Добре та тепле свято

2016-02-12

/Files/photogallery/1006/image-54f684cd63f51aaef8e1ba51aa14da079455582ce48ce9bf96006a6da8f04b5e-V.jpg

12 лютого, напередодні свята Святого Валентина, ліцеїсти прийняли участь у конкурсній програмі «Все починається з любові…».
Розпочався цей день виставкою Валентинок, зроблених власноруч. Кожен класний колектив представив на розсуд журі свою роботу. Всі вироби відрізнялися унікальністю, творчим та креативним підходом до виконання робіт, майстерством, проявленим під час виготовлення. Місця розподілилися наступним чином: І місце - 8 - А клас, 10 – Б клас, 11 – А клас, 11 – Б клас; ІІ місце – 8 – Б клас, 9 – А клас, 9 – Б клас, 10 – А клас.
Протягом дня працювала святкова пошта, завдяки якій було організовано привітання учнів та вчителів зі святом.
Конкурсну програму підготували учні 10 – Б класу на чолі з класним керівником Кіченко Юлією Анатоліївною. Пари - представники кожного класу – продемонстрували свої танцювальні здібності (кращою була пара 8 – Б класу – Дуркота Олександр та Пирогова Катерина), акторські здібності під час конкурсу «Освідчення в коханні» (кращою була пара 9 – А класу – Подделков Артур та Гурова Анна). Під час цього конкурсу ліцеїсти поринули у світ кохання разом з літературними героями Ромео та Джульєттою, Роксоланою та султаном Сулейманом, Скарлет Охарою та Ретом Батлером, з героями кінострічки «Сутінки», з українськими славетними письменниками та поетами, власне кохання яких надихало на творчість та реальними героями Володимиром Правиком та його жінкою Надією. Кожен учасник конкурсної програми показав свої знання етикету, а також дівчатам прийшлося зав’язувати краватку, а хлопцям заплітати косу. Об’єктивне журі на чолі з директором ліцею Ларисою Володимирівною Шалар визначило переможців у кожній із номінацій: «Міс романтичність і містер впевненість» - Манухін Артем та Згадова Дарина (11 – А клас), «Міс ніжність і містер мужність» - Дуркота Олександр та Пирогова Катерина (8 - Б клас), «Міс і містер талановитість» - Поддєлков Артур та Гурова Ганна (9 – А клас), «Міс і містер поетичність» - Скакун Єгор та Коваленко Анастасія (9 – Б клас). «Міс і містер кмітливість» - Шитпіна Софія та Ішметова Лілія (10 – Б клас), «Міс і містер інтелігентність» - Полухін Юрій та Іванова Дар’я (8 – А клас). Кожна пара разом з грамотою на згадку про участь у конкурсі отримала приз.
Ведучі конкурсної програми Єремейчук Діана та Кушнір Владислав наприкінці свята побажали всіх присутнім знайти свою другу половинку і пізнати справжнє кохання!

Кiлькiсть переглядiв: 78