Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових предметів

2019-2020 н.р.

№ з/п П.І.Б. учня Клас Предмет Місце П.І.Б. учителя
1. Донцов Дмитро 8-Б Укр. мова і література ІІ Мартинюк В.Б.
2. Гайдук Ярослав 8-Б Укр. мова і література ІІІ Мартинюк В.Б.
3. Бєлькова Валерія 10-А Укр. мова і література ІІ Мартинюк В.Б.
4. Таранець Єва 10-А Укр. мова і література І Мартинюк В.Б.
5. Худякова Марина 11-А Укр. мова і література ІІ Мартинюк В.Б.
6. Лутій Богдан 11-Б Економіка ІІ Дзьоба Н.В.
7. Конарев Ілля 11-А Економіка ІІІ Дзьоба Н.В.
8. Гайдук Ярослав 8-Б Математика І Дзьоба Н.В., Хлистова О.Р.
9. Донцов Дмитро 8-Б Фізика ІІІ Роман А.О.
10. Донцов Дмитро 8-Б Географія ІІІ Троцик О.А.
11. Спіріна Валерія 9-А Зарубіжна література І Мельничук О.С.

Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових предметів

2019-2020 н.р.

№ з/п П.І.Б. учня Клас Предмет Місце П.І.Б. учителя
1. Гайдук Ярослав 8-Б Математика ІІІ Дзьоба Н.В., Хлистова О.Р.
2. Лутій Богдан 11-Б Економіка ІІ Дзьоба Н.В.
3. Конарев Ілля 11-А Економіка ІV Дзьоба Н.В.
4. Таранець Єва 10-А Укр. мова і література Мартинюк В.Б.
5. Спіріна Валерія 9-А Зарубіжна література учасниця Мельничук О.С.


Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

2018-219 н.р.

№ з/п П.І.Б. учня Клас Предмет Місце П.І.Б. учителя
1. Таранець Єва 9-А Укр. мова і література ІІ Мартинюк В.Б.
2. Москаленко Олександра 9-А Укр. мова і література ІІ Мартинюк В.Б.
3. Бєлькова Валерія 9-А Укр. мова і література ІІ Мартинюк В.Б.
4. Цикош Вікторія 10-А Укр. мова і література ІІІ Мартинюк В.Б.
5. Худякова Марина 10-А Укр. мова і література І Мартинюк В.Б.
6. Цибулькіна Анастасія 11-Б Укр. мова і література ІІ Мартинюк В.Б.
7. Конарев Ілля 10-А Економіка ІІІ Дзьоба Н.В.
8. Гріднєв Антон 10-А Економіка ІІ Дзьоба Н.В.
9. Цибулькіна Анастасія 11-Б Економіка ІІ Дзьоба Н.В.
10. Перепелиця Ірина 11-Б Економіка ІІ Дзьоба Н.В.
11. Свищ Павло 10-Б Фізика ІІ Роман А.О.
12. Сидоренко Микола 10-А Фізика ІІІ Роман А.О.
13. Коваленко Вадим 10-Б Фізика ІІІ Роман А.О.
14. Бєлькова Валерія 9-А Англійська мова ІІІ Шалар Л.В.
15. Спіріна Валерія 8-А Історія ІІІ Казюк П.В.

Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

2018-2019 н.р.

№ з/п П.І.Б. учня Клас Предмет Місце П.І.Б. учителя
1. Худякова Марина 10-А Укр. мова і література ІІ Мартинюк В.Б.
2. Цибулькіна Анастасія 11-Б Укр. мова і література ІІ Мартинюк В.Б.
3. Гріднєв Антон 10-А Економіка ІІІ Дзьоба Н.В.
4. Цибулькіна Анастасія 11-Б Економіка ІІ Дзьоба Н.В.


Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів

2017-2018 н.р.

№ з/п П.І.Б. учня Клас Предмет Місце П.І.Б. учителя
Коба Яна 8-А Історія ІІІ Казюк П.В.
2. Худякова Марина 9-А Зарубіжна література І Мельничук О.С.
3. Перепелиця Ірина 10-Б Зарубіжна література ІІІ Мельничук О.С.
4. Безкровний Дмитро 11-А Фізика ІІ Роман А.О.
5. Свищ Павло 9-Б Фізика ІІІ Роман А.О.
6. Конарєв Ілля 9-А Математика ІІІ Тіщенко Т.В.
7. Безкровний Дмитро 11-А Математика ІІІ Хлистова О.Р.
8. Коваленко Вадим 9-Б Географія ІІІ Мусафір О.Л.
9. Таранець Єва 8-А українськамова і літератури ІІ Мартинюк В.Б.
10. Худякова Марина 9-А українськамова і літератури ІІІ Мартинюк В.Б.
11. Цибулькіна Анастасія 10-Б українськамова і літератури І Мартинюк В.Б.
12. Круковська Ганна 11-А українськамова і літератури ІІІ Мельничук О.С.
13. Орлова Марія 11-Б українськамова і літератури ІІІ Мартинюк В.Б.
14. Козик Анна 11-А Інформаційні технології ІІІ Дудник В.В.
15. Окунєв Олександр 11-А Інформаційні технології ІІІ Валухов В.В.
16. Гнатко Іван 11-А Економіка І Дзьоба Н.В.
17. Скакун Єгор 11-Б Економіка ІІ Дзьоба Н.В.



Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів

2016/2017 н.р.

№ з/п П.І.Б. учня Клас Предмет Місце П.І.Б. учителя
1. Гнатко Іван 10-А Економіка І Дзьоба Н.В.
2. Скакун Єгор 10-Б Економіка І Дзьоба Н.В.
3. Тимофєєва Анастасія 11-А Економіка ІІ Дзьоба Н.В.
4. Худякова Марина 8-А Українська мова і літер. ІІ Мартинюк В.Б.
5. Цибулькіна Анастасія 9-Б Українська мова і літер. ІІ Мартинюк В.Б.
6. Круковська Ганна 10-А Українська мова і літер. ІІІ Мельничук О.С.
7. Безкровний Дмитро 10-А Фізика ІІ Роман А.О.
8. Свищ Павло 8-Б Фізика ІІІ Роман А.О.
9. Штро Альберт 8-Б Фізика ІІІ Роман А.О.
10. Москаленко Марина 10-А Зарубіжна література ІІІ Мельничук О.С.
11. Безкровний Дмитро 10-А Математика ІІІ Хлистова О.Р.
12. Цибулькіна Анастасія 9-Б Історія ІІІ Казюк П.В.
13. Окунєв Олександр 10-А Інформаційні технології ІІІ Дудник В.В.


Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів

2015/2016 н.р.

№ з/п П.І.Б. учня Клас Предмет Місце П.І.Б. вчителя
1. Кошман Поліна 11-Б Укр.мова і література ІІІ Афоніна С.Є.
2. Безкровний Дмитро 9-А фізика ІІІ Роман А.О.
3. Елькатеб Камелія 10-Б географія ІІІ Мусафір О.Л.
4. Охмак Лілія 9-А біологія ІІІ Васильєва К.С.
5. Салакова Марія 8-А біологія ІІІ Васильєва К.С.
6. Мельник Анастасія 11-Б економіка ІІІ Дзьоба Н.В.
7. Безкровний Дмитро 9-А математика ІІІ Тіщенко Т.В.
8. Козик Анна 9-А інформаційні технології ІІІ Дудник В.В.
9. Окунєв Олександр 9-А інформаційні
технології
ІІІ Дудник В.В.


Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів

2014/2015 н.р.

№ з/п П.І.Б. учня Клас Предмет Місце П.І.Б. вчителя
1. Орлова Марія 8-Б Історія ІІ Казюк П.В.
2. Безкровний Дмитро 8-А Фізика ІІ Роман А.О.
3. Безкровний Дмитро 8-А Математика ІІІ Хлистова О.Р.
4. Салаков Андрій 11-Б Астрономія ІІІ Роман А.О.
5. Свирид Катерина 11-Б Українська мова ІІІ Афоніна С.Є.
6. Лісова Анастасія 9-А Українська мова ІІІ Распітіна З.Д.
7. Канарш Андрій 9-А Англійська мова ІІІ Шовкун Н.В., Шалар Л.В.

Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів

2013/2014 н.р.

№ з/п П.І.Б. учня Клас Предмет Місце П.І.Б. вчителя
1. Канарш Андрій Англійська мова ІІІ Шовкун Н.В.
2. Цуркан Олена Біологія ІІІ Гарей Д.О.
3. Цуркан Олена Світова література ІІІ Мельничук О.С.
4. Борейко Микита 11А Економіка ІІІ Дзьоба Н.В.
5. Демидченков Ілля 11А Економіка ІІІ Дзьоба Н.В.
6. Лисенко Ольга 11А Укр. мова та літер. ІІІ Афоніна С.Є.
Кiлькiсть переглядiв: 531