Ось такий він наш переможець!

2014-12-02

/Files/images/164647.jpg

Щороку когорта найкращих молодих освітян м. Миколаєва збільшується. Нині нам, педагогічному колективу Миколаївського економічного ліцею №1 є ким пишатися.

02 грудня 2014 року відбувся фінальний етап конкурс «Нове ім’я – 2014». В цьому конкурсі почесне ІІ місце виборов наш учитель хімії та біології Гарей Денис Олегович.

Цьому передувала велика та складна робота. В конкурсі «Нове ім’я – 2014» прийняли участь 14 вчителів в номінації «Вчителі природничо-математичного циклу»: школи №3,№10, №11, №14, №25, №28, №30, №43, №60, №61, №64, економічний ліцей №1 і морський ліцей. В першому і другому заочних турах конкурсанти представляли розробки «Першого уроку» та матеріали уроків однієї з навчальних тем. У третьому турі журі відвідали «Урок на замовлення».

За результатами трьох турів була обрана п’ятірка фіналістів: вчитель інформатики ЗОШ №28, вчитель математики Миколаївського морського ліцею ім. проф. Александрова, вчитель фізики та астрономії ЗОШ №25, вчитель біології ЗОШ №30 і, безумовно, учитель хімії та біології Миколаївського економічного ліцею №1 Гарей Денис Олегович.

В ході фінальної частини конкурсу, яка відбулася в Будинку творчості учнів, конкурсанти апробували свої сили в чотирьох творчих конкурсах:

«Сяйво самоцвітів». Кожен учасник у музичній, творчій формі представляє себе, свій шлях у професію, ставлення до життя та своєї роботи. Це конкурс-візитка, в ході якого педагог може виступати на сцені зі своїми вихованцями та колегами.

«Азбука каменю». Учасники повинні ознайомитися з безцінними скарбами фольклору – приказками , фразеологізмами й розтлумачити їх як пораду або схвалення, застереження або правильне рішення, проявивши при цьому кмітливість, ерудицію, мудрість і почуття гумору.

«Кольорова магія». Учасники повинні зацікавити публіку цікавими знахідками, провести магічні експерименти, демонструючи фізичні, хімічні, біологічні та інші властивості речовин і предметів, пояснити, де і в яких цілях можна використовувати даний експеримент, проявивши при цьому професійні вміння та навички, ерудованість, зацікавленість.

«Творча скарбниця душі». Кожен учасник демонструє свої творчі здібності, представляє своє захоплення, хобі, мрію.

Про Гарея Дениса Олеговича можна розповідати багато цікавого, бо він непересічна особистість. Ми, адміністрація та вчителі Миколаївського економічного ліцею №1 впевнені, що перемога вчителя у фінальному турі конкурсу – лише поштовх до постійного пошуку, самовдосконалення. Зичимо Вам, шановний Денисе Олеговичу, натхнення та сил для реалізації всіх планів, задумів, професійного зростання й процвітання. А в конкурсних змаганнях – перемог.

/Files/images/164633.jpg/Files/images/164646.jpg/Files/images/164644.jpg/Files/images/164645.jpg