Презентація тем науково - дослідницьких робіт юними науковцями

2016-04-13

/Files/images/захист 3.jpgЗ 11 по 13 квітня 2016 року в Миколаївському економічному ліцеї №1 проходила презентація тем науково-дослідницьких робіт учнями 8-их класів. Усього презентували свої теми 62 учня, на жаль, один учень був відсутній за станом здоров'я. Теми наукових робіт були обрані з різноманітних галузей, від іноземної мови до фізичної культури і були дуже цікавими. Презентація тем була проведена на високому рівні, оскільки учні відповідально поставилися до поставленої перед ними задачі. Жоден із учасників не прийшов не підготовлений, тому всі отримали оцінки лише високого та середнього рівня.
Хочеться відмітити тих учнів, які під час презентації теми отримали почесні грамоти:
У 8-А клас I-місце посіла Хижнякова Анастасія, а II-місце розділили між собою Полухін Юрій та Каземирчик Марія. Також була вручена грамота глядацьких симпатій Хижняковій Анастасії.
У 8-Б класі I-місце між собою розділи такі учні: Хортюк Денис, Мотріна Марія та Перепелиця Ірина. І також була вручена грамота глядацьких симпатій Цибулькіній Анастасії.
Членами журі були відмічені найцікавіші на їх думку теми. Це:
1) «Вплив шоколаду на організм людини»;
2) «Лівшизм у навчанні».
Загалом презентація тем пройшла дуже цікаво і всі її учасники та члени журі залишилися задоволені результатом.
Керівник факультативу «Теорія і методика наукового дослідження» Васильєва К.С.

/Files/images/захист 4.jpg/Files/images/Захист1.jpg/Files/images/захист 6.jpg/Files/images/захист 5.jpg