Радісне свято Першого дзвоника

2016-09-01

/Files/photogallery/1103/DFS_0016.JPG

Перший дзвінок у 2016-2017 навчальному році значить для всіх дуже багато. Для одинадцятикласників – це останній рік в нашій ліцейній родині, для восьмикласників – це початок ліцейного, дружного життя.
Коли ти вперше заходиш в ліцей в цей день, бачиш гарних, ошатних учнів, привітних , улюблених вчителів та працьовитих, добрих працівників закладу. Ліцей знову наповнюється дзвінким сміхом дітей, звичним голосом наших вчителів. Сам ліцей, немов світиться, вітаючи нас: скрізь квіти та кульки. Ти розумієш, що ти знову у своєму рідному другому будинку. І ось звучить прекрасний гімн нашої рідної України! Це і є початок нового навчального року.
Наші талановиті учні починають святкову лінійку. Учні розповідають вірші, демонструють різноманітні виступи. Аж ось починається найважливіша частина лінійки – настановча промова нашого чарівного директора. Слова Лариси Володимирівни викликають сльози випускників, радість у восьмикласників. Тільки наш директора вміє сказати настільки зворушливо! Це найбільша моя улюблена частина лінійки. Після – ми офіційно приймаємо восьмі класи до нас у сім’ю і розповідаємо їм як важливо любити Україну, її історію та традиції.
Нас запрошують на перший урок, на якому ми знову в своєму рідному кабінеті, всім класом. В цьому році ми обмінювались думками про рідну Україну, про мирне й щасливе життя, про сімейні цінності і про все важливе у житті. Цей день запам’ятається мені на все життя, тому що я випускниця, востаннє я учениця такого зворушливого дійства під назвою «Перший дзвоник».

Коба Анастасія, учениця 11-А класу

< НазадВперед >
Кiлькiсть переглядiв: 110