Молодь обирає здоров'я

2016-11-28

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

/Files/images/СНІД2.jpgНапередодні цього дня, 28 листопада, у ліцеї пройшла загальноліцейна лінійка «Зроби свій вибір на користь здоров’я», яку підготували учні 11-А класу. У своєму виступі одинадцятикласники пропагували здоровий спосіб життя, доводили учням важливість здоров’я для людини і нації в цілому, переконували в тому, що життєвий вибір залежить від людини. Виступаючи мали на одворотах піджаків червону стрічку – символ боротьби зі СНІДом. Наприкінці учні сказали, що сподіваються, що одного разу можна буде сказати - зі СНІДом покінчено! Також вони висловили почуття глибокого співчуття всім, хто втратив своїх близьких і друзів від цієї віроломної хвороби. Побажали підбадьорення і надії всім, хто переносить цю хворобу на собі - залишатися в живих! Життя не відвернулося від Вас, воно лише нагадало про себе.
В цей же день відбулася зустріч учнів з лікарем-наркологом Яновським В.П., який розповів про шкоду та наслідки вживання наркотичних засобів. Окремо зупинився на проблемі ВІЛ/СНІДу. Учні мали можливість отримати відповіді на свої питання.
30 листопада учні 10-Б класу мали можливість відвідати районний культурно-масовий захід у Дитячому Центрі Корабельного району, присвячений Всесвітньому Дню боротьби зі СНІДом, на якому підвели підсумки конкурсу плакатів «Крок у здорове майбутнє!». Плакат Миколаївського економічного ліцею №1 посів ІІІ місце.