Конкурс – виставка «Український сувенір» та «Новорічна композиція»

2015-11-20

З метою виховання національного світогляду учнівської молоді через пізнання народного мистецтва, стимулювання розвитку творчого пошуку, художнього смаку при виконанні креативних робіт з використанням традиційних матеріалів та технік проведено районний етап конкурсу - виставки «Український сувенір». Від ліцею було представлено 9 робіт: ляльки «Марічка та Василь» (Кіршова Валерія, 8 – А клас), тарілка «Осінній букет» (Жданова Анастасія, Рядченко Дарина, 10 – Б клас), дерев’яна іграшка «Забави малюків» (Сідашов Андрій, 9 – А клас), сувенір «Боже, благослови Україну» (Сідашов Андрій, 9 – А клас), сувенір «Ми – українці» (Леонтьєва Олена, 11 – Б клас), оберіг «Домовичок» (Карпюк Ганна, 11 – А клас), вишивка «Мій улюбленець» (Перепелиця Ірина, 8 – А клас), рушник «Материнська турбота» (Цибулькина Анастасія, 8 – Б клас), ваза для квітів (Іванова Дар’я, 8 – А клас). На міський етап конкурсу були відібрані наступні роботи: ляльки «Марічка та Василь», дерев’яна іграшка «Забави малюків», сувенір «Боже, благослови Україну», сувенір «Ми – українці», оберіг «Домовичок». Чекаємо результатів і сподіваємось на перемогу.
З метою формування екологічної, естетичної, трудової культури учнівської молоді, пропаганди бережного ставлення до природи проведено районний етап виставки – конкурсу «Новорічна композиція». Наш ліцей представляли: Єремейчук Діана з роботою новорічний віночок «Гостинний дім» (10 – Б клас), Ларченко Віолетта з роботою стилізована ялинка «Святковий настрій» (11 – Б клас), Озернюк Віолетта з роботою топіарій «Дерево щастя» (10 – Б клас). Дві роботи учениць 10 – Б клас пройшли на міський конкурс. Бажаємо їм успіхів.