Я за тебе молюсь український солдате

2015-10-10

/Files/photogallery/975/IMG_20150925_101444.jpgЗ метою реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, обласної Програми військово-патріотичного виховання населення, формування поваги до захисників Батьківщини, воїнів-учасників АТО, виховання учнівської молоді на прикладах подвигів старших поколінь в ім’я миру, волі українського народу і незалежності держави, виховання співчуття, доброти та милосердя з 10.09.2015р. по 10.10.2015р. у м. Миколаєві проводиться благодійна акція «Запали надію в серці».
Учні Миколаївського економічного ліцею №1 не залишились байдужими і прийняли активну участь у міській акції. І етап акції – збір гуманітарної допомоги для бійців АТО. Протягом тижня класні колективи збирали солодощі, каву, чай, засоби особистої гігієни, які члени учнівського самоврядування з любов’ю упакували і передали у Клуб юних моряків з флотилією.
ІІ етап – виготовлення «Ладанки миру та добра». Кожен клас підійшов до цієї справи креативно, проявив фантазію. Ладанки вийшли яскравими, різноманітними. Допомога батьків, їх співпраця зі своїми дітьми дала такий результат. «Повертайтесь додому живими» - майже кожен лист учнів містив це побажання.

Я ЗА ТЕБЕ МОЛЮСЬ УКРАЇНСЬКИЙ СОЛДАТЕ.

Я ЗА ТЕБЕ БОЮСЬ, ХОЧ НЕ Я ТВОЯ МАТИ.

І БЛАГАННЯ Я ШЛЮ ДО ВИСОКОГО НЕБА,

ТИ ЗАЛИШСЯ ЖИВИМ

БІЛЬШ НІЧОГО НЕ ТРЕБА!

Кiлькiсть переглядiв: 88