«Нумо, хлопці!»

2017-12-14

/Files/photogallery/1216/P1030632.JPG

Одним з найважливіших завдань виховної роботи є формування фізичного, психічного, духовного здоров’я учнів.
Головною метою спортивно-оздоровчої роботи у Миколаївському економічному ліцеї №1 є виховання особистості, яка свідомо підтримує здоровий спосіб життя, при цьому намагаємось створювати середовище, у якому учням вигідно вести здоровий, активний спосіб життя. І в цьому нам допомагають спортивно-оздоровчі заходи, які в ліцеї проходять щомісяця, але грудень – найочікуваніший.
14 грудня 2017 року в ліцеї відбулися змагання між командами хлопців десятих та одинадцятих класів під назвою «Нумо, хлопці». Під час змагань в обох командах відчувався дух суперництва та прагнення до перемоги, хлопці показали себе спритними, сильними та нездоланними.
Змагання складалися з шести етапів: марширування, підтягування, підіймання гирі, стрільба, естафета з передаванням палиці, перетягування канату. На кожному з етапів змагань команди підтримували їх класні колективи. На мою думку, саме це допомогло хлопцям досягти таких високих результатів, адже підтримка – це головна частина шляху до перемоги. Хлопці побачили, що однокласники вірять у їхню перемогу та всім серцем уболівають за них.
Перемогла дружба, і ми раділи як за нашу команду, так і за команду суперників, адже обидві були дуже вправними, міцними, впевненими в собі і, навіть під час запеклої боротьби, вони підтримували суперників і залишалися друзями.
Голова журі – директор ліцею Шалар Лариса Володимирівна нагородила грамотами обидві команди, а також переможців в окремих видах програми:
 «Піднімання гирі» вагою 16кг:
І місце – Полухін Юрій (10-А клас)
ІІ місце – Степанов Кирило (11-А клас)
ІІІ місце – Гвозденко Нікіта (10-Б клас)
 «Підтягування»:
І місце – Полухін Юрій (10-А клас)
ІІ місце – Полівода Данило (11-А клас)
ІІІ місце – Железня к Максим (11-А клас), Гвозденко Нікіта (10-Б клас).
Я гадаю, що такі заходи слід частіше проводити в нашому ліцеї тому, що це зближує учнів усіх класів і прищеплює в ліцеїстів дух суперництва та відчуття підтримки. Бажаю успіхів у ваших спортивних звершеннях!
Зайцева Єлизавета, 11-А клас