Екскурсія до Одеси

2016-05-14

/Files/photogallery/1078/10.jpg14 травня 2016 року класні колективи восьмих класів Миколаївського економічного ліцею № 1 відвідали місто-герой Одесу.
Екскурсія залишила приємні враження та безліч позитивних емоцій. Спробуємо передати їх у нашій статті.
Першою зупинкою стало селище Нерубайське. Одеські катакомби – героїчні сторінки нашого народу. Ми дізналися про життя в підземеллях, про те, як мешканці Одеси, не розгубивши силу духу, захищали своє місто від фашистів. Вражає героїзм і любов одеситів до своєї Батьківщини.
Далі наша подорож продовжилась по Приморському бульвару – серці міста. Безліч пам’яток історичного минулого: Потьомкінські сходи, морський вокзал, який наче величне судно, збирається в подорож, неповторна архітектура міста. Все це дуже вражає!
Вулиця Дерибасівська – одна із старіших і найкращих вулиць Одеси. Пам’ятник герцогу Дюку, дванадцять стільців, архітектурний комплекс «Пассаж», оперний театр, навіть дерева захоплюють своєю красою.
Можна довго перераховувати пам’ятники історії, культури, але емоції, які переповнювали нас, неможливо описати. Це була дивовижна, цікава, захоплююча подорож.Кiлькiсть переглядiв: 59