Підсумки проведення тижня хімії та біології

/Files/images/біологія 4.jpg

Підсумки проведення тижня хімії та біології

в Миколаївському економічному ліцеї №1

Предметні тижні у ліцеї є ефективною формою позакласної роботи. Вони активізують пізнавальну діяльність учнів, сприяють покращенню засвоєння навчальної програми. Тиждень хімії та біології має свої освітні, виховні та розвиваючі цілі. До освітніх цілей належить, наприклад, розширення хімічних знань у галузях цієї диференційованої науки; до виховних – опанування різноманітних форм і правил поведінки; до розвиваючих – розкриття творчих здібностей у предметі.

В період з 30.03 по 03.04 в Миколаївському економічному ліцеї №1 проходив тиждень хімії та біології «Хіміко-біологічний коктейль».

За цей період ліцеїсти мали змогу продемонструвати свої знання та ерудицію, практичні вміння та навички з хімії та біології. Було представлено різноманітні цікаві завдання.

Отже, маємо такі результати:

• В конкурсі «Хімічна казка» найкраще себе показали учні 10-Б класу;

• В конкурсі «Шифрувальник» учні 11-А класу;

• У грі «Пошук скарбів» переможцями стали учні 11-А класу, та були нагороджені смачним та поживним призом;

• В конкурсі «Речовини на сторінках Книги рекордів Гіннеса» найкраще себе показали учні 9-А класу;

• В розгадуванні головоломок та цікавих питань «Подумай сам» активну участь прийняли всі учні нашого ліцею, але найшвидше та найправильніше з цим впорались ліцеїсти 10-А класу.

Загалом тиждень хімії та біології пройшов успішно, тому в майбутньому, бажаю всім ліцеїстами проявляти великий інтерес до предметних тижнів та приймати участь у всіх конкурсах та іграх що будуть пропонуватись їм.

/Files/images/біологія 3.jpg/Files/images/біологія 1.jpg/Files/images/біологія 2.jpg