Коли збуваються мрії

2015-09-01

/Files/photogallery/967/МЕЛ №1.jpgНапевно, багато хто з нас помічали, що мріям властиво збуватися, якщо дуже сильно бажати їх виконання.
Україна розпочинається з рідного краю. Хто краще подбає про рідний Миколаїв, про молоде покоління міста, як не мер міста Юрій Ісайович Гранатуров та начальник управління освіти Миколаївської міської ради Деркач Ганна Іллівна?
«Діти -наше майбутнє, вони повинні бути здоровими та щасливими», - таких підхід покладений в основу діяльності Ю.І. Гранатурова та Г.І. Деркач.
На закритті V оздоровчої зміни для дітей-переселенців і дітей військовослужбовців Ю.І. Гранатуров сказав: «Коли добре дітям – добре всім». У цих словах прослідковується чітка позиція мера щодо формування здорової, самодостатньої, конкурентноспроможної молоді.
В українських школах незабаром буде введена обов’язкова здача фізкультурно-спортивних нормативів. Прослідковується далекоглядність керівника міста та керівника освіти м. Миколаєва в тому, що вони знайшли можливість, кошти для будівництва в Миколаївському економічному ліцеї №1 спортивної зали, на яку очікував заклад 20 років. В цій залі ліцеїсти матимуть змогу зміцнювати своє здоров’я, тренуватися не тільки на уроках фізичної культури, а й позаурочний час. Спортивна зала ліцею стане оазисом спортивного життя всього Корабельного району та дасть змогу зростити нове покоління майбутніх Олімпійців.
Шановні Юрію Ісайовичу, Ганно Іллівно! Від усього серця адміністрація, педагогічний, учнівський та батьківський колективи дякують Вам за підтримку, розуміння. Ми обіцяємо, що Ваші серця завжди будуть наповнені гордістю за наших дітей, а Ваша плідна праця завжди буде надійною запорукою їх щасливого майбутнього.
З повагою до Вас адміністрація, педагогічний, учнівський та батьківський колективи Миколаївського економічного ліцею №1.

/Files/photogallery/967/МЕЛ №1 (3).jpg/Files/photogallery/967/МЕЛ №1 (2).jpg

Кiлькiсть переглядiв: 89