Переможці творчих, мовно-літературних конкурсів

2019-2020 н.р.

Назва конкурсу П.І. учня Результат П.І.Б. учителя
1. Міський етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Гайдук Ярослав ІІ місце Мартинюк В.Б.
Таранець Єва ІІ місце
Шакула Дар’я ІІІ місце
2. Обласний етап Гайдук Ярослав ІІ місце
Всеукраїнський етап Х Міжнародного мовно- літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Гайдук Ярослав ІІІ місце
3. Міський етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика Гайдук Ярослав І місце
Бєлькова Валерія І місце
4. Обласний етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика Гайдук Ярослав ІІ місце
Бєлькова Валерія ІІ місце
5. Всеукраїнської олімпіади Миколаївського Національного аграрного університету для професійної орієнтації вступників 2019-2020р.р. із дисципліни «Біологія» та з дисципліни «Історія України» Кусова Володимира І місце Бобрик Н.В.
Бондарь Ренату ІІІ місце Казюк П.В.
6. Обласний конкурс творчих і наукових робіт «Мрію словом я торкнутись серця» Козакова Євангеліна призер Распітіна З.Д.
Ткачова Катерина призер
Ситнікова Надія призер

Учні ліцею гідно представили наш заклад у різноманітних спортивних змаганнях

Переможці спортивних змагань

2019-2020 н.р.

№ з/п Назва змагання Категорія учасників Місце П.І.Б. учителя
1. Всеукраїнський спортивно-масовий захід серед школярів Challenge Fest у змаганнях з футболу (удари на точність) команда ліцею ІІІ місце Борейко Б.В.
2. Осіння легкоатлетична естафета «Золота осінь» серед закладів загальної середньої освіти Корабельного району юнаки та дівчата ІІ місце Шалар І.Г.
3. Районні змагання з волейболу юнаки ІІІ місце Шалар І.Г. Косс Т.М.


Інтелектуальні, творчі конкурси, турніри

2018-2019 н.р.

№ з/п Назва конкурсу ПІБ учителя ПІБ учня Результат
1 ІХ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка Мартинюк В.Б. Таранець Єва І місце у ІІ етапі
Цибулькіна Анастасія І місце у ІІ етапі
Худякова Марина ІІ місце у ІІ етапі, ІІ місце в ІІІ етапі
2 Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика Мартинюк В.Б. Худякова Марина І місце у ІІ етапі, ІІ місце у ІІІ етапі
Цибулькіна Анастасія ІІ місце ІІ етап
Москаленко Олександра ІІ місце ІІ етап
3 Турнір юних географів Мусафір О.Л. Хортюк Денис ІІІ місце у І етапі
Швець Ігор
Коваленко Вадим
Цибулькіна Анастасія
Тузова Уляна
4 Турнір юних економістів Дзьоба Н.В. Хортюк Денис ІІ місце у ІІ етапі
Швець Ігор
Коваленко Вадим
Цибулькіна Анастасія
Тузова Уляна
Перепелиця Ірина
6. ІІ учнівський зліт «Лідери Миколаївщини» Распітіна З.Д. Хлистова О.Р. Верьовка Сергій Переможець ІІ учнівського зльоту
7. Конкурс української патріотичної поезії до Дня української писемності та мови Мартинюк В.Б., Распітіна З.Д. Шакула Дар’я Команда переможців конкурсу
Москаленко Олександра
Юкольчук Ауріка Максименко Вячеслав Тузова Уляна
Цибулькіна Анастасія

Переможці

ІІІ етапу XVIII Міжнародного конкурсу з української

мови імені Петра Яцика серед учнів 5 -11 класів

ПІБ учняКласВчительМісце
1. Худякова Марина Денисівна9-АМартинюк В.Б.І


Переможці

ІІ етапу XVIII Міжнародного конкурсу з української

мови імені Петра Яцика серед учнів 5 -11 класів

ПІБ учня Клас Вчитель Місце
1. Москаленко Олександра Сергіївна 8-А Мартинюк В.Б. І
2. Худякова Марина Денисівна 9-А Мартинюк В.Б. І
3. Круковська Ганна Юріївна 11-А Мельничук О.С. ІІІ



Переможці

ІІІ етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного

конкурсу імені Тараса Шевченка,

ПІБ учняПІБ учителяМісце
1. Худякова Марина ДенисівнаМартинюк В.Б.ІІІ
2. Цибулькіна Анастасія СергіївнаМартинюк В.Б.ІІІ


Переможці

ІІ етапу VIII Міжнародного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса

Шевченка серед учнів закладів загальної середньої освіти м. Миколаїв

у 2017-2018 н.р.

ПІБ учня ПІБ учителя Місце
1. Худякова Марина Денисівна Мартинюк В.Б. І
2. Цибулькіна Анастасія Сергіївна Мартинюк В.Б. ІІ
3. Таранець Єва Олександрівна Мартинюк В.Б. ІІІ


Турнір юних економістів

22 жовтня 2017 року відбувся ІІ (обласний) етап ХІІІ Всеукраїнського турніру юних економістів. У змаганні взяли участь 12 команд з навчальних закладів міста та області.
Турнір – це змагання школярів у формі рольової гри, що сприяє набуттю умінь розв’язувати складні економічні проблеми, доповідати, формулювати твердження та захищати власну думку в наукових дискусіях. Учасники команд по черзі виступали у ролі Доповідача, Опонента та Рецензента.
Гідність Миколаївського економічного ліцею №1 захищала команда «MAXIMUM» у складі шести учнів 11-х класів: Гнатко Іван, Орлова Марія, Шугаєва Тетяна, Скакун Єгор, Степанов Кирило та Сідашов Андрій під керівництвом Дзьоби Наталі Володимирівни та Матвієнко Анастасії Володимирівни.
Учні показали високий рівень знань з економіки, вміле володіння економічними термінами та теорією, вправно вели дискусію та відстоювали свою точку зору, спираючись на факти, статистичні дані та опрацьовані джерела.

Вітаємо нашу команду «MAXIMUM» з перемогою, яка підтверджується дипломом І ступеня!

Бажаємо подальших успіхів та якнайбільше перемог!

/Files/images/економісти фото.jpg




Результати конкурсу Гринвіч 2015 р.

Срібний сертифікат

1. Лантух Артем 8-А клас
2. Подік Ірина 8-А клас
3. Єремейчук Діана 10-Б клас
4. Цуркан Олена 11-А клас
5. Любицька Анастасія 11-А клас

Бронзовий сертифікат

1. Тукалова Валерія 8-А клас
2. Елькатеб Камелія 10-Б клас
3. Акшонова Дар’я 10-Б клас
4. Карпюк Ганна 11-А клас
5. Білецька Юлія 11-А клас

Сертифікат учасника

1. Цибулькіна Анастасія 8-Б клас
2. Псенков Михайло 8-А клас
3. Перепелиця Ірина 8-Б клас
4. Круковська Ганна 9-А клас
5. Кравченко Едуард 9-А клас
6. Полівода Данило 9-А клас
7. Колоколова Ірина 9-Б клас
8. Полівода Марія 9-А клас
9. Гнатко Іван 9-А клас
10. Удовінчук Елеонора 9-Б клас
11. Зотова Юнія 9-Б клас
12. Скакун Єгор 9-Б клас
13. Деренюга Анатолій 10-Б клас
14. Драгоморецька Валерія 11-А клас
15. Семенчук Дар’я 11-А клас
16. Царенко Антон 11-А клас
17. Мельник Анастасія 11-Б клас
18. Дронь Дмитро 11-А клас
19. Кошман Поліна 11-Б клас
20. Кравченко Анастасія 11-А клас
21. Яскуринська Анна 11-А клас
22. Каліман Єлизавета 11-Б клас


Всеукраїнський інтерактивний учнівський конкурс

юних суспільствознавців «Кришталева сова – 2016»

Золотий сертифікат

ПІБ Предмет Клас
1. Єфименко Дарина худ. культура 9-Б
2. Степанов Кирило право 9-А

Срібний сертифікат

ПІБ Предмет Клас
1. Пижова Оксана худ. культура 9-Б
2. Пижова Оксана право 9-Б
3. Удовінчук Елеонора право 9-Б

Бронзовий сертифікат

ПІБ Предмет Клас
1. Палій Вікторія економіка 10-А

Сертифікат учасника

ПІБ Предмет Клас
1. Царенко Єлизавета історія 8-А
2. Коба Анастасія право 10-А
3. Акшонова Дар’я право 10-Б
4. Елькатеб Камаль право 10-Б
5. Елькатеб Камелія право 10-Б
6. Тимофєєва Анастасія економіка 10-А
7. Бондарчук Діана економіка 10-А
8. Кушнір Владислав економіка 10-Б
9. Кравченко Анастасія право 11-А
10. Цуркан Олена право 11-А
11. Згадова Дарина право 11-А


Міжнародний учнівський конкурс юних істориків

«Лелека – 2016»

Золотий сертифікат

ПІБ Клас
1. Рядченко Дарина 10-Б
2. Манухін Артем 11-А
3. Царенко Антон 11-А
4. Цуркан Олена 11-А

Срібний сертифікат

ПІБ Клас
1. Бондарчук Діана 10-А
2. Васильєв Кирило 11-Б
3. Ліпатов В’ячеслав 11-Б
4. Остаф Олена 11-Б

Бронзовий сертифікат

ПІБ Клас
1. Пижова Оксана 9-Б
2. Бойко Артем 10-А
3. Деренюга Анатолій 10-Б
4. Дехтяренко Дар’я 10-А
5. Коба Анастасія 10-А
6. Самотьос Дмитро 10-А

Сертифікат учасника

ПІБ Клас
1. Єфименко Дарина 9-Б
2. Орлова Марія 9-Б
3. Згадова Дар’я 11-А


Конкурси 2015/2016 н.р.

№ з/п ПІБ учня Клас Місце Конкурс
1. Суворова Ольга 11-Б ІІ V міський конкурс сучасної української патріотичної поезії ім. В. Бойченка
2. Кошман Поліна 11-Б І Обласний етап Всеукраїнського турніру юних економістів
Мельник Анастасія 11-Б
Драгоморецька Валерія 11-А
Дронь Дмитро 11-А
Копач Максим 11-А
3. Цибулькіна Анастасія 8-Б ІІІ XVI Міжнародний конкур з української мови імені Петра Яцика
4. Круковська Ганна 9-А ІІІ XVI Міжнародний конкур з української мови імені Петра Яцика
5. Цибулькіна Анастасія 8-Б ІІІ VI Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка
6. Орлова Марія 9-Б ІІІ VI Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка



Конкурси 2014/2015 н.р.



Сощенко Вікторія, учениця 11-Б класу,

посіла ІІІ місце

у ІІ етапі V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Т.Г. Шевченка



Салаков Андрій, учень 11-Б класу,

посів ІІ місце

у конкурсі української патріотичної сучасної поезії імені Валерія Бойченка



Козик Анна, учениця 8-А класу,

вихованка гуртка "Школа журналістики"

ДЦ позашкільної роботи Корабельного району,

посіла І місце

в міському заочному гуманітарному конкурсі "Космічні фантазії" з напрямку "Космічна філософія" за роботу "Як добре бути людиною" (керівник Полупанова М.Б.)

Кiлькiсть переглядiв: 563
№ п/п ПІБ учня Клас Місце Назва конкурсу

1

Суворова Ольга 11-Б ІІ V міський конкурс сучасної української патріотичної поезії ім. В. Бойченка

2

Кошман Поліна 11-Б І Обласний етап Всеукраїнського турніру юних економістів
Мельник Анастасія 11-Б
Драгоморецька Валерія 11-А
Дронь Дмитро 11-А
Копач Максим 11-А

3

Цибулькіна Анастасія 8-Б ІІІ XVI Міжнародний конкур з української мови імені Петра Яцика

4

Круковська Ганна 9-А ІІІ XVI Міжнародний конкур з української мови імені Петра Яцика

5

Цибулькіна Анастасія 8-Б ІІІ VI Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка

6

Орлова Марія 9-Б ІІІ VI Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка
Попередня Вересень 2020 Наступна
ПВСЧПСН
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930