ДЕНЬ НАУКИ

2014-11-21

/Files/images/den_n.png

21 листопада учнівське наукове товариство «Лідер» проводило традиційне загальноліцейне свято День науки – одиннадцятикласники презентували результати власної дослідної роботи на науково-практичній конференції «Обдарованість – запорука успіху і компетентності».

День науки – це дійсно загальноліцейне свято. Щоб підготувати і провести його, були задіяні всі ланки дружної ліцейної родини, починаючи з директора, Шалар Л.В., заступників, вчителів, технічних працівників до учнів та шановних батьків, що завжди підтримують їх у найвідповідальніші хвилини їхнього життя.

Хочеться подякувати всім без винятку, вчителям ліцею, які готували до захисту конкурсантів, переймалися їхніми проблемами, переживали і вболівали за них, як за власних дітей, а також подякувати класним керівникам 11х класів: Шовкун Н.В., Роман А.О. за підтримку, небайдужість і відповідальність.

Особливої відзнаки заслуговують учні 10А і 10Б класів, які підготували справжню святкову лінійку – дійсно урочисте відкриття конференції: презентацію, творчі виступи, організували реєстрацію учасників, підготували кабінети до виступів.

Класні керівники Афоніна С.Є. і Дудник В.В. відповідально і гідно презентували наш заклад на рівні міста, перед гостями з Миколаївського морського ліцею і ліцею «Педагог», які залишили подяку і отримали незабутні враження від сприйняття наукового дійства і спілкування з лідерами нашого закладу.

Виносимо подяку керівникам 8х, 9х класів за правильне налаштування класних колективів на сприйняття цікавої, але складної інформації, яку необхідно було систематизувати в анкетах слухачів.

Слова вдячності і членам журі фахових комісій, які працювали цілеспрямовано, справедливо і об’єктивно.

Ось чому можна із впевненістю сказати, що конкурс-захист НДР відбувся на високому рівні.

Звичайно, і конкурсанти, і вчителі хвилювалися виступаючи перед фаховим журі і численними слухачами захисту. На конкурс було представлено 48 робіт, не захищались по хворобі 5 учнів. В результаті маємо 18 робіт достатнього і 25 робіт високого рівня.

На всіх відділеннях були творчі, цікаві, креативні роботи, які одноголосно сподобались і комісії, і слухачам. Учні, які їх представили, віртуозно володіють ораторським мистецтвом, уміло керують аудиторією, тому вони отримали приз глядацьких симпатій:

- Сощенко Вікторія (англійська мова)

- Зіневич Олександр (психологія)

- Салаков Андрій (фізика)

- Савун Валерій (біологія)

- Лукін Владислав (історія)

Досконалими і гідними для представлення у Миколаївському ТВ МАН області визнані наукові роботи наступних конкурсантів:

Відділення гуманітарних наук:

І місце: Сощенко Вікторія (англійська мова), Литовченко Олександра (українська мова)

Відділення історико-суспільних дисциплін:

І місце: Пашкевич Артем (географія),

ІІ місце: Перькова Єлізавета (історія),

ІІІ місце: Кольцов Євген (економіка)

Відділення психології:

І місце: Єгорова Марія

ІІ місце: Базарова Крістіна

ІІІ місце: Щербіна Анастасія

Відділення фізико-математичних дисциплін:

І місце: Салаков Андрій, Ожиняк Олександр, Мешков Андрій (фізика)

Відділення хіміко-біологічних наук:

І місце: Терів Катерина, Свирид Катерина (біологія),

ІІ місце: Дзуман Олександр (біологія), Єпураш Саманта (медицина)

Вітаємо всіх! Зичимо Вам нових перемог і наукових злетів!
Шукаймо істину, бо вона варта нашого часу!