І чорний колір еколиха зникає

2016-11-10

/Files/photogallery/1126/Zcwy-yjib0M.jpgУсе менше на Землі залишається місць, де б не ступала людина. І все більше природи потерпає від діяльності людей. Вони вирубують ліси – «легені» планети, знищують рослини й тварин. Вони наносять непоправної шкоди природі всієї планети, засмічують усе навколишнє середовище.
Щоб розв’язати складні проблеми охорони й збереження природи, люди всієї Землі повинні об’єднатися. І маленькою частинкою цього об’єднання є ми – Миколаївський економічний ліцей №1. Я, Козик Анна, є капітаном нашої агітбригади «Надія», що виступала 10.11.2016 у Дитячому центрі позашкільної роботи Корабельного району в I районному етапі екобригад і посіла почесне ІІІ місце.
Ми пропагуємо «За чисте довкілля!». Робота в нас «кипить» восени і навесні, влітку і взимку. Ми проводимо екологічні місячники, доглядаємо за посадженими деревами. Щорічно висаджуємо понад 30 кущів троянд. Є активними учасниками акції «Птах року», призери конкурсу «Замість ялинки живої - стилізована». Прийняли участь в екологічній акції «Let’s do it Ukraine school recycling». У рамках акції «Зробимо Україну чистою» здійснюємо благоустрій стадіону та прилеглої до неї території, регулярно прибираємо ліцейне подвір’я.
Отже,очистити довкілля в наших силах? Звісно. Тільки об’єднавшись, зможемо досягти цієї мети і тоді чорний колір еколиха зникне!
Козик Анна, учениця 10-А класу
Кiлькiсть переглядiв: 85