«Вклоніться, люди, вчителю…»

/Files/images/3 жовтня.jpgЄ професія у світі —
Серце віддавати дітям!
Серце вчителя безкрає,
Як би він його не краяв.
Другого жовтня в стінах Миколаївського економічного ліцею №1 відбулося святкування Дня вчителя. Традиційно це свято розпочинається зустріччю учителів квітами та привітанням.
О 8 годині ранку весь ліцей вишикувався на святкову лінійку, на якій ведучі Кошман Поліна, Васильєв Кирило оголосили про святкування відразу двох свят: Дня вчителя та відкриття телеканалу «Учитель-ТВ». Трансляція ефіру розпочалася з виступу синоптика Карпюк Анни, а наш спеціальний кореспондент Орлова Марія побувала на книжковому ринку, брала інтерв’ю у чоловіка учительки Близниченко Євгеній, до студії приходив син педагога Мусафір Олександр, велася пряма трансляція з головної площі міста, де свої привітання передавав гість з Італії - Дон Карліоне Полівода Данило, перекладач - Сідашов Андрій, на параді планет учні Манухін Артем, Ліпатов В’ячеслав, Згадова Дарина, Каліман Єлизавета привітали всіх учителів-предметників гумористичними віршами.
Протягом всієї лінійки лунали привітання від учнів ліцею: 8 – А клас - пісня у виконанні Тукалової Валерії, 8 – Б клас – пісня у виконанні Рижинкової Поліни, Нєєжпапи Ганни, пісня у виконанні хору 9 – А класу, 9 – Б клас – танок Коваленко Анастасії та Приндич Олени, 10 – А клас - музична композиція на гітарі у виконанні Семенця Ігоря.
І на завершенні лінійки виступила директор-дублер Цуркан Олена, яка представила всю свою команду учителів-дублерів: Драгоморецька Валерія, Каліман Єлизавета, Верба Тетяна, Любицька Анастасія, Вернер Емілія, Манухін Артем, Дронь Дмитро, Біецька Юлія, Лозовой Микита, Васильєв Кирило, Токман Катерина, Цірук Марія, Остаф Олена, Дмитрієв Дмитро, Рева Вадим, Кравченко Анастасія, Царенко Антон, Карпюк Анна, Ліпатов В’ячеслав, Мельник Анастасія, Кошман Поліна, Близниченко Євгеній, Скляренко Максим, Дарначук Ілля, Пономаренко Владислав, Копач Максим, Зеленський Микита, Згадова Дарина.
По завершенні лінійки всі учні відправились на уроки, де їх навчали вчителі-дублери.

/Files/images/3 жовтня (5).jpg/Files/images/3 жовтня (4).jpg/Files/images/3 жовтня (2).jpg