Я там, де Україна

2014-05-14

/Files/images/Фото0496.jpgУ Миколаївському економічному ліцеї №1
відбулася загальноліцейна лінійка, присвячена початку військово-польових зборів учнів 11-х класів

Травень. Місяць, який потребує великих зусиль від кожного учня навчального закладу, а особливо – від випускників-учнів 11-х класів. Це – період Державної підсумкової атестації, підготовки до ЗНО і проведення навчально-польових зборів.

У Миколаївському економічному ліцеї №1 з відповідальністю відносяться до кожного етапу у житті випускників, не виключення – проведення навчально-польових зборів.

Сьогодні, 14.05.2014, 48 випускників вишукувались на майданчику ліцею. Зі словами глибоко патріотичного змісту, побажаннями успіхів, відповідального ставлення до власного здоров’я, поваги та взаєморозуміння звернулася до учнів директор ліцею Шалар Л.В.

/Files/images/Фото0500.jpgЛариса Володимирівна підкреслила, що навчально-польові збори повинні продемонструвати високий рівень засвоєння юнаками основ військової справи, юнаками і дівчатами – основ медико-санітарної підготовки та цивільного захисту. У цьому році навчально-польові збори будуть проведені на базі ліцею, програма буде виконана повністю під керівництвом викладача предмету «Захист Вітчизни» Шалар І.Г. та вчителя предмету «Основи медичних знань» Дралюк О.О.


/Files/images/Фото0492.jpg/Files/images/Фото0493.jpg/Files/images/Фото0499.jpg/Files/images/Фото0494.jpg


Распітіна З.Д.,заступник директора з навчально-виховної роботи


Кiлькiсть переглядiв: 131