Великодній кошик для воїнів АТО

2017-04-14

/Files/photogallery/1169/DSC_1837.jpgПасха – саме світле християнське свято. Свято перемоги добра над злом, життя над смертю, свято, яке несе в собі філософію добра та милосердя. Саме цієї пори серця людей відкриті як ніколи для добрих вчинків.
У дні, коли кожна українська сім’я готується до Великодня, ми не повинні забувати про тих, хто стоїть на сторожі нашого спокою та миру на передовій. Кожен повинен відчути свято Великої Пасхи.
Задля того, щоб підтримати бойовий дух тих, хто перебуває в зоні АТО та подарувати їм частинку душевного тепла тих, заради кого вони воюють, учні Миколаївського економічного ліцею №1 організували благодійну акцію «Великодній кошик для воїнів АТО». Завдяки вчителям, учням та батькам ліцею було проведено 14 квітня Великодній ярмарок, під час якого зароблено 2137 грн. На зароблені кошти були придбані продукти харчування, запашні пасхи. Разом із продуктами харчування учні передали воїнам АТО малюнки та листи з побажаннями здоров’я нашим захисникам та миру в Україні.
З метою передачі Великоднього кошика до ліцею запросили групу волонтерів громадської організації «Українська асоціація учасників та інвалідів антитерористичної операції», які повезуть наші подарунки за призначенням. Частина подарунків уже 14 квітня була передана для привітання з Великодніми Святами бійцям 79-ої окремої аеромобільної бригади, інші волонтери передадуть у місця дислокації військ у зоні АТО.
Вітаємо зі Святом Великодня наших бійців та командирів, щиро бажаємо їм наснаги, військової вдачі та обов’язково повернутися живими до своїх родин та осель.