• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Презентація тем науково-дослідних робіт учнями 8-х класів

Презентація тем науково-дослідних робіт учнями 8-х класів

2017-04-27

/Files/photogallery/1193/IMG_20170502_162451.jpg26 і 27 квітня 2017 року у стінах Миколаївського економічного ліцею №1 пройшли урочисті зустрічі майбутніх науковців – учнів 8-х класів.
Начебто тільки вчора був перший урок з наукової організації праці, на якому учнів цікавило лише одне: «Що то за дивна абревіатура «НОП» у їхньому розкладі?», а вже на сьогоднішній день вони перетнули першу сходинку в написанні своїх майбутніх науково-дослідних робіт.
Хочеться неабиякий раз зазначити, що курс з написання курсових робіт є унікальним, адже опанування його змістом надасть ліцеїстам здатності свідомо розв’язувати соціально-економічні проблеми, що постануть перед ними у житті; сприятиме формуванню таких важливих якостей, як працелюбність, ініціативність, підприємливість, відповідальність; розвиватиме раціональну поведінку і формуватиме стійкі професійні інтереси, необхідні при виборі їхньої майбутньої професії.
Із 55 учнів 8-А і 8-Б класів свої теми презентували 44 ліцеїсти. Середній результат по двом класам – 9.3 бали, що є заслугою старань як самих учнів, так і їхніх наукових керівників, котрі керують і допомагають їм на всіх етапах роботи.
З-поміж представлених тем хочеться виділити ТОП-12 найцікавіших усних презентацій: Худякова Марина (8-А), Погодіна Дар’я (8-А), Цикош Вікторія (8-А), Сидоренко Микола (8-А), Звягінцева Наталія (8-А), Корчменюк Максим (8-А), Юхименко Олексій (8-Б), Верьовка Сергій (8-Б), Коваленко Вадим (8-Б), Отреп’єва Аліна (8-Б), Красножон Данило (8-Б) та Лутій Богдан (8-Б).
По завершенню урочистого дійства всі виступаючі на підставі презентації тем своїх досліджень отримали членські квитки, котрі підтверджують їхню приналежність до наукового товариства ліцеїстів «Лідер».
Попереду на восьмикласників очікує ще три етапи плідної роботи – написання автореферату (9 клас), проходження практики і оформлення щоденника (10 клас) та захист своїх досліджень на Дні науки в 11 класі.
А на сьогоднішній день ми вітаємо їх з успішним подоланням першої сходинки в цій масштабній роботі!

Кiлькiсть переглядiв: 144