№ з/п | П.І.Б. учня | Клас | Предмет | Місце | П.І.Б. учителя |
1. | Донцов Дмитро | 8-Б | Укр. мова і література | ІІ | Мартинюк В.Б. |
2. | Гайдук Ярослав | 8-Б | Укр. мова і література | ІІІ | Мартинюк В.Б. |
3. | Бєлькова Валерія | 10-А | Укр. мова і література | ІІ | Мартинюк В.Б. |
4. | Таранець Єва | 10-А | Укр. мова і література | І | Мартинюк В.Б. |
5. | Худякова Марина | 11-А | Укр. мова і література | ІІ | Мартинюк В.Б. |
6. | Лутій Богдан | 11-Б | Економіка | ІІ | Дзьоба Н.В. |
7. | Конарев Ілля | 11-А | Економіка | ІІІ | Дзьоба Н.В. |
8. | Гайдук Ярослав | 8-Б | Математика | І | Дзьоба Н.В., Хлистова О.Р. |
9. | Донцов Дмитро | 8-Б | Фізика | ІІІ | Роман А.О. |
10. | Донцов Дмитро | 8-Б | Географія | ІІІ | Троцик О.А. |
11. | Спіріна Валерія | 9-А | Зарубіжна література | І | Мельничук О.С. |
№ з/п | П.І.Б. учня | Клас | Предмет | Місце | П.І.Б. учителя |
1. | Гайдук Ярослав | 8-Б | Математика | ІІІ | Дзьоба Н.В., Хлистова О.Р. |
2. | Лутій Богдан | 11-Б | Економіка | ІІ | Дзьоба Н.В. |
3. | Конарев Ілля | 11-А | Економіка | ІV | Дзьоба Н.В. |
4. | Таранець Єва | 10-А | Укр. мова і література | Мартинюк В.Б. | |
5. | Спіріна Валерія | 9-А | Зарубіжна література | учасниця | Мельничук О.С. |
№ з/п | П.І.Б. учня | Клас | Предмет | Місце | П.І.Б. учителя |
1. | Таранець Єва | 9-А | Укр. мова і література | ІІ | Мартинюк В.Б. |
2. | Москаленко Олександра | 9-А | Укр. мова і література | ІІ | Мартинюк В.Б. |
3. | Бєлькова Валерія | 9-А | Укр. мова і література | ІІ | Мартинюк В.Б. |
4. | Цикош Вікторія | 10-А | Укр. мова і література | ІІІ | Мартинюк В.Б. |
5. | Худякова Марина | 10-А | Укр. мова і література | І | Мартинюк В.Б. |
6. | Цибулькіна Анастасія | 11-Б | Укр. мова і література | ІІ | Мартинюк В.Б. |
7. | Конарев Ілля | 10-А | Економіка | ІІІ | Дзьоба Н.В. |
8. | Гріднєв Антон | 10-А | Економіка | ІІ | Дзьоба Н.В. |
9. | Цибулькіна Анастасія | 11-Б | Економіка | ІІ | Дзьоба Н.В. |
10. | Перепелиця Ірина | 11-Б | Економіка | ІІ | Дзьоба Н.В. |
11. | Свищ Павло | 10-Б | Фізика | ІІ | Роман А.О. |
12. | Сидоренко Микола | 10-А | Фізика | ІІІ | Роман А.О. |
13. | Коваленко Вадим | 10-Б | Фізика | ІІІ | Роман А.О. |
14. | Бєлькова Валерія | 9-А | Англійська мова | ІІІ | Шалар Л.В. |
15. | Спіріна Валерія | 8-А | Історія | ІІІ | Казюк П.В. |
№ з/п | П.І.Б. учня | Клас | Предмет | Місце | П.І.Б. учителя |
1. | Худякова Марина | 10-А | Укр. мова і література | ІІ | Мартинюк В.Б. |
2. | Цибулькіна Анастасія | 11-Б | Укр. мова і література | ІІ | Мартинюк В.Б. |
3. | Гріднєв Антон | 10-А | Економіка | ІІІ | Дзьоба Н.В. |
4. | Цибулькіна Анастасія | 11-Б | Економіка | ІІ | Дзьоба Н.В. |
№ з/п | П.І.Б. учня | Клас | Предмет | Місце | П.І.Б. учителя |
Коба Яна | 8-А | Історія | ІІІ | Казюк П.В. | |
2. | Худякова Марина | 9-А | Зарубіжна література | І | Мельничук О.С. |
3. | Перепелиця Ірина | 10-Б | Зарубіжна література | ІІІ | Мельничук О.С. |
4. | Безкровний Дмитро | 11-А | Фізика | ІІ | Роман А.О. |
5. | Свищ Павло | 9-Б | Фізика | ІІІ | Роман А.О. |
6. | Конарєв Ілля | 9-А | Математика | ІІІ | Тіщенко Т.В. |
7. | Безкровний Дмитро | 11-А | Математика | ІІІ | Хлистова О.Р. |
8. | Коваленко Вадим | 9-Б | Географія | ІІІ | Мусафір О.Л. |
9. | Таранець Єва | 8-А | українськамова і літератури | ІІ | Мартинюк В.Б. |
10. | Худякова Марина | 9-А | українськамова і літератури | ІІІ | Мартинюк В.Б. |
11. | Цибулькіна Анастасія | 10-Б | українськамова і літератури | І | Мартинюк В.Б. |
12. | Круковська Ганна | 11-А | українськамова і літератури | ІІІ | Мельничук О.С. |
13. | Орлова Марія | 11-Б | українськамова і літератури | ІІІ | Мартинюк В.Б. |
14. | Козик Анна | 11-А | Інформаційні технології | ІІІ | Дудник В.В. |
15. | Окунєв Олександр | 11-А | Інформаційні технології | ІІІ | Валухов В.В. |
16. | Гнатко Іван | 11-А | Економіка | І | Дзьоба Н.В. |
17. | Скакун Єгор | 11-Б | Економіка | ІІ | Дзьоба Н.В. |
№ з/п | П.І.Б. учня | Клас | Предмет | Місце | П.І.Б. учителя |
1. | Гнатко Іван | 10-А | Економіка | І | Дзьоба Н.В. |
2. | Скакун Єгор | 10-Б | Економіка | І | Дзьоба Н.В. |
3. | Тимофєєва Анастасія | 11-А | Економіка | ІІ | Дзьоба Н.В. |
4. | Худякова Марина | 8-А | Українська мова і літер. | ІІ | Мартинюк В.Б. |
5. | Цибулькіна Анастасія | 9-Б | Українська мова і літер. | ІІ | Мартинюк В.Б. |
6. | Круковська Ганна | 10-А | Українська мова і літер. | ІІІ | Мельничук О.С. |
7. | Безкровний Дмитро | 10-А | Фізика | ІІ | Роман А.О. |
8. | Свищ Павло | 8-Б | Фізика | ІІІ | Роман А.О. |
9. | Штро Альберт | 8-Б | Фізика | ІІІ | Роман А.О. |
10. | Москаленко Марина | 10-А | Зарубіжна література | ІІІ | Мельничук О.С. |
11. | Безкровний Дмитро | 10-А | Математика | ІІІ | Хлистова О.Р. |
12. | Цибулькіна Анастасія | 9-Б | Історія | ІІІ | Казюк П.В. |
13. | Окунєв Олександр | 10-А | Інформаційні технології | ІІІ | Дудник В.В. |
№ з/п | П.І.Б. учня | Клас | Предмет | Місце | П.І.Б. вчителя |
1. | Кошман Поліна | 11-Б | Укр.мова і література | ІІІ | Афоніна С.Є. |
2. | Безкровний Дмитро | 9-А | фізика | ІІІ | Роман А.О. |
3. | Елькатеб Камелія | 10-Б | географія | ІІІ | Мусафір О.Л. |
4. | Охмак Лілія | 9-А | біологія | ІІІ | Васильєва К.С. |
5. | Салакова Марія | 8-А | біологія | ІІІ | Васильєва К.С. |
6. | Мельник Анастасія | 11-Б | економіка | ІІІ | Дзьоба Н.В. |
7. | Безкровний Дмитро | 9-А | математика | ІІІ | Тіщенко Т.В. |
8. | Козик Анна | 9-А | інформаційні технології | ІІІ | Дудник В.В. |
9. | Окунєв Олександр | 9-А | інформаційні технології | ІІІ | Дудник В.В. |
№ з/п | П.І.Б. учня | Клас | Предмет | Місце | П.І.Б. вчителя |
1. | Орлова Марія | 8-Б | Історія | ІІ | Казюк П.В. |
2. | Безкровний Дмитро | 8-А | Фізика | ІІ | Роман А.О. |
3. | Безкровний Дмитро | 8-А | Математика | ІІІ | Хлистова О.Р. |
4. | Салаков Андрій | 11-Б | Астрономія | ІІІ | Роман А.О. |
5. | Свирид Катерина | 11-Б | Українська мова | ІІІ | Афоніна С.Є. |
6. | Лісова Анастасія | 9-А | Українська мова | ІІІ | Распітіна З.Д. |
7. | Канарш Андрій | 9-А | Англійська мова | ІІІ | Шовкун Н.В., Шалар Л.В. |
№ з/п | П.І.Б. учня | Клас | Предмет | Місце | П.І.Б. вчителя |
1. | Канарш Андрій | 8А | Англійська мова | ІІІ | Шовкун Н.В. |
2. | Цуркан Олена | 9А | Біологія | ІІІ | Гарей Д.О. |
3. | Цуркан Олена | 9А | Світова література | ІІІ | Мельничук О.С. |
4. | Борейко Микита | 11А | Економіка | ІІІ | Дзьоба Н.В. |
5. | Демидченков Ілля | 11А | Економіка | ІІІ | Дзьоба Н.В. |
6. | Лисенко Ольга | 11А | Укр. мова та літер. | ІІІ | Афоніна С.Є. |
Квітень 2024 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
П | В | С | Ч | П | С | Н |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |