• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Підсумки проведення тижня фізики та астрономії в Миколаївському економічному ліцеї № 1.

Підсумки проведення тижня фізики та астрономії в Миколаївському економічному ліцеї № 1.

2015-03-20

/Files/images/1_tijden_fziki/15.jpg

Підсумки проведення тижня фізики та астрономії

в Миколаївському економічному ліцеї № 1

В нашому навчальному закладі стало традицією проведення олімпіади знань протягом навчального року. Так з 16.03.2015. по 20.03.2015. в Миколаївському ліцеї № 1 пройшов тиждень фізики та астрономії. Така форма планування позакласної роботи надає більш наукової організації праці учнів: деякий час їх увага концентрується на фізиці та астрономії, поглиблюються і розширюються знання з цих предметів – це розвиває їх зацікавленість, дозволяючи порівнювати і вибирати; створює широкий простір для змагання.

В цьому навчальному році вчитель фізики та астрономії Роман А.О. вирішила створити проект, за допомогою якого і учні і вчителі переконаються в тому, що фізика та астрономія не завжди можуть бути важкими та серйозними науками. Тиждень називався «Фізичний та астрономічний Хіт – парад» і розпочався з лінійки, на якій всі зустрілися з піснею, дотепом та жартом. Хіба ми не знаємо, що мости між лірикою і точними науками ніколи не були розведеними, бо не можна відділити людський інтелект від емоцій, і холодні формули не ізольовані від гарячого випромінювання людських почуттів. „Усе більше мистецтво стає науковим, а наука – художньою; розлучившись біля підніжжя, вони зустрінуться коли-небудь на вершині”, - сказав Г. Флобер.

Ведучі оголосили план проведення тижня, роздали завдання на тиждень менеджерам кожного класу.

Метою такого відкриття було: підвищити зацікавленість фізикою і астрономією, та заохотити учнів до активної участі у проведенні тижня.

Досягненню цієї мети допомагали завдання, які підбирались неважкі і не громіздкі, щоб не перенавантажувати учнів. Деякі з них можна було зробити на перервах, формуючись у невеликі групи. «Веселі перерви» включали в собі розгадування фізичних загадок, кросвордів, фізики в історичних подіях.

Учні малювали тематичні газети та створювали власні індивідуальні проекти «Моє сузір’я».

І завершився тиждень Хіт – парадом жартівливих пісень про фізику та астрономію, авторами яких були самі учні – метою всіх цих заходів була популяризація фізики та астрономії як наук, які необхідні для розвитку НТП; розвивати у учнів інтерес до цих складних, але необхідних наук.

/Files/images/1_tijden_fziki/1.jpg


/Files/images/1_tijden_fziki/2.jpg

/Files/images/1_tijden_fziki/3.jpg

/Files/images/1_tijden_fziki/5.jpg

/Files/images/1_tijden_fziki/6.jpg

/Files/images/1_tijden_fziki/7.jpg

/Files/images/1_tijden_fziki/8.jpg

/Files/images/1_tijden_fziki/9.jpg

/Files/images/1_tijden_fziki/11.jpg

/Files/images/1_tijden_fziki/10.jpg

/Files/images/1_tijden_fziki/12.jpg

/Files/images/1_tijden_fziki/14.jpg

/Files/images/1_tijden_fziki/16.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 112