмета | Форма проведення державної підсумкової атестації | Примітка |
1. | Українська мова | У формі зовнішнього незалежного оцінювання | |
2. | Іноземна мова | У навчальних закладах | |
3. | Математика | У формі зовнішнього незалежного оцінювання | Випускник має право обрати один з зазначених предметів незалежно від профілю навчального закладу |
Історія України |
Квітень 2024 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
П | В | С | Ч | П | С | Н |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |