Соняшникова моя родина Відкриття декада філологічно-суспільних дисциплін

2016-03-14

14 березня 2016 року в Миколаївському економічному ліцеї №1 стартувала Декада філологічно-суспільних дисциплін під гаслом «Соняшникова моя родина», представлена 9 предметами. Почалося все з урочистої лінійки, яку репрезентувала творча група учнів та ліцеїстів.
Усі заходи, запропоновані глядачам, об’єднала спільна тема – мистецтво й людина, адже кожен предмет декади, від української мови та літератури до фізичної культури, покликаний формувати прекрасну душу й досконале тіло. Акцент було зроблено на предметних ювілейних датах.
Крім виховного моменту (любов до Батьківщини, культури, мови), лінійка охопила й інформаційно-пізнавальні предметні сфери (цікаві факти із життя відомих митців-ювілярів - І.Франка, І.Малковича, В.Шекспіра, В.Скотта; корисні відомості про Великобританію; найвагоміші подій одного дня в історії - 14 березня).
Ліцеїсти проявили свої творчі здібності, представивши увазі глядачів інсценівки творів І. Франка «Грицева шкільна наука» (учні 8-А класу: Лантух Артем, Антощук Євгеній, Кіршова Валерія, Цибіна Вероніка) та А.Азімова «Як вони весело жили» (9-А клас: Гнатко Іван, Полівода Марія, Протасов Даніл, Круковська Ганна) , продемонстрували рівень володіння англійською мовою (11-А клас: Цуркан Олена, Манухін Артем, Дронь Дмитро), виконали пісні (Козик Анна – 9-А та Марчук Анастасія - 9-Б), зіграли на музичних інструментах (Удовінчук Елеонора – труба, Бондарчук Діана - ксилофон), поставили танок (Красман Катерина та Риженкова Поліна), презентували власний фільм «Спорт у житті ліцеїстів» та виконали степ-номер (учитель фізичної культури Нагієва А.А., учениці 8-Б класу Перепелиця Ірина та Цибулькіна Анастасія).

Попереду ще багато цікавих заходів, адже декада триває.