Наукове товариство ліцеїстів Миколаївського економічного ліцею №1 «Лідер»

Девіз: Шукаймо істину, вона варта нашого часу!


Переможці

І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт

учнів-членів Малої академії наук України

2019-2020 н.р.

ПІБ Клас Базова дисципліна Результат П.І.Б. учителя
1. Герула Макар 11-А Географія І місце Троцик О.А.
2. Коваленко Вадим 11-Б Інформатика учасник Македонська Л.І.

Переможці

ІІ (обласного) етапу вступного тестування до Миколаївського ТВ МАН України

2019-2020 н.р.

ПІБ Клас Відділення Секція Базова дисципліна П.І.Б. учителя
1. Спіріна Валерія 9-А Відділення філософії і суспільствозн-ва Теологія та історія релігії Історія України Казюк П.В.
2. Цвігун Дар’я 9-А Відділення мовознавства Журналістика Українська мова Распітіна З.Д.


Стали переможцями і вступили до територіального відділення Малої академії наук області у 2018-2019 н.р.

ПІБ Клас Відділення Секція Базова дисципліна Вчитель, який підготував
1. Бєлькова Валерія 9-А Відділення мовознавства «Англійська мова» Англійська мова Шалар Л.В.
2. Галицький Данило 9-А Відділення філософії і суспільствознавства «Політологія» Історія України Казюк П.В.
3. Михалевич Ядвіга 9-А Відділення наук про Землю «Географія та ландшафтознавство» Географія Мусафір О.Л.
4. Коваленко Вадим 10-Б Відділення комп’ютерних наук Математика Валухов В.В.
5. Свищ Павло 10-Б Відділення фізики і астрономії «Фізика» Фізика Роман А.О.
6. Юрова Олександра 10-Б Відділення хімії і біології «Хімія» Хімія Бобрик Н.В.



Стали переможцями і вступили

до територіального відділення Малої академії наук області

у 2017-2018 н.р.

№ з/пПІБ учителяПрізвище, ім’я учняКласБазова дисциплінаНазва відділенняСекція
1.Казюк П.В.Преображенський Юрій9-АІсторія УкраїниІсторіїІсторичне краєзнавство
2.Казюк П.В.Огородніков Дмитро9-БІсторія УкраїниІсторіїІсторичне краєзнавство
3.Казюк П.В.Цибіна Вероніка10-АІсторія УкраїниФілософії та суспільство знавстваПравознавство
4.Казюк П.В.Перепелиця Ірина10-БІсторія УкраїниІсторіїЕтнологія
5.Спіченко А.П.Конарев Ілля9-ААнглійська моваМовознавстваАнглійська мова
6.Мельничук О.С.Худякова Марина9-АЗарубіжна літератураЛітературо знавства, фольклористики та мистецтво знавстваЗарубіжна література
7.Мусафір О.Л.Герула Макар9-АГеографіяНаук про ЗемлюГеологія, геохімія та мінералогія



Переможці міського тестування

до Миколаївського територіального відділення МАН області

2017-2018 н.р.

Відділення мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
Базова дисципліна англійська мова
№ з/пПІБНЗКласСекція
1.Конарев Ілля ОлеговичМиколаївський економічний ліцей №19Англійська мова
2.Цикош Вікторія СергіївнаМиколаївський економічний ліцей №19Англійська мова
3.Погодіна Дар'я ДенисівнаМиколаївський економічний ліцей №19Англійська мова
4.Гріднєв Антон ЮрійовичМиколаївський економічний ліцей №19Англійська мова
5.Царенко Єлизавета ОлегівнаМиколаївський економічний ліцей №110Англійська мова
6.Жизневська Ксенія ОлексіївнаМиколаївський економічний ліцей №110Англійська мова
Базова дисципліна українська мова та література
№ з/пПІБНЗКласСекція
1.Салакова Марія АндріївнаМиколаївський економічний ліцей №110Українська література
Базова дисципліна зарубіжна література
№ з/пПІБНЗКласСекція
1.Худякова Марина СергіївнаМиколаївський економічний ліцей №19Зарубіжна література
Відділення історії, наук про Землю, філософії та суспільствознавства
Базова дисципліна історія України
№ з/пПІБНЗКласСекція
1.Преображенський Юрій СергійовичМиколаївський економічний ліцей №19Історія України
2.Огородніков Дмитро ОлександровичМиколаївський економічний ліцей №19Історія України
3.Цибіна Верноніка СергіївнаМиколаївський економічний ліцей №110Правознавство
4.Перепелиця Ірина СергіївнаМиколаївський економічний ліцей №110Етнологія
Базова дисципліна географія
№ з/пПІБНЗКласСекція
1.Герула МакарМиколаївський економічний ліцей №19Географія та ландшафтознавство
Відділення технічних наук, комп’ютерних наук, математики,
економіки, фізики і астрономії
Базова дисципліна фізика
№ з/пПІБНЗКласСекція
Лутій Богдан ВолодимировичМиколаївський економічний ліцей №19Аерофізика та космічні дослідження
Відділення хімії та біології, екології та аграрних наук
Базова дисципліна біологія
№ з/пПІБ учняНЗКласСекція
1.Штро Альберт ЄвгеновичМиколаївський економічний ліцей №19Психологія
2.Бережецька Крістіна СергіївнаМиколаївський економічний ліцей №110Біологія людини



Переможців міського тестування кандидатів

до Миколаївського територіального відділення МАН області

2016/2017 навчальний рік

Базова дисципліна - математика

1. Псенков Михайло – 9-А клас
2. Шугаєва Тетяна - 10-Б клас

Базова дисципліна – історія Україна

1. Білий Артем – 9-А клас
2. Тукалова Валерія – 9-А клас
3. Бородай Лариса – 9-А клас
4. Бородай Анастасія - 9-А клас
5. Швец Ігор – 9-Б клас
6. Цибулькіна Анастасія - 9-Б клас

Базова дисципліна - англійська мова

1. Царенко Єлизавета - 9-А клас
2. Круковська Ганна - 10-А клас
3. Полівода Марія -10-А клас
4. Сідашов Андрій - 10-А клас


Переможці обласного тестування учнів до

Миколаївського територіального відділення МАН

2015/2016 н.р.

№ п/пПрізвище та ім'яКласВідділення, базова дисципліна
1.Окунєв Олександр9Відділення історії
Базова дисципліна історія України
Секція "Історія України"
2.Дрига Андрій10Відділення історії
Секція «Історичне краєзнавство»
3.Орлова Марія9Відділення історії
Секція «Історичне краєзнавство»
4.Степанов Кирило9Відділення філософії та суспільствознавства
Секція «Правознавство»
5.Пархоменко Дар’я9Відділення філософії та суспільствознавства
Секція: «Журналістика»
6.Удовінчук Елеонора9Відділення філософії та суспільствознавства
Секція: «Журналістика»
7.Тимофєєва Анастасія10Відділення Наук про Землю
Секція «Кліматологія та метеорологія»
8.Безкровний Дмитро9Відділення фізики і астрономії
Базовий предмет фізика
9.Скакун Єгор9Відділення фізики і астрономії
Базовий предмет фізика
10.Коваленко Анастасія9Відділення Хімії і біології
Секція Медицина
Базовий предмет біологія, хімія
11.Слепчинська Діана9Секція Психологія
Базовий предмет біологія, історія України
12.Гнатко Іван9Відділення екології та аграрних наук
Секція Агрономія
Базовий предмет біологія, хімія
13.Стрекалова Діана9Відділення екології та аграрних наук
Секція Ветеринарія та зоотехнія
Базовий предмет біологія, хімія
14.Пижова Оксана9Відділення мовознавства
Секція «Англійська мова»
Базова дисципліна «Англійська мова»
15.Акшонова Дар’я10Відділення мовознавства
Секція «Українська мова»
Базова дисципліна українська мова та література
16.Єремейчук Діана10Відділення мовознавства
Секція «Українська мова»
Базова дисципліна українська мова та література

Переможці обласного тестування учнів до

Миколаївського територіального відділення МАН

2014/2015 н.р.

№ з/п Прізвище та ім’я учня Клас Секція
1 Бірковський Нікіта 9 Правознавство
2 Шипіна Софія 9 Філософія
3 Шепатько Ксенія 9 Історія України
4 Палій Вікторія 9 Англійська мова
5 Бойко Ірина 9 Філологія
6 Лісова Анастасія 9 Українська мова і літер.
7 Білецька Юлія 10 Математика
8 Драгоморецька Валерія 10 Біологія

Бажаємо успіхів у написанні науково-дослідних робіт з обраних тем і перемоги у конкурсі-захисті Миколаївського територіального відділення МАН !!!

Переможці обласного тестування учнів до

Миколаївського територіального відділення МАН

2013/2014 н.р.

№ з/п ПІБ учнів Клас Секція Вчитель
1 Цуркан Олена 9 Медицина Гарей Д.О.
2 Кошман Поліна 9 Мікро і макро економіка Хлистова О.Р., Дзьоба Н.В.
3 Царенко Антон 9 Прикладна математика Хлистова О.Р.
4 Курас Владислава 10 Філософія Казюк П.В.
5 Суворова Ольга 9 Історія України Казюк П.В.
6 Пашкевич Артем 10 Географія Мусафір О.Л.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МІСЬКОГО ЕТАПУ ТЕСТУВАННЯ

ДО МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ!!!

№ з/п Прізвище, ім’я учня Клас Секція Базовий предмет
1 Васильченко Роман Історія України Історія України
2 Суворова Ольга Історія України Історія України
3 Курас Влада 10А Філософія Історія України
4 Бортник Олександр Українська література Українська мова та література
5 Пашкевич Артем 10А Географія Географія
6 Білецька Юлія Прикладна математика Математика
7 Царенко Антон Прикладна математика Математика
8 Дарначук Ілля Математика Математика
9 Кошман Поліна Мікро і макро економіка Математика
10 Цуркан Олена Медицина Біологія
11 Драгоморецька Валерія Медицина Біологія
12 Терів Катерина 10Б Медицина Біологія
13 Манухін Артем Ветеринарія та зоотехнія Біологія
Кiлькiсть переглядiв: 738