День Цивільного захисту

2017-04-28

/Files/photogallery/1192/IMG_4526.JPG
Відповідно до плану основних заходів щодо підготовки персоналу та учнів із цивільного захисту в 2017 році та наказу від 14.03.2017 №62 «Про підготовку та проведення Дня Цивільного захисту в Миколаївському економічному ліцеї №1» у період з 14.03.17 по 28.04.17 проведено роботу з підготовки та проведення Дня Цивільного захисту в ліцеї.
Під час проведення Дня Цивільного захисту здійснено низку заходів згідно з планом комплексного об’єктового тренування, навчально-методичних заходів, відпрацювань практичних навичок.
Для проведення заходів до Дня Цивільного захисту залучався весь постійний склад та учні ліцею.
Усі передбачені планом заходи виконано. За планом комплексного об’єктового тренування були відпрацьовані дії за ввідною «Увага всім! Хімічне зараження!» «Аварія на насосно-фільтрувальній станції водопостачання , з викидом у повітря хлору!», «Евакуація учнів, учителів, працівників ліцею» особливий склад ЦЗ ліцею, ланки з НС, інший персонал та учні за ввідними діями організовано, а основні заходи виконані у встановлений нормативами час. Особливо слід відзначити злагоджені дії 8-А, 8-Б, 9-А, 9-Б, 10-А, 10-Б, 11-А, 11-Б класів.
Учасники тренування дотримувались правил безпеки, але були деякі порушення:
1. Недостатньо організовано здійснили евакуацію 9-А, 9-Б, 11-А, 10-Б.
Ліцей достатньо забезпечений засобами індивідуального захисту.
Під час проведення заходів Дня ЦЗ в ліцеї цікаво, необхідно, практично виступили Даніліна Ольга Сергіївна, головний інспектор Корабельного районного відділу ГУДСНС України в Миколаївській області та Батильчук Денис Віталійович провідний інспектор Корабельного районного відділу ГУДСНС України в Миколаївській області. Рятівники показали презентаційний матеріал, підготовлений на місцевому матеріалі.
Старанність, творчий підхід продемонстрували учні 8-А, 8-Б, 9-А, 10-А, 11-Б, 11-А, 11-Б класів на відкритих уроках до Дня ЦЗ, де продемонстрували практичне відпрацювання дій в надзвичайних ситуаціях.
Учні ліцею активно відгукнулися на пропозицію - виготовити інформаційні листівки до Дня ЦЗ. Особливо змістовно прослідковуються матеріали в листівках 8-А, 8-Б, 10-А, 11-А, 11-Б класів.
Власні відеофільми до Дня ЦЗ підготували 8-А, 8-Б, 9-А, 9-Б, 10-А, 11-А, 11-Б класи. Їх перегляд та обговорення - важливий етап у відпрацюванні практичних навичок дій у екстремальних ситуаціях.
Загальні висновки:
Працівники, вчителі та учні ліцею усвідомлюють важливість завдань ЦЗ. Підготовка та проведення Дня Цивільного захисту в ліцеї проведена на достатньому рівні.

Кiлькiсть переглядiв: 105