Миколаївський економічний ліцей №1 Миколаївської міської ради Миколаївської області
  •  
  •  
  •  

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!

Вся актуальна інформація про заклад знаходиться на електронному ресурсі

https://sites.google.com/nik.ukr.education/econom-lyceum1Київський фаховий коледж туризму та готельного господарства — Привітання з Днем знань і початком нового навчального року

На свято Першого вересня

Миколаївський економічний ліцей № 1 запрошує своїх ліцеїстів о 9.00.

На вас чекають цікаві локації, несподіванки та сюрпризи, зустріч з друзями та вчителями.

Бажаємо гарного настрою!/Files/images/7545.jpg

До уваги здобувачів освіти та їх батьків!

28.08.2021р. о 9.00 відбудеться пробна посадка здобувачів освіти Миколаївського економічного ліцею № 1.

Чекаємо на вас!

До зустрічі!

Вітаємо з початком навчального року! - ЦРД №55

Миколаївський економічний ліцей № 1 розпочинає набір здобувачів освіти до 10-го класу на 2021-2022 навчальний рік.

Відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту», у зв’язку з переходом на третій рівень повної загальної середньої освіти, що передбачає профільну середню освіту, у Миколаївському економічному ліцеї планується надавати профільну освіту для здобувачів освіти 10-х класів за такими напрямками:

- природничо-математичний (профільні предмети: математика, фізика);

- суспільно-гуманітарний (профільні предмети: економіка, географія);

- хіміко-біологічний.

Запис проходить за т. 64-13-79

Заявку на набір, не виходячи з дому, можна залишити, перейшовши за посиланням:

Для бажаючих вступити до 10-го класу:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfUYpOrYMA-85c6JRGGwRBwlCjMZxZtapEbVfXWUNMJlYP3vw/viewform?usp=sf_link/Files/images/7545.jpg

Миколаївський економічний ліцей № 1 розпочинає набір здобувачів освіти до 9-го та 11-го класів на 2021-2022 навчальний рік.

Запис проходить за т. 64-13-79

Заявку на набір, не виходячи з дому, можна залишити, перейшовши за посиланням:

Для бажаючих вступити до 9-го класу:

https://docs.google.com/forms/d/1ShRNMQI6PkbQwXwlmzwVx7y5kDNjXJcqY1jFG1A4WEE/edit?usp=sharing

Для бажаючих вступити до 11-го класу:

https://docs.google.com/forms/d/1oAMpk6jeIZaXxcBBVwmdD-8_aFpgU5iANaAmMIpyyv8/edit?usp=sharing


Увага! Важлива інформація!

Департамент соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації повідомляє про створення цілодобової безкоштовної державної консультаційної лінії щодо безпеки дітей в Інтернеті

за телефоном 15-45 (далі обрати 3)

/Files/images/baner-370h190.jpgДо уваги батьків та здобувачів освіти

Миколаївського економічного ліцею №1!

Відповідно до листа управління освіти Миколаївської міської ради від 13.11.2020 №3710/13.01.01.-08/14 «Про надання рекомендацій» з 16 листопада 2020 року освітній процес у ліцеї здійснюватиметься у звичайному режимі.

/Files/images/16286.png
/Files/images/7545.jpg

Шановні батьки та здобувачі освіти

Миколаївського економічного ліцею № 1!

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з 00.00 години 26 жовтня 2020 року м. Миколаїв віднесено до території з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки поширення Covid-19.
У зв’язку з вищезазначеним, з 02.11.2020 року до поліпшення епідеміологічної ситуації, Миколаївський економічний ліцей № 1 переходить на здійснення освітнього процесу з використанням технології дистанційного навчання.
Режим навчання п’ятиденний, початок занять о 8.15 за раніше складеним розкладом занять. Уроки проводяться по 45 хвилин, з перервами по 15 хвилин, з використанням синхронного або асинхронного режимів у віддаленому доступі.
Для цього створено особистий корпоративний аккаунт Google Миколаївського економічного ліцею № 1 за підтримки G Suite for Education. Хмаро орієнтована безкоштовна платформа Google Classroom об’єднує корисні сервіси Google, організовані спеціально для навчання.
Всі учителі та здобувачі освіти ліцею зареєстровані за корпоративними електронними адресами сервісу Google Classroom. Батькам потрібно перевірити налаштування акаунту своїх дітей.
Апробація підключення ліцеїстів до платформи та здійснення входу в систему відбудеться 30.10.2020 року. Для цього класними керівниками для безпосереднього спілкування зі здобувачами освіти створено класні кімнати.

Покрокова інструкція як приєднатися і користуватися сервісом:

1. Заходимо в браузер Google. На сторінці Google у правому верхньому куті натискаємо кнопку у формі кола з літерою для зміни акаунту.
2. Потрібно ввести/обрати обліковий запис в «G Suite for Education» для ліцею.
3. На сторінці Google у правому верхньому куті натискаємо кнопку «9 точок», обираємо іконку «Клас».
4. У верхньому лівому кутку є значок курсів +, натискаємо на нього.
5. У полі для вводу набираємо надісланий попередньо код класу і натискаємо «Приєднатися до класу».
6. Відкривається сторінка курсу. У вас є можливість переглянути активні завдання, які потребують виконання.
7. Якщо натиснути «Переглянути усі завдання», то відкривається віконце із усіма активними завданнями курсу.
8. Оберіть завдання і натисніть на нього. Відкривається інструкція до його виконання.
9. Виконайте завдання і в розділі «Ваша робота» натисніть кнопку «Здати».
Крім цього, для ефективної роботи, швидкого надання інформації та мобільного реагування, організовано зв’язок між усіма учасниками освітнього процесу в телефонному, онлайн-режимі, групах класів, об’єднанні учителів у Viber.
З метою інформування батьків про результати навчальних досягнень їх дітей, усіх учнів та учителів зареєстровано на ресурсі https://atoms.com.ua/, для ведення електронного журналу та електронного щоденника.
Звертаємо увагу батьків про необхідність приєднання до цього ресурсу за кодом доступу, який ви можете бачити на сторінці ваших дітей у правому верхньому куті. Якщо виникають проблеми, звертайтесь до класних керівників.

З повагою, адміністрація Миколаївського економічного ліцею № 1.

Інструкція по роботі в Google ClassroomЄдині правила і вимоги до виконання та здачі завдань здобувачами освіти Миколаївського економічного ліцею №1 під час дистанційної форми роботи на єдиній освітній платформі «GoogleClassroom»

Нинішня ситуація поставила вчителів, батьків та здобувачів освіти перед непростими викликами: як організувати навчання дітей та отримати якісну освіту в умовах карантину, коли вчитель не може бути поруч.
Педагогічний колектив Миколаївського економічного ліцею №1 усвідомлює, що всі учасники освітнього процесу (батьки, діти, вчителі) розуміють критичні умови, що склалися сьогодні.
Зараз немає інших можливостей учитися, крім дистанційної форми навчання. Пропонуємо вам дотримуватись таких правил під час організації дистанційного навчання в Миколаївському економічному ліцеї №1 в умовах карантину.

Правила роботи під час організації дистанційного навчання в умовах карантину

Рішенням перагогічної ради Миколаївського економічного ліцею №1 обрано єдину платформу для дистанційного навчання «Google Classroom».

Здобувачам освіти:

1. Кожному здобувачу освіти необхідно приєднатись до платформи і за кодами, які надали класні керівники (або вчителі-предметники) приєднатись до кожного предмету.
2. Освітній процес у ліцеї буде здійснюватись за існуючим розкладом затвердженим педагогічною радою закладу.
3. Режим навчання п’ятиденний, початок занять о 8.15, тривалість уроку 45 хвилин з перервами по 15 хвилин.
4. Взаємодія між учасниками освітнього процесу можлива через відеозв’язок шляхом проведення вебінарів, конференцій тощо.
5. Завдання вчителі розміщують на платформі «Google Classroom». Виконання цих завдання здобувачами освіти є обов’язковим.
6. Коли відкриваєте завдання від будь-якого учителя-предметника, обов’язково уважно читайте вказівку (інструкцію) до завдання (як працювати і як робити звіт), а потім виконуйте його (до кожного завдання буде визначатися час).
7. Ви повинні ознайомитися із поясненням нової теми та завданням до неї під час уроку. Запитувати, уточнювати можна лише під час проведення уроку за розкладом.
8. Додаткові консультації можуть отримати здобувачі освіти 11-го класу з 15.00 до 17.00 у зв’язку з підготовкою до здачі ЗНО.
9. Якщо виникають проблеми ( не можете ввійти на платформу чи не виходить відправити вчителю виконане завдання тощо), то зв’яжіться із класним керівником або з учителем даного предмету, де виникла проблема.
10. Виконувати завдання та надсилати його можна згідно з часовим регламентом установленим вчителем на платформі. Якщо ви невчасно надіслали роботу вона буде оцінена меншою кількістю балів.
11. Оцінки ви зможете переглянути в електронному щоденнику https://atoms.com.ua.

Всі ми одна ліцейна родина і наш успіх буде ґрунтуватись на взаємоповазі один до одного та відповідальності за свої дії!
З Днем знань!

Щиро вітаємо з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Бажаємо усім ліцеїстам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.

/Files/images/image.pngСьогодні, 28.08.2020 р., Миколаївський економічний ліцей №1 отримав захисні маски для працівників закладу (10 упаковок по 50 шт.) та рідке мило (4 шт. по 5 л.), які були придбані за кошти міського бюджету

/Files/images/118616501_343126477093451_4411811404512802869_n.jpg
Серпнева педагогічна рада

28.08.2020 р. в Миколаївському економічному ліцеї №1 відбулося засідання педагогічної ради «Підсумки діяльності Миколаївського економічного ліцею №1 у 2019/2020 навчальному році та завдання педагогічного колективу щодо підвищення якості освітнього процесу в 2020/2021 навчальному році"

/Files/images/118568556_314460689976342_1265410059016114634_n.jpg

/Files/images/118652653_606608290056309_3131150653552282368_n.jpgДля проведення заходів з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) до 1 вересня 2020 року Миколаївський економічний ліцей №1 отримав 2 безконтактні медичні термометри, антисептичні засоби для рук (12 шт.) і поверхонь (2 шт.) від управління освіти Миколаївської міської ради, які були придбані за кошти міського бюджету.

Раніше (навесні) було отримано марлю для виготовлення масок для працівників закладу (виготовлено по 5 масок на кожного працівника) та антисептичні засоби для рук (12 шт.) і поверхонь (2 шт.).

/Files/images/придбано (2).jpg

/Files/images/придбано.jpg

/Files/images/придбано 3.jpg
/Files/images/15880.png

У в а г а!
Пробна посадка учнів відбудеться
28.08.2020 р. о 9.00

Звіт директора

ШАЛАР

ЛАРИСИ ВОЛОДИМИРІВНИ

перед громадськістю

про роботу закладу

у 2019–2020 навчальному році

/Files/images/42576443_264432527535907_8185967689173303296_o.jpg

Звіт

Презентація/Files/images/dszn05.jpg

Бажаєте з вересня змінити освітній заклад для своєї дитини? Миколаївський економічний ліцей №1 продовжує набір учнів до 8, 9, 10 класів на 2020 – 2021 н.р.

Запис проходить за т. 64-13-79

Заявку на набір, не виходячи з дому, можна залишити тут: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeG8v6XjUVaEyg6kr-ikpukqCJBtiKdJ8-utJ-BmHeQT6C95w/viewform?usp=sf_link/Files/images/Оголошення зарахування карантин.png/Files/images/124567.png

Шановні учасники освітнього процесу!

З 17 лютого (понеділок) відновлюється навчання в закладі.
/Files/images/124567.png

Офіційна сторінка Миколаївського економічного ліцею №1

у соціальній мережі Facebook

https://www.facebook.com/eclyceym1Шановні батьки та учні

7-х, 8-х, 9-х класів загальноосвітніх шкіл м. Миколаєва!

Вже сьогодні перед Вами має постати вибір: ким стати в майбутньому?

Успішний старт допоможе стати стабільним, конкурентоспроможним, незалежним у нашому житті! Ось чому ми пропонуємо вже зараз звернути увагу на наступну інформацію:

Миколаївський економічний ліцей №1 здійснює набір на 2019-2020 навчальний рік для навчання у 8, 9, 10 класи. Кваліфіковані та професіональні педагоги допоможуть адаптуватися до умов навчання у ліцеї, розширять кругозір у різноманітних галузях, нададуть глибокі, змістовні теоретичні знання та розвинуть практичні навички з базових та профільних дисциплін, підготують до вступу у вищі навчальні заклади, а найголовніше до життя.

Ми чекаємо саме на Вас!

Наша адреса: м. Миколаїв, вул. Океанівська, 9

Телефон: (0512) 64-13-79

/Files/images/DSC_0418.jpg/Files/images/124567.png

Дата закінчення навчальних занять Дата і час проведення свята Останнього дзвоника Дати проведення ДПА в 9-х класах Дата і час проведення урочистостей (вручення свідоцтв випускникам 9-х класів) Дата і час проведення урочистостей (вручення атестатів випускникам 11-х класів)
24.05.19 24.05.19
9.00
27.05.19
30.05.19
03.06.19
06.06.19
18.00
14.06.19
19.00/Files/images/124567.png

28.03.2019 о 15.30

відбудеться публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти претендентів на заміщення вакантної посади директора економічного ліцею №1 Миколаївської міської ради Миколаївської області

Шалар Лариси Володимирівни,

(вул. Океанівська, 9).Ласкаво просимо, або стороннім вхід дозволений

Шановні батьки та учні

7-х, 8-х, 9-х та 10-х класів загальноосвітніх шкіл м. Миколаєва!

Вже сьогодні перед Вами має постати вибір: ким стати в майбутньому Вашій дитині?
Успішний старт допоможе стати стабільним, конкурентоспроможним, незалежним у нашому житті! Ось чому ми пропонуємо вже зараз звернути увагу на наступну інформацію:
Миколаївський економічний ліцей №1 здійснює набір учнів на 2019-2020 навчальний рік на навчання. Кваліфіковані та професіональні педагоги допоможуть адаптуватися до умов навчання в ліцеї, розширять кругозір в різноманітних галузях, нададуть глибокі, змістовні теоретичні знання та розвинуть практичні навички з базових та профільних дисциплін, підготують до вступу у вищі навчальні заклади.
А для учнів 10-х класів ми пропонуємо навчання за профілями:
- математичний профіль (поглиблене вивчення математики);
- філологічний профіль (поглиблене вивчення англійської та української мов).

Ми чекаємо саме на Вас!

Запрошуємо Вас на День відкритих дверей, який відбудеться

23 березня 2019 року о 10:00

у приміщенні Миколаївського економічного ліцею №1

за адресою: вул.Океанівська, 9, тел. 64-13-79

У програмі:
- Презентація закладу
- Екскурсія по ліцею
- Знайомство з учителями
- Майстер-класи

Чекаємо учнів 7-10-х класів та їх батьків!

Приєднуйтесь до нашої дружної ліцейної родини!

Адміністрація, педагогічний колектив, учні Миколаївського економічного ліцею №1

/Files/images/123456789.jpg/Files/images/курси.png/Files/images/124567.png

З 11.02.2019 р.

відновлюються навчальні заняття

в Миколаївському економічному ліцеї №1/Files/images/Bezyimyannyiy.png

Шановні випускники!

У зв'язку з карантином вечір зустрічі випускників відміняється.

Дякуємо за порозуміння!До уваги випускників

Миколаївського економічного ліцею №1!

Ви знову зможете поринути

в атмосферу ліцейних років, побачити своїх педагогів

та наставників,

пригадати незабутні миті дитинства та юності,

які пройшли в стінах ліцею

на традиційному зібранні колишніх учнів.

Наш вечір зустрічі з випускниками

відбудеться

1 лютого 2019 року о 18.00 годині в актовій залі ліцею.

Педагогічний колектив та адміністрація ліцею

/Files/images/зуст.jpgМиколаївський економічний ліцей № 1

ЗАПРОШУЄ

учнів 7-х, 9-х класів загальноосвітніх шкіл на підготовчі курси до вступу в ліцей!
Курси проводяться щосереди та щочетверга, з математики (алгебра, геометрія), з української мови та літератури, англійської мови, психології з метою адаптації до ліцею.

Початок занять з 6 лютого 2019 р. о 15.30.

Наша адреса: м. Миколаїв, вул. Океанівська, 9

Довідки за телефоном: 64-13-79

/Files/images/оголошення 1.jpgШановні батьки та учні

7-х, 9-х, 10-х класів загальноосвітніх шкіл м. Миколаєва!

Вже сьогодні перед Вами має постати вибір: ким стати в майбутньому?
Успішний старт допоможе стати стабільним, конкурентоспроможним, незалежним у нашому житті! Ось чому ми пропонуємо вже зараз звернути увагу на наступну інформацію:
Миколаївський економічний ліцей №1 здійснює набір на 2019-2020 навчальний рік на навчання. Кваліфіковані та професіональні педагоги допоможуть адаптуватися до умов навчання у ліцеї, розширять кругозір у різноманітних галузях, нададуть глибокі, змістовні теоретичні знання та розвинуть практичні навички з базових та профільних дисциплін, підготують до вступу у вищі навчальні заклади, а найголовніше до життя.
А для учнів 10-х класів ми пропонуємо навчання за профілями:
- математичний профіль (поглиблене вивчення математики);
- філологічний профіль (поглиблене вивчення англійської та української мов).

Ми чекаємо саме на Вас!

Наша адреса: м. Миколаїв, вул. Океанівська, 9

Телефон: (0512) 64-13-79

/Files/images/оголошення 2.jpgМиколаївському економічному ліцею №1

25 років

Двадцять п’ять років тому ліцей починався як мрія про школу, де пануватиме культ духовності - ідеалів, знань, переконань єдності слова і діла, краси помислів і вчинків, професіоналізму і патріотизму, культури мислення, почуттів і життєдіяльності. Творці нового закладу знали, якщо плекатимемо той дух-буде ліцей!

З ювілеєм рідний ліцею!

/Files/images/DSC_0418.jpg


Відео/Files/images/124567.png

29.08.2018, о 9.00 - пробна посадка учнів
/Files/images/124567.png

Шановні батьки абітурієнтів, учнів майбутнього 8-го класу!

У четвер, 07.06.2018 р. о 18.00, в каб. №11 відбудуться настановчі батьківські збори.
Адміністрація ліцею


/Files/images/124567.png

/Files/images/slajd2.jpgШановні батьки, вчителі, громадо!

Запрошуємо Вас на звітні збори

директора Миколаївського економічного ліцею №1

Шалар Лариси Володимирівни

за 2017-2018 навчальний рік, які відбудуться

1 червня о 10.00 в актовій залі ліцеюЛіцейна акція «Квітуча Україна»

З метою формування екологічної культури підростаючого покоління і гуманного ставлення до довкілля в Миколаївському економічному ліцеї №1 проводиться екологічний місячник «Біосфера у наших руках». У рамках місячника учнів 8-11 класів залучено до участі у щорічній ліцейній акції «Квітуча Україна» (створення розарію на території ліцею)/Files/images/1353324759.jpg

УЧНІВ МИКОЛАЇВСЬКОГО ЕКОНОМІЧНОГО ЛІЦЕЮ №1,

ЯКІ У КВІТНІ СВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

8-А клас

Волинський Дмитро
Круть Михайло

9-А клас

Погодіна Дар’я

9-Б клас

Білецька Поліна
Красножон Данило
Роговий Олексій
Ткачова Катерина

10-А клас

Абазинський Ілля
Бережецька Крістіна
Яновський Артем

10-Б клас

Перепелиця Ірина

11-А клас

Зайцева Єлизавета
Кравченко Едуард
Міняйло Данило

11-Б клас

Златєва Катерина

/Files/images/1395807585.jpgТренінг-семінар

/Files/photogallery/1232/P1040194.JPG«Компетентнісно-діяльнісний підхід в управлінні закладом як ефективний інструмент реалізації освітніх технологій навчання та виховання учнів»
На базі Миколаївського економічного ліцею №1 проведено тренінг-семінар для керівників «Компетентнісно-діяльнісний підхід в управлінні закладом як ефективний інструмент реалізації освітніх технологій навчання та виховання учнів».
Директор науково-методичного центру Тарасова О.В. розкрила тему «Компетентнісний підхід підхід в освіті як основа її реформування». Директори стали учасниками АдмінВояжу «Локальний моніторинг – механізм вироблення стратегії й практики розвитку закладу освіти», гідом якого була методист науково-методичного центру Романіченко І.В.
Директор закладу Шалар Л.В. запросила колег до кав’ярні «Profistyle», де відбувся конструктивний діалог з теми «Компетентнісно-діяльнісний підхід в управлінні закладом як ефективний інструмент реалізації освітніх технологій навчання та виховання учнів».
Під час роботи кав’ярні практичним психологом та адміністрацією ліцею в інтерактивній формі долучено гостей до обговорення проблем мотивації, моніторингу якості освіти, прийняття ефективних управлінських рішень.
Присутні відмітили, що запропонований досвід є актуальним, вагомим, таким, що відповідає вимогам сьогодення, має практичну спрямованість; форма проведення семінару-тренінгу була креативною, оригінальною.
За підсумками учасники одержали сертифікати.
Злагодженість у діяльності адміністрації НМЦ і закладу отримала високу оцінку керівників.Ми за безпеку

/Files/photogallery/1231/P1040069.JPG«Ми за безпеку» - такий лейтмотив Дня Цивільного захисту та об’єктових тренувань, проведеного в Миколаївському економічному ліцеї №1 20 квітня 2018 року. Особовий склад штабу Цивільного захисту, комісії з Надзвичайних ситуацій, персонал та учні за ввідною «Пожежа в навчальному закладі» діяли організовано, основні заходи виконані у встановлений нормативами час .
Розпочався День ЦЗ і об’єктових тренувань із тематичної лінійки «Мовчать слова, як квіти обеліскам…». Учні 9-Б класу продемонстрували відповідальність, креативність у підготовці та проведенні заходу. Яка щирість та захоплення звучали в словах учнів, коли вони згадували безсмертний подвиг пожежників – чорнобильців, які ціною власного життя врятували світ від екологічної катастрофи! Чудово виступили Цибулькіна Анастасія (10-Б клас), Хортюк Денис (10-Б клас), Тукалова Валерія (10-А клас) та Корсунська Аліна (8-А клас)
Цікавими були тематичні уроки у 8-11 класах під гаслом «Передбачити – уникнути – діяти». Учні в інтерактивних формах практично відпрацьовували дії в надзвичайних ситуаціях. Особливо відзначилися класні колективи 10-А (класний керівник Роман А.О.) та 10-Б (класний керівник Мусафір О.Л.)
Родзинкою Дня ЦЗ в ліцеї стало проведення експрес-флешмобу «Ми за безпеку»
Метою проведення флешмобів було:
1. Відпрацювання поведінки людини під час виникнення пожежі.
2. Надання першої долікарської допомоги під час пожежі.
3. Евакуація потерпілих під час пожежі.
Виступили чудово всі класні колективи 8-11 класів.
Ліцейна родина прийшла до висновку: «Безпечна поведінка – запорука здорового та щасливого життя»Віват, науко молода!

/Files/images/123Мартинюк.jpgЩорічно в Миколаївському економічному ліцеї №1 збираються юні інтелектуали, яким тісно у рамках шкільної програми, які прагнуть знати більше, досліджувати невідоме і ділитися відкриттям з іншими.
Наприкінці квітня відбулася перша у житті учнів 8-А класу науково-практична конференція по захисту презентацій предметів та науково-дослідницьких робіт, яка передбачає публічні індивідуальні виступи ліцеїстів. Кожний учень 8-А класу ще у вересні обрав собі предмет і тему для написання курсової роботи, над якою працюватиме 4 роки. Першим етапом було для восьмикласників скласти мету, завдання та актуальність по обраній темі, а допомагали їм в цьому наукові керівники ( учителі-предметники) та Роман А. О.
Досвідчені педагоги ліцею створюють умови для розкриття здібностей і талантів обдарованих учнів.
Слухачів науково-практичної конференції привітала та нагородила грамотами голова журі Дзьоба Наталя Володимирівна.
Під час конференції присутні з цікавістю слухали доповіді і промови учнів, які звітували про роботу своїх відділень.


Звіт юних науковців

/Files/photogallery/1233/IMG_1029.JPGУ період реформування освіти України в Миколаївському економічному ліцеї №1 посилюються тенденції щодо надання освітньому процесові наукового характеру. Нові прогресивні завдання в навчальній діяльності сприяють співпраці учнів та вчителів. Відповідно до Державного стандарту базової і повної середньої освіти , де , зокрема, зазначено, що «зростає роль уміння здобувати інформацію з різних джерел, засвоювати, поновлювати та оцінювати її, застосовувати способи пізнавальної творчої діяльності», успіх цієї роботи безпосередньо залежить від чіткої й ефективної організації науково-дослідницької діяльності ліцеїстів. Послідовне поглиблення складності дослідницької роботи учнів від 8 по 11 клас вимагає певної теоретичної інформованості і вироблення практичних умінь і навичок.
У 8-9 класах проводились заходи з реалізації проблеми самовизначення дитини в галузі майбутнього дослідження через проведення занять факультативного курсу «Основи науково- дослідної роботи учнів». Підсумком у проведенні такої роботи стало свято захисту навчальних предметів і тем наукового дослідження у 8-А класі та захист авторефератів у 9-х класах.
Під час виступів відчувалася гордість ліцеїстів за власні успіхи в галузі наукової роботи та гордість за однокласників, які так натхненно презентували наукові дослідження.
Кращими науковцями в 9-А класі визнано:
Цикош Вікторія – 12б
Волошин Євген – 12б
Худякова Марина – 12б
Звягінцева Наталія – 12б
Соломаха Михайло – 12б
Дорофєєва Єлизавета - 11б
Погодіна Дар’я - 11б
Конарєв Ілля – 10б
Гріднєв Антон – 10б
Сидоренко Микола – 10б
Швець Анастасія – 10б
Швець Єлизавета – 11б
Корчменюк Максим – 10б
Тріщан Ксенія – 11б
За результатами презентації авторефератів учнів 9-Б класу відзначено таких учнів:
Білецька Юлія - 12б
Красножон Данило -12б
Ситнікова Надія – 12б
Щетініна Аліна - 12б
Коваленко Вадим -12б
Ткачова Катерина – 11б
Ігнатьєв Владислав – 11б
Бешевець Микола – 11б
КозаковаЄвангеліна – 11б
Свищ Павло -11б
Кусов Володимир - 11б
Юрова Олександра - 11б
Штро Альберт –11б
Верьовка Сергій – 10б
Юхименко Олексій – 10б
Огороднікові Дмитро – 10б
Отрєп'єва Аліна – 10б
Черкун Катерина- 10б
Кожен із учнів 9-х класів визначив для себе основні завдання на 10-й клас в роботі з реалізації власної дослідницької програми, вирішуючи проблему підготовки ліцеїстів до реалізації теоретичних навичок з НДР в практичній діяльності.
Кожен із учнів 9-х класів визначив для себе основні завдання на 10-й клас в роботі з реалізації власної дослідницької програми, вирішуючи проблему підготовки ліцеїстів до реалізації теоретичних навичок з НДР в практичній діяльності.

/Files/photogallery/1233/IMG_0996.JPG/Files/photogallery/1233/IMG_1009.JPGЧастинка України, яку ми спіймали…

«Іноді один день,

проведений в інших місцях,

дає більше,

ніж десять років життя вдома»

(Анатоль Франс)

/Files/photogallery/1230/IMG_20180406_172829.jpgЮність – найпрекрасніший період у житті людини. І гріх не використати цю найщасливішу пору з максимальним задоволенням! Краще, ніж подорожі, людство, мабуть, поки нічого не придумало. До того ж, будь-яка мандрівка дарує безліч знань, спогадів, почуттів та емоцій.
Після подорожі на Закарпаття ми точно знаємо, що цей світ заслуговує куди більше дбайливого ставлення , адже він такий мальовничий та цікавий, а головне – ми бачили його красу власними очима.
Закарпаття нас зустріло гостинно і привітно. Теплі промені сонця посміхалися протягом двох днів, за які ми відвідали найбільше озеро Українських Карпат – Синевир,яке розташоване в Міжгірському районі, що в гірському масиві гори Горгани; єдиний в Україні і Європі реабілітаційний центр ведмедів, де познайомилися з його мешканцями: Мишком, Кузьмою, Потапом, Бубочкою та іншими бурими клишоногими. У селищі Колочава яскравими барвами нас зустріла долина крокусів, на якій розташовані різні музеї: скансес - єдиний в Україні музей «Колочавська вузькоколійка», «Колочавський бокораш», «Бункер Штаєра» та церква «Святого Духа».
Другого дня ми відвідали водоспад «Шипіт» у місті Пилипець, на схилах гірського масиву полонини Боржава при підніжжі гори Гемби; на канатній доріжці піднялися на гору Гембу – і перед нашими очима відкрилася вся велич і краса Українських Карпат; вразив і санаторій «Карпати» (колишня резиденція графів Шенборнів-Бухгеймів)із захоплюючоюродинною історію; палац «Берегва».
На завершення другого дня ми відвідали термальний басейн у місті Косонь. Тут ми отримали насолоду від купання та відчули на собі прилив бадьорості від різних спа-процедур.
Третього дня, на жаль, нас трішки підвела дощова погода, проте нашу компанію ніякі погодні умови не могли зупинити. І ми таки відвідали гарем… із буйволиць і буйвола-султана на фермі буйволів, яка знаходиться в місті Виноградів. Знайомство з лагідними рогатими, приборкування їх яблуками - найулюбленішим їх десертом, а ще дегустація особливої продукції (!): буйволячих молока, сиру, йогуртів додало нам яскравих і незабутніх емоцій.
Після знайомства із жителями ферми ми завітали у Нижнє Селище, де нам показали технологічний процес сироваріння, і знову прийшлось побувати у ролі дегустаторів – цього разу смакували сирами з овечого та коров’ячого молока.
У місті Хуст відвідали Фетову фабрику капелюхів. Капелюхи для хлопців (класичні, мисливські, ретро, іспанські) та дівчат (романтичні, ретро, міні). Кожен з нас зміг приміряти будь-який капелюшок і зробити селфі на згадку. Ми навіть не здогадувалися, що капелюх може принести стільки позитивних емоцій!!!
А надвечір ми відвідали Мукачевський замок «Паланок»(нині це історичний музей), де перенеслися в історичну епоху 14-19 століття.
Але будь-якому дивовижному моменту завжди є фінал…
…Якщо ти читаєш ці рядки, то у тебе є комп’ютер, планшет або смартфон. У крайньому випадку – доступ до них. Хочеш вір, хочеш ні, але у нашій країні є багато місць, які зачаровують своєю красою, вишуканістю, історією і просто незабутніми враженнями.
Знайомся з життям інших людей і знаходь те, чому ти можеш у них навчитися, адже подорожі – природний потяг до пізнання навколишнього середовища.
Шукай, досліджуй та подорожуй, доки у тебе є те, що не купиш за гроші і не відкладеш на рік – юність !!!/Files/images/20170327095607.jpg

ПЛАН

роботи на весняних канікулах

Дата № з/п Клас Захід Відповідальний
03.04.18 – 06.04.18 1 8-А 10-А 10-Б 9-А Подорож-екскурсія за маршрутом Миколаїв - Закарпаття – Миколаїв Мартинюк В.Б., класний керівник 8-А класу
30.03.18 1 9-Б Екскурсія на ПрАТ «Лакталіс-Миколаїв» Казюк П.В., класний керівник 9-Б класу
31.03.18 1 8-10 День відкритих дверей Мусафір О.Л., класний керівник 10-Б класу
02.04.18 понеділок 1 8-11 Надання індивідуальних консультацій учням Вчителі-предметники
2 9-10 Підготовка до районного змагання Дружин юних рятувальників Мельничук О.С., керівник гуртка
3 8-9 Робота гуртка «Юний книголюб» Гурдуз Л.П.
03.04.18 вівторок 1 8-11 Планування екологічного місячника Гайденко А.О., учитель екології
2 10 Консультативна робота щодо підготовки до створення програми практики Мельничук О.С.
3 11-Б Весняна прогулянка лісом Валухов В.В., класний керівник 11-Б класу
04.04.18 середа 1 10-Б Відвідування кінотеатру «Мультиплекс» Роман А.О., класний керівник 10-А класу
2 9 Консультативна робота щодо підготовки до захисту авторефератів Распітіна З.Д.
05.04.18 четвер 1 8-11 Робота гуртка «Юний рятувальник» Мельничук О.С.
2 8-9 Робота гуртка «Юний стрілець» Шалар І.Г.
3 8 Консультативна робота щодо підготовки до захисту тем науково-дослідницьких робіт Роман А.О.
4 11-А Консультативна робота для учнів 11-х класів по підготовці до ЗНО з української мови та літератури Мельничук О.С., учитель української мови та літератури
06.04.18 п’ятниця 1 9-А Відвідування кінотеатру «Мультиплекс» Дудник В.В., класний керівник 9-А класу
2 11-А Підготовка загальноліцейної лінійки «Діячі культури – ювіляри року» Мельничук О.С., класний керівник 11-А класу
3 11 Консультативна робота для учнів 11-х класів по підготовці до ЗНО з математики Хлистова О.Р., учитель математики
4 8 Робота театрального гуртка «Ерудит» Мартинюк В.Б.
09.04.18 субота 1 10 Робота гуртка «Юний стрілець» Шалар І. Г.


/Files/images/1353324759.jpg

УЧНІВ МИКОЛАЇВСЬКОГО ЕКОНОМІЧНОГО ЛІЦЕЮ №1,

ЯКІ У БЕРЕЗНІ СВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

8-А клас

Корсунська Аліна Сергіївна
Оніщенко Надія Олексіївна

9-А клас

Вишнякова Марина Олександрівна
Швець Анастасія Євгенівна
Швець Єлизавета Євгенівна

9-Б клас

Лутій Богдан Володимирович
Свищ Павло Павлович

10-А клас

Бородай Анастасія Іванівна
Бородай Лариса Іванівна
Салакова Марія Андріївна

10-Б клас

Пирогова Катерина Іллівна

11-А клас

Бавикіна Катерина Євгенівна
Окунєв Олександр Олександрович
Охмак Лілія Максимівна

11-Б клас

Скакун Єгор Вадимович

/Files/images/1395807585.jpg
/Files/images/0.jpg

31 березня 2018 року о 10 годині

в актовій залі навчального корпусу №2

Миколаївського економічного ліцею №1

проводиться

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Запрошуємо учнів та батьків 7,8,9-10 класів загальноосвітніх шкіл і всіх, хто бажає відвідати наш ліцей.
У нашому закладі свято – День відкритих дверей. Запитаєте: чому це свято? Все просто… Ми пишаємося своїм унікальним закладом, надзвичайними досягненнями й талановитими учнями, тому з радістю запрошуємо всіх приєднатися до нас у цей день та на власні очі переконатися в тому, що Миколаївський економічний ліцей №1 - це велика дружна родина, осередок талантів, натхнення й досвіду, школа радості.
Вас очікує: ігрова програма, квест – екскурсія навчальними аудиторіями, можливість поспілкуватися з вчителями та адміністрацією.

МИ ЧЕКАЄМО НА ВАС, НАШІ МАЙБУТНІ ЛІЦЕЇСТИ!

ПОДУМАЙТЕ ПРО СВОЮ ОСВІТУ ВЖЕ СЬОГОДНІ!

З повагою адміністрація та
педагогічний колектив Миколаївського економічного ліцею №1


ЩО? ДЕ? КОЛИ?

Всередині нас криються потенційні творчі можливості,

й ми повинні працювати щосили, щоб розкрити цей потенціал.

Мартін Лютер Кінг


/Files/photogallery/1229/29345002_331420654046333_1850764840_n.jpgУ світі настільки все пов’язане, що одне явище спричиняє появу іншого. Якщо існує яблуко, то, звичайно, існує і дерево, на якому воно виросло. Наш ліцей - це дерево, на гілках якого ростуть плоди науки - його учні, які живляться мудрістю вчителів, а виростаючи, стають справжніми особистостями, громадянами своєї держави.
Людина без знань, що птах без крил: не може злетіти високо вгору, щоб досягти найвищої мети в житті. Широкі знання, звичка мислити, благородство почуттів є саме тими трьома якостями, що формують ці крила, і з якими людина є освіченою у повному розумінні цього слова.
Саме з цими думками у серці і душі вчителі МО філологічних і гуманітарних дисциплін Миколаївського економічного ліцею №1 провели Декаду, яка відбулася з 12березня по 23 березня 2018 року під гаслом «Що? Де? Коли?».
Протягом двох тижнів ліцеїсти показали свою кмітливість, винахідливість, логічність, швидкість, зацікавленість, креативність та правильність у виконанні завдань, які перед ними поставили вчителі. Ліцеїсти під час Декади були і детективами, і дослідниками, і шукачами пригод, і винахідниками, і просто розумними дітьми!
Кожен клас, виконуючи завдання, отримував векселі, на яких учителі зазначали кількість отриманих бонусів, які вони складали у калитку (гаманець). По завершенню Декади керівник МО Мартинюк В. Б. та члени МО Шалар Л. В., Распітіна З. Д., Мельничук О. С., Казюк П. В., Спіченко А. П., Борейко Б. В. підрахували бонуси кожного учнівського колективу і визначили номінації.
26 березня 2018 року на урочистому закритті Декади кожному класу було вручено перший у їхньому житті «Оркар».
Оскар у номінації «Художня культура. Мистецтво» отримали учні 8-А класу.
Оскар у номінації «Фізична культура» – 9-А клас.
Оскар у номінації «Зарубіжна література» – 9-Б клас.
Оскар у номінації «Історія» – 10-А клас.
Оскар у номінації « Правознавство» – 10-Б клас.
Оскар у номінації «Англійська мова» – 11-А клас.
Оскар у номінації «Українська мова та література» – 11-Б клас.
МО вчителів філологічних і гуманітарних дисциплін щиро вітає своїх вихованців з нагородами. Бажає їм ніколи не зупинятися на досягнутому!
Знаходьте час для відкриттів – це умова успіху!
Знаходьте час для роздумів – це джерело сили!
Знаходьте час для читання – це джерело знань!
Знаходьте час для мрії – це шлях до зірок!
Знаходьте час для творчості – це муза душі!


УВАГА!!! В ліцеї відбулось свято – урочисте засідання атестаційної комісії!!!

/Files/photogallery/1228/P1030943.JPG17 березня у Миколаївському економічному ліцею №1 відбулось засідання атестаційної комісії «Атестація педагогічних працівників як дзеркало ліцею».
Це було не просто чергове засідання атестаційної комісії, а професійне дефіле педагогів, творчий звіт вчителів, які атестуються: учителя хімії і біології Бобрик Наталії Віталіївни, учителя української мови і літератури Мартинюка Володимира Борисовича, учителя англійської мови Спіченко Алли Павлівни.
Вже традиційним стало проведення урочистого засідання, присвяченого праці колег, які крок за кроком йшли до цієї головної події – атестації. Атестація – це підсумок професійної майстерності вчителя, демонстрація найкращих професійних умінь, це новий етап на шляху до підняття учительського авторитету серед колег та учнів, змога проявити свої здібності.
По осінніх грозах листопада,
По стежках холодної зими,
По дощу, що зливами весною падав,
До ліцею рідного Ви йшли.
День за днем проторена дорога,
Тільки пролунає всім дзвінок,
Залишивши смуток за порогом,
Усмішку несете на урок.
Ніхто не заперечуватиме, що у наш час бути учителем – справжній життєвий подвиг. А присвятити себе не тільки своїм, а й чужим дітям, ділитися з ними своєю любов’ю, посмішкою, знаннями, вміннями це дарунок долі, ласка від Бога.
Душевна, тепла атмосфера, яка панувала на засіданні, сприяла творчому розкриттю талантів учителів. А задала цей позитивний настрій директор, Лариса Володимирівна Шалар, звернувшись до вчителів зі словами: «Доля людини. Хто її визначає? Чи обираємо ми професію, чи, як іноді здається, вона обирає нас, – невідомо. Але якщо людина працює за покликанням, дійсно за справжнім велінням душі, це стає відомо всім: і тим, з ким вона працює, і тим, хто з нею так чи інакше спілкується. Людина щаслива, коли має внутрішнє джерело натхнення. Скажіть, ну хіба не за покликанням прийшов працювати вчитель, якщо на роботу він іде з гарним настроєм, якщо у своїй діяльності почувається, як риба у воді, якщо він закоханий у свій колектив, більше радіє успіхам учнів, ніж своїм? Усе. Діагноз встановлено. Цей вчитель любить свою роботу…»
Прекрасно та креативно представили своїх колег заступник директора з навчально-виховної роботи Распітіна Зоя Дмитрівна і керівники методичних об’єднань Роман Алла Олексіївна, Мартинюк Володимир Борисович. Це були і екскурси в минуле, і повісті життєвих літ, і описи хороших справ, чеснот, щедрот та успіхів кожного учителя, і навіть, декламація віршів, присвячених колегам.
Самі ж учителі, що атестуються, в різних формах, з родзинкою, молодечим запалом ділилися власними здобутками, досягненнями, передовим досвідом, планами на майбутнє. Наприкінці засідання, за встановленою традицією, педагоги склали урочисту обіцянку на вірність учительській професії на наступні 5 років, а директор нагородила їх почесними медалями «За яскравий талант».
Отже, шановні колеги!!! Швидко проминув атестаційний період. Ви стоїте на порозі нових відкриттів. Тому, хочеться побажати Вам:
Хай творчий вогонь у вашiм серцi не згасне,
Хай сили невичерпнi вашi цвiтуть,
Гордiться по праву за свiтлий, прекрасний,
Великий, почесний учительський труд.
Хай серце не знає печалi й розлуки,
Хай радiсть приносять вам дiти i внуки.
Бажаєм прожити у силi й здоров’ї
Ще многiї лiта щасливої долi!!!


ПЛАН

проведення заходів філологічних та гуманітарних дисциплін

у Миколаївському економічному ліцеї №1

День тижня Назва заходу Дата проведення Клас Відповідальні
Понеділок 12.03.18 1. Відкриття декади філологічних та гуманітарних дисциплін «ЩО? ДЕ? КОЛИ?». 2. Ознайомлення з планом роботи вчителів та учнів у період декади. 12.03.18 8-11 Мартинюк В.Б., члени МО
Вівторок 13.03.18 1. «Кольори веселки моєї душі» - творча майстерня: інтуїтивне малювання Протягом тижня 8-11 Распітіна З.Д.
Середа 14.03.18 1. Конкурс ребусологів «Краса українського слова» 14.03.18 8-11 Мартинюк В.Б.
Четвер 15.03.18 1. Фотоконкурс «Професія моїх батьків – моїми очима» Протягом тижня 8-11 Распітіна З.Д.
П’ятниця 16.03.18 1. Вікторина «Літературний лабіринт» 17.03.17 8-11 Мельничук О.С.
День тижня Назва заходу Дата проведення Клас Відповідальні
Понеділок 19.03.18 1. Стежками таємничості QR-кодів 19.03.18 8-11 Мартинюк В.Б.
Вівторок 20.03.18 1. Валеохвилинка «У здоровому тілі – здоровий дух» 20.03.18 8-11 Борейко Б.В.
Середа 21.03.18 1. Історична мозаїка «Нариси історії» 21.03.18 8-11 Казюк П.В.
Четвер 22.03.18 1. Квест «Хто читає, той перемагає» 22.03.18 8-11 Мельничук О.С.
П’ятниця 23.03.18 1. Правовий калейдоскоп (заочний конкурс знавців права) 23.03.18 8-11 Казюк П.В
Понеділок 26.03.18 1. Закриття декади філологічних та гуманітарних дисциплін «ЩО? ДЕ? КОЛИ?». (вручення Оскарів) 26.03.18 8-11 Мартинюк В.Б., члени МОАнгломовний волонтер в гостях у ліцею: як це було?

/Files/photogallery/1226/29468201_214067025843315_7527575792839032832_o.jpgЗдається, що тільки учора, засніженим зимовим ранком, Миколаївський економічний ліцей №1 зустрічав іноземного гостя в рамках програми “GoCampAfterSchool”, проте промайнуло вже три тижні, і, прийшовши сьогодні до ліцею, кожен з нас відчув, що чогось бракує, а вірніше буде сказати – когось!
В четвер, 15 березня 2018 року, було завершено табірну зміну із нашим йорданським послом у англомовний світ, Ala'a Al-Sa'di, тому він повернувся додому, а ми – до звичного режиму роботи, хоча чи буде він колись таким як раніше, важко сказати, адже ці три тижні сколихнули як учнів, так і вчителів, надихнувши всіх нас на нові звершення над собою.
Незважаючи на раптові вихідні через погодні умови, на святкові дні відпочинку, учні ліцею у співпраці з волонтером виконали програму максимум, яка була запланована для цього проекту.
Наймасовішим заходом став кіно-клуб з дискусійним засіданням опісля. Учні ліцею були поділені на три групи для зручності перегляду і подальших обговорень. Перший фільм, який дивилися 8А та 11А, 11Б класи, було запропоновано волонтером, і це стрічка за участі легендарного Джекі Чана, «Карате Хлопчина» (2010). Приємно відмітити тут, що учні 8-го класу, незважаючи на страх говорити на початку, під кінець засідання втерли носа цьогорічним випускникам, продемонструвавши взірцеві коментарі, висловлюючи власну думку про фільм. Другий фільм, «Август Раш» (2007), дивилися по черзі 9А, 9Б та 10А, 10Б класи. Обидві кінострічки є досить повчальними, адже в них розглядаються такі важливі життєві питання як стосунки з батьками, із друзями, із вчителями, проблема хуліганства та знущань від однолітків, важливість самодисципліни та віри в себе, в свій талант, в свої можливості.
Велика увага була приділена іграм, які давали змогу ненав’язливо підштовхнути дітей до процесу мислення та мовлення іноземною мовою. Ліцеїсти грали в настільні ігри «Назви найулюбленіше», «Склади речення зі словом», «Обери зайве», також учням до вподоби прийшлись ігри на знайомство «Назви себе та опиши», «Три факти», «Що в нас спільного?», і фаворитом з-поміж усіх класів стала гра «Хто я?», за допомогою якої можна не тільки покращити свій розмовний рівень англійської, але і розвинути логіку та мовну здогадку.
Приємним сюрпризом для Ала стала віртуальна подорож Миколаєвом, котру підготували учні 11-х класів. Ліцеїсти продемонстрували свої власні відео, які вони знімали та монтували, не боячись лютих морозів. Волонтер дізнався чимало цікавого про адміралтейство, обсерваторію, плавбасейн «Водолій», пам’ятники, мости та університети. Один із учнів 11А класу навіть презентував нашому гостеві книгу про Миколаїв із домашньої бібліотеки.
Фінальним акордом березневої табірної зміни стала загальноліцейна гра ерудитів «Джеопарді», де 7 класних колективів змагалися у п’яти категоріях «Україна», «Йорданія», «Свята», Загадки» та «Спорт», а ведучим цього дійства був Ала. Учні отримали чимало позитивних емоцій від гри, прослухали мотиваційну промову від волонтера та подякували гостеві за перебування і співпрацю з ними. Наостанок директор ліцею, Шалар Лариса Володимирівна, також висловила слова подяки Ала Асаді та вручила йому незабутній подарунок від нашої ліцейної родини – вишиванку та справжній український мед.
Це був безцінний досвід як для всього колективу закладу, так і для самого волонтера, за що ми безмежно вдячні громадській організації «#GoGlobal», яка і зробила можливим втілення даного проекту.
#UkraineGoesGlobal! Надихаємось самі та надихаємо нашу молодь, адже за ними – зміни та майбутнє!«Панночка-україночка 2018» - традиційне свято

/Files/photogallery/1227/P1030780.JPGУкраїна славиться красунями здавна. В усі віки їм були притаманні неповторність, врода, світлий розум, працьовитість, ввічливість, багата фантазія. Багатьма такими рисами наділені і дівчата Миколаївського економічного ліцею №1, які приймали участь у конкурсній програмі «Панночка-україночка 2018».
Напередодні першого свята весни – жіночого дня, навіть погода сприяла тому, щоб свято вдалося на славу. Зал був переповнений глядачами.
Адже це не просто концертна програма - це захоплюючий конкурс «Панночка - україночка», в якому змагались спокійна та відповідальна Полівода Марія (11-А клас), старанна та цілеспрямована Білецька Поліна (9-Б клас), таємнича і розсудлива Іванова Дар’я (10-А клас), доброзичлива і відкрита Таранець Єва (8-А клас), життєрадісна і завзята Красман Катерина (10-Б клас), ініціативна і енергійна Марчук Анастасія (11-Б клас), весела і правдива Цикош Вікторія (9-А клас).
Ведучі Максименко В’ячеслав (10-А клас), Дуркота Олександр (10-Б клас) та Ситнікова Надія (9-Б клас) оголошували конкурс за конкурсом. І глядачі все більше цікавого дізнавалися про героїв нашого вечора, захоплювалися їхніми талантами, здібностями і прекрасними рисами вдачі, характеру.
Юні красуні брали участь у різноманітних випробуваннях. Почали ми, звісно, зі знайомства. Перший наш конкурс так і називався «Візитка». Завдання полягає в тому, що кожна учасниця в оригінальній формі розповіла про себе, свою вдачу та захоплення.
«Їжте і вмочайте, а за решту вибачайте» - припрошувала господиня гостей, подаючи вареники. Наші учасниці на великій перерві запросили скуштувати їхні страви. Дівчатка змагалися за звання «Майстриня-господиня». Кожна приготувала одну зі страв української національної кухні. А журі визначало, хто з них не лише знає українську національну кухню, а й вміє смачно готувати та гарно рекламувати своє блюдо.
Наша Україна велика. Коли ми почнемо приглядатися, то побачимо, що звичаї нашого народу на диво між собою близькі. Староукраїнські традиції ввійшли у плоть і кров наших звичаїв і тепер ми собі не уявляємо Різдва – без куті, Великодня – без писанки, Святої Трійці – без клечання, навіть називаємо це останнє свято «Зеленими святами». Всі ми відзначаємо свято Купала, на «Введення» закликаємо щастя на майбутній рік, на «Катерини» – кличемо долю, а на «Андрія» хто з нас не кусав великий корж із білого борошна і яка дівчина не ворожила, чи вийде заміж цього року. Ми дізнаємося як наші учасниці знаються на календарних святах, прийняв участі у конкурсі «Календарні народні свята українців», в якому вони повинні були назвати свято, яке припадає на зазначену дату.
Народні символи - це те, що найбільше любить і шанує даний народ. Називаючи народний символ, можна дізнатися, про яку країну йде мова. Українці мають свої традиції, які споконвіку шанують і бережуть - це батьківська хата, материнська пісня, святий хліб, вишитий рушник, червона калина, зажурена верба, хрещатий барвінок, дивовижна писанка, вірний своєму краю лелека. Всі вони наші давні і добрі символи, наші обереги. Можливо, маючи такі прекрасні символи, український народ зумів уберегти від забуття нашу пісню і думу, нашу історію і родову пам’ять, волелюбність.
«Народні символи України» - це наступний конкурс нашої програми, під час якого учасниці показали використання народних символів у обрядах, звичаях.
Коровай – це є символ добробуту, миру й любові в любій українській родині. Якщо житня хлібина дає здоров’я і силу, то пшеничний коровай додає до них щастя і красу. Про це нам розказала учасниця під номером 1 Полівода Марія. Вишиванка – символ краси, здоров’я, щасливої долі. Вона була в кожної людини. Без неї не обходилась жодна визначна подія в житті. Білецька Поліна розповіла нам багато цікавого про чудові вишиванки. Рушник символізує довгу життєву дорогу. Вишитий рушник – стародавній оберіг дому. Вважалося, що візерунок вишивки оберігає від лиха та захищає від хвороб. Конкурсантка №3 Іванова Дар’я розкрила таємниці вишитого рушника. Пшениця - символ краси життя, щасливого добробуту, тілесного і духовного багатства. Дідух – символ багатого врожаю хлібів, він завжди ніс достаток та добробут. З цим погодилася учениця 8 класу Таранець Єва. Писанка - це символ Сонця, життя, його безсмертя; любові і краси; весняного відродження; добра, щастя, радості. Красман Катерина підготувала нас до святкування Пасхи. Вінок — символ життя, долі, життєвої сили; символ дівоцтва. Вінок є також символом довершеності. Марчук Анастасія, конкурсантка від 11-Б класу, надала нам поради як правильно плести віночки. Барвінок - символ вічності. Калина - символ краси, кохання, щастя. Верба - символ журби. Про ці та інші рослинні символи України нам повідала Цикош Вікторія.
Українська пісня! Хто не був зачарований нею! Вона багата мелодією, безмежною широтою і красою образів. Під час наступного конкурсу ми й побачили, як знають наші учасниці українські народні пісні та вміють їх співати.
Конкурси показали всі найкращі грані кожної конкурсантки.
Голові журі, директору ліцею Шалар Л.В., членам журі – заступнику директора з навчально-виховної роботи Распітіній З.Д., практичному психологу Кіченко Ю.А., учителю історії та правознавства Казюку П.В. важко було визначити переможця, адже кожна учасниця мала свої переваги, особливі здібності та прихований талант.
Дівчата впорались з усіма завданнями на «відмінно» і з гордістю можуть носити присвоєні їм титули: «Панночка чарівність» - Цикош Вікторія, «Панночка талант» Марчук Анастасія, «Панночка грація» - Іванова Дар’я, «Панночка ніжність» - Таранець Єва, «Панночк фантазія» - Красман Катерина, «Панночка вишуканість» - Білецька Поліна, «Панночка ерудиція» - Полівода Марія, «Панночка глядацьких симпатій» - Полівода Марія.
Титул «Панночка-україночка 2018» у нелегкій боротьбі здобула Полівода Марія, учениця 11-А класу, Першою віце-панночкою стала Цикош Вікторія (9-А клас), Другою віце-панночкою – Марчук Анастасія (11-Б клас).
Ми переконались, що є у нас у ліцеї справжні красуні, талановиті, розумні, кмітливі, працьовиті, якими славиться наша Батьківщина. Сподіваємось, що вони прославлять і на весь світ наші національні і культурні традиції.
/Files/images/1353324759.jpg

команду Миколаївського економічного ліцею №1,

яка посіла І місце

в районних змаганнях з баскетболу

Сідашов Андрій - 11-А клас
Безкровний Дмитро - 11-А клас
Завгородній Іван - 11-А клас
Мошинський Даниїл - 11-А клас
Мусафір Олександр - 10-А клас
Полівода Данило - 11-А клас
Протасов Даніл - 11-А клас
Степанов Кирило - 11-А клас
Югас Дмитро - 10-А клас/Files/images/124567.png

До уваги всіх відвідувачів сайта!

Освітній процес в закладах загальної середньої та позашкільної освіти відновлюється з 05.03.2018. Навчальні заняття з 03.03.2018 перенесено на 17 березня 2018./Files/images/124567.png

До уваги всіх відвідувачів сайта!

Завтра, 02.03.2018, у закладах загальної середньої та позашкільної освіти заняття НЕ відновлюються!

Просимо стежити за оголошеннями на сайті!
/Files/images/124567.png

До уваги всіх відвідувачів сайта!

Завтра, 01.03.2018, у закладах загальної середньої та позашкільної освіти заняття НЕ відновлюються!

Просимо стежити за оголошеннями на сайті!/Files/images/1353324759.jpg

учнів Миколаївського економічного ліцею №1,

які у лютому святкували день народження

8-А клас

Шевчук Олександр

9-А клас

Корчменюк Максим
Худякова Марина
Цикош Вікторія

9-Б клас

Данько Софія
Ігнатьєв Владислав
Лопата Богдан
Штро Альберт

10-А клас

Антощук Євгеній

10-Б клас

Корнієнко Ксенія

11-А клас

Степанов Кирило

/Files/images/9a0d4c55576c222cf8b6af54d05de6ec.jpgМРІЇ ЗБУВАЮТЬСЯ! Привіт, волонтере!

/Files/photogallery/1225/DSC_5517.JPG«Коли дійсно чогось бажаєш, то воно неодмінно здійсниться!» – не просто гарна цитата, а діюче гасло, в якому учні і вчителі Миколаївського економічного ліцею №1 переконалися вже не в перший раз.
Рік назад наша творча заявка на участь у проекті “GoCamp-2017” виборола право приймати іноземного волонтера, посівши одне з перших місць серед 611 інших шкіл з усієї України, але на почесного гостя довелось чекати не три місяці, а дванадцять, і як виявилось, воно того було варте!
26 лютого 2018 року наш заклад зустрів волонтера з Іорданії, Ала Асаді, в рамках програми «GoCamp After School”. Наступні три тижні Ала буде співпрацювати з учнями ліцею у різноманітних заходах, ламаючи мовний бар’єр, розширюючи кругозір дітей, закликаючи їх до нових звершень над собою.
В день приїзду гостя група ліцеїстів підготувала сценарій зустрічі, і тому, зібравшись всі разом у сімейному колі, ми вітали Ала з прибуттям в Україну, до Миколаєва, до нашого закладу; директор ліцею, Шалар Лариса Володимирівна, виступила з мотивуючими словами до учнів та теплим звертанням до волонтера; ми всі перебували у піднесеному настрої, співаючи пісню про щастя; ми знайомились із Йорданією з розповіді Ала, а також випробовували його у вікторині «Чи готовий ти три тижні жити в Миколаєві?», на запитання якої наш іноземний друг блискуче давав відповіді, наче він місцевий житель.
Приємно відмітити те, що учні з великим захватом відреагували на такі зміни в начальному процесі, що на перерві вони спокійно можуть підсісти до Ала у їдальні і почати говорити, не боячись граматичних або фонетичних помилок, що завдання на випередження для творчих зустрічей з волонтером, які заплановані на подальші дні, вони сприйняли з ентузіазмом, а не супротивом, хоча це є додатковим навантаженням до шкільної програми.
Ми сподіваємося, що співпраця з нашим послом у світ англомовного спілкування, буде плідною та цікавою, адже Ukraine Goes Global!
Миколаївський економічний ліцей №1 висловлює подяку команді громадській організації GoGlobal, яка є своєрідним рушійним поштовхом для революції в освітньому середовищі.Увага!

У зв’язку з погіршенням погодних умов та з метою уникнення травматизму серед вихованців закладів освіти, відповідно до протоколу комісії з питань ТЕБ та НС у місті Миколаєві, на підставі розпорядження в.о. міського голови з 28.02.2018 освітній процес призупинено до стабілізації погодних умов.Миколаївський економічний ліцей №1

(вулиця Океанівська (Артема), 9)

ЗАПРОШУЄ

учнів класів загальноосвітніх шкіл міста на підготовчі курси до вступу в ліцей!

Курси проводяться щовівторка та щосереди, з математики (алгебра, геометрія), з української мови та літератури, англійської мови, психології.

Початок занять з 06 березня 2018р., о 15.30

Довідки за телефоном: (0512) 64-13-79

Адміністрація/Files/images/den-ridnoi-movy.jpg

Бережімо рідне слово, бо в ньому не тільки гомін лісів, переливи струмків, шепіт трав, а й високий дух пращурів, сила нашого сьогодення і поступ майбутній.Про відновлення освітнього процесу

До уваги всіх відвідувачів сайта!

Повідомляємо, шо на підставі розпорядження в.о. міського голови від 16.02.2018 у зв’язку зі зменшенням кількості учнів, хворих на грип та ГРВІ, нормалізації епідеміологічної ситуації освітній процес в закладах загальної середньої та позашкільної освіти буде відновлено з 19.02.2018.Обмежувальні заходи подовжено!

Увага!

Обмежувальні заходи в закладах загальної середньої та позашкільної освіти (припинення освітнього процесу) подовжено по 16.02.2018


З поверненням до рідних берегів

Щороку на початку лютого Миколаївський економічний ліцей №1 гостинно відчиняє двері, запрошуючи своїх випускників на традиційний вечір зустрічі ліцейних друзів. Так приємно, коли проходять роки, на землі відбувається багато змін, а випускники знову і знову повертаються в ті часи юності, які залишаються в пам’яті як перше кохання, як перші світанки, перші успіхи і невдачі. Адже саме в ліцеї людина проводить свої найкращі роки життя. Залишивши стіни рідного ліцею, наші випускники розійшлися різними дорогами, але цього року третього лютого вчителі та ліцеїсти спробували зібрати їх у дорогих серцю стінах. Із надзвичайною радістю в цей день святково прибрана актова зала ліцею вітала випускників 2013, 2008, 2003, 1998, 1993 років випуску, які відповідно відзначали ювілейні дати після закінчення школи - від 5-ти і до 25-ти років. У теплій атмосфері справді родинного свята зібрались колишні випускники ліцею, а тепер лікарі, вчителі, водії, інженери, будівельники, програмісти, бізнесмени – усі знавці своєї справи.
Вечір зустрічі був неначе міст, що з’єднав минуле і сьогодення. І в такі хвилюючі хвилини неможливо було не згадати тих, котрі не з нами, тих, хто навіки перейшов життя межу, але навічно залишився у наших спогадах, бо є люди, як зорі, вони згасають, але світло, яке вони подарували своїм дітям, ще довго мандрує всесвітами наших душ.
Директор ліцею Лариса Володимирівна Шалар, звертаючись до випускників, привітала їх словами: «Кажуть, що квитки в дитинство не продаються, але сьогодні вам випала нагода придбати їх і опинитися в казковій країні дитячих мрій на зустрічі зі своїми однокласниками, вчителями, зі своїм рідним ліцеєм. Сьогоднішня наша зустріч – свідчення того, що ми не забуваємо своєї історії, ліцей пам′ятає кожного з вас, і хоча вечір ліцейних друзів завершиться, але ще довго в нічній коридорній тиші вчуватимуться ваші голоси і не стихатиме відлуння ваших кроків, а ліцей залишить про вас теплий спогад і вічний щем у серці...».
Концертна програма дала можливість кожному мимоволі поринути в безтурботні ліцейні будні та свята, пригадати, як це сидіти за партою та відповідати на поставлені запитання, а у «живій» розмові з класними керівниками уявно ще раз пережити найяскравіші (позитивні, та не дуже) моменти навчання.
Для випускників, їхніх учителів та запрошених гостей випускники 2018-го року зі своїм класним керівником Мельничук Ольгою Сергіївною організували та провели святковий концерт, на якому продемонстрували свої танцювальні дані наймолодші ліцеїсти Погодіна Дар’я, Таранець Єва, виконували пісні Корсунська Аліна, Марчук Анастасія, Козик Анна, віртуозною грою на саксофоні привітав усіх присутніх Свищ Павло. Незмінні ведучі святкового концерту Козик Анна та Полівода Данило. А розпочали святкову програму джентльмени: Протасов Даніл, Сідашов Андрій, Бучко Михайло, Окунєв Олександр, Кравченко Едуард. Агенти-одинадцятикласники Зайцева Єлизавета, Бучко Михайло, Марчук Анастасія, Окунєв Олександр провели спецрозслідування та ретельно перевірили 5 ювілейних випусків, заглянули за куліси їхнього класного життя і дізналися багато цікавого, про що повідали всім присутнім. Можливість поринути у спогади про ліцейні роки доповнила і мультимедійна презентація.
Так прекрасно, що випускники не забувають рідного ліцею, повертаються сюди знову і знову, щоб ще раз пригадати найпрекрасніші миті ліцейного життя, щоб знову для кожного з них:
Оживив дзвіночок те, що промайнуло.
Лебедем дитинства відлетів той час,
Та забилось серце радо, як відчуло
Ліцей, що зорею осявав нас.
Увага! Призупинення освітнього процесу!

До уваги всіх відвідувачів сайта!

Відповідно до розпорядження в.о. міського голови від 02.02.2018 №17-р з метою запобігання зростанню захворювання на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип з 05.02.2018 призупинено освітній процес у закладах загальної середньої та позашкільної освіти, муніципальному академічному коледжі.

Про відновлення освітнього процесу буде повідомлено додатково./Files/images/v2018.jpg

3 лютого 2018 року

відбудеться

«Вечір зустрічі ліцейних друзів»!

Запрошуються випускники ліцею №1.

Початок святкової програми о 15.00.

На Вас чекають друзі,однокласники, вчителі!

До зустрічі!

Швидко минули ліцейні роки, пролетів час студентського життя. Зате залишилися дорогі серцю люди, з якими приємно зустрітися і пригадати минулі часи в затишному колі випускників. Але це, якщо Ви були відмінником і розумником, улюбленцем учителів, завжди готовим до будь-якого заняття, і завжди знаючим відповідь на будь-яке навіть каверзне питання. А якщо Вам є що згадати крім уроків, крім суворої дисципліни, яку намагалися прищепити кожному учневі, крім нескінченних пошуків інформації по бібліотеках та інших супутніх видів навчальної діяльності, також ласкаво просимо «на наш вогник»!
Випускники, неважливо молоді або вже в зрілому віці залишаються в душі все тими ж Василями, Аннами і Миколаями, такими, якими вони пішли з ліцейної лави. І як все-таки приємно після невеликого або навпаки значного проміжку часу побачити, як змінилися, який певний життєвий досвід отримали однокласники, почути життєву історію кожного і від душі посміятися над комічними ситуаціями, курйозами, які відбувалися час від часу.
Наш вечір зустрічі випускників - це не тільки час спогадів про те, «як це було», це в першу чергу вечір гарного настрою, живого активного спілкування і відпочинку в колі давно знайомих людей. Будьте впевнені: Вам знайдеться, що розповісти присутнім, і вже повірте, Вам знайдеться що послухати. І нехай мотивацією до візиту буде показати себе у всій красі перед колишніми однокласниками. Або ж приводом прийти на зустріч буде бажання сказати тому, до кого з трепетом ставився весь час, ті заповітні слова, головне не забувати, що ліцейне життя дало дорогу в майбутнє.

Ми вас чекаємо на вечорі зустрічі, дорогі наші випускники!/Files/images/1353324759.jpg

учнів Миколаївського економічного ліцею №1,

які в січні святкували День народження!

8-А клас

Михалевич Ядвіга Михайлівна
Москаленко Олександра Сергіївна
Присенко Нікіта Ігорович

9-А клас

Волошин Євгеній Вікторович
Герула Макара Геннадійовича
Калєйніков Тарас Олександрович

10-Б клас

Бударацька Олександра Євгенівна
Кам’яний Єгор Володимирович
Лебедєв Євгеній Валерійович

11-А клас

Бучко Михайло Олександрович
Дмитрієва Катерина Андріївна
Железняк Максим Олександрович
Сідашов Андрій Іванович

Вітаємо з днем народження та хочемо побажати яскравих посмішок, чудових мрій, щасливих сподівань, веселих жартів, добрих справ, неймовірних успіхів, насичених кольорів життя, світанків натхнення та виконання усіх бажань вашого серця./Files/images/9_main.jpgУвага! Зміни в процедурі реєстрації для участі в ЗНО на 2018 рік

/Files/images/124567.pngУнесено зміни до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти (див. "ЗНО. Нормативне забезпечення)
Зокрема, вилучено норму щодо можливості подання копії свідоцтва про народження замість копії паспорта громадянина України для реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні особами, яким станом на 01 вересня року не виповнилося 16 років, що передує року їх участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Зміни відбулися відповідно до вимог чинного законодавства (паспорт громадянина України має бути отриманий особою, яка досягла 14-річного віку).
Ще однією новацією є те, що особи, які мають складати ДПА у формі ЗНО, але через поважні причини не змогли зареєструватися в основний період реєстрації, зможуть зареєструватися для участі в додатковій сесії ЗНО в додатковий період (3–21 травня). Такі особи можуть обрати лише ті предмети, результат яких їм буде зарахований як оцінка ДПА./Files/images/124567.png

До уваги батьків!

Як захистити себе від вірусного гепатиту «А»

У зв’язку з підвищенням захворюваності на вірусний гепатит «А» радимо звернути увагу , що основними причинами інфекції є :
 вода,тому при вживанні необхідно її кип’ятити ;
 недотримання гігієни рук та тіла, чистоти побутового посуду;
 вживання неякісних продуктів, без термічної їх обробки, грязних овочів та фруктів.

Шановні батьки! Будьте уважні до своїх дітей. У разі появи перших ознаків захворювання, негайно звертайтесь до лікаря!

Вірусний гепатит А (хвороба Боткіна, хвороба брудних рук, жовтуха)

Джерелом інфекції при вірусному гепатиті А є хвора людина як з жовтушними (типовими), так і безжовтушними (атиповими) формами захворювання. Вірус гепатиту А виділяється із фекаліями хворих на гепатит і передається через воду та харчові продукти, забруднені випорожненнями хворого, предмети побуту та брудні руки. Для цієї хвороби характерна сезонність (весняно-осіння). Найбільш чутливі до вірусу гепатиту А – діти. Інкубаційний період (період від моменту потрапляння вірусу в організм до появи перших клінічних проявів) складає – 7-50 днів (в середньому 15-45 днів).
Вірусний гепатит А (хвороба Боткіна, хвороба брудних рук, жовтуха) – це гостре інфекційне захворювання з фекально-оральним механізмом передачі та переважним ураженням печінки і шлунково-кишкового тракту.
Гепатит А характеризується циклічним перебігом, помірними симптомами інтоксикації, швидкоминучими порушеннями функції печінки та доброякісним перебігом. У більшості випадків хвороба починається гостро, з підвищенням температури до 38,5° С протягом перших 2-3 днів, ломота в тілі, загальне нездужання (по типу грипоподібного стану). Характерна поява наступних клінічних симптомів: погіршення апетиту, нудота, іноді блювота, біль та відчуття важкості у правому підребер`ї. цей період захворювання називається переджовтушним та триває від 4 до 7 днів. Жовтяничний період проявляється жовтушнiстю склер, слизових оболонок та шкіри. Можливе свербіння шкіри. Колір сечi стає усе більше темним (кольору міцного чаю, пива), випорожнення – безбарвними. З появою жовтяниці ряд симптомів переджовтяничного періоду слабшає і у значної частини хворих зникає, а загальний стан та самопочуття покращуються. Температура тіла нормалізується. Через 10-21 день (залежно від тяжкості захворювання) дитина одужує.
Для вірусного гепатиту А характерні спалахи, які найчастіше реєструються в дитячих дошкільних і загальноосвітніх закладах освіти та інших організованих колективах. Саме тому правильно проведена профілактика даного захворювання дозволить не допустити поширення цієї хвороби в організованих колективах.
Враховуючи, що основним механізмом передачі захворювання є фекально-оральний, то і заходи профілактики вірусного гепатиту А спрямовані, перш за все, на його розрив.Пробне ЗНО-2018

/Files/images/zno.png

9 січня розпочато реєстрацію на пробне ЗНО-2018.
Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна самостійно на сайті Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти. Реєстрація триватиме з 9 до 31 січня 2018 року.
У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета: 24 березня з української мови і літератури, а 31 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.
Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною послугою. Докладніше про проходження пробного тестування, у тому числі про вартість, можна дізнатися в розділі "ЗНО-2018" на сторінці "Пробне ЗНО"/Files/images/884470_1941191.png/Files/images/гепатитА.jpg/Files/images/1353324759.jpg

учнів Миколаївського економічного ліцею №1,

які у грудні святкували День народження!

8-А клас

Скрипка Андрій Юрійович
Санкевич Катерина Костянтинівна

9-А клас

Бєлік Карина Сергіївна
Бойко Олексій Олександрович
Гріднєв Антон Юрійович
Дорофєєва Єлизавета Сергіївна
Преображенський Юрій Миколайович
Савченко Іван Андрійович

9-Б клас

Бешевець Микола Олександрович
Кулик Катерина Олександрівна
Чечуй Олександр Едуардович

10-А клас

Бєла Анастасія Русланівна
Бурдєйний Іван Олексійович
Іванова Дар’я Олегівна
Подік Ірина Ігорівна

10-Б клас

Іценко Максим Олександрович
Хортюк Денис Олегович

11-Б клас

Шугаєва Тетяна Марківна

/Files/images/1395807585.jpg/Files/images/1 новий рік18.jpg

Шановні вчителі, батьки, учні!

Прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому.

Зичу вам міцного здоров'я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя!

Бажаю гарного настрою і любові, нехай у вашому житті панують гармонія та вдача!

Ось знову рік Новий іде,

Хай щастя він Вам принесе,

Міцне здоров’я подарує,

Хай радістю Ваш дім квітує.

Любов’ю хай серця живуть,

Тепло душі для Вас несуть.

Хай мир і лад у Вашій хаті будуть,

Хай завжди щирість Вам дарують люди.

З повагою директор Миколаївського економічного ліцею №1
Шалар Лариса Володимирівна

/Files/images/1 новий рік2018.gif
План

виховної роботи на зимових канікулах

№ з/п Дата Клас Захід Відповідальний
1. 19.12.17 вівторок 8-11 День Святого Миколая «Миколая зустрічаймо в цей святий величний час». Мартинюк В.Б.
2. 28.12.17 четвер 8-11 Новорічний карнавал Дудник В.В.
3. 02.01.18 вівторок 10-Б Відвідування квест-кімнати «Мишоловка» Мусафір О.Л.
8-9 Робота гуртка «Виготовлення сувенірів» Кіченко Ю.А.
9-А Культпохід до кінотеатру «Мультиплекс». Дудник В.В.
4. 03.01.18 середа 8-9 Робота гуртка «Академія підприємництва» Матвієнко А.В.
9-11 Робота гуртка «Пізнай себе» Кіченко Ю.А.
9-Б Прогулянка зимовим містом. Відвідування ігрової програми «Пеппа, Джордж и Новый год» (Соборна площа) Шовкун Н.В.
5. 04.01.18 четвер 8-11 Робота гуртка «Юний рятувальник» Мельничук О.С.
8-9 Робота гуртка «Юний стрілець» Шалар І.Г.
11-Б Відвідування кінотеатру «Мультиплекс» Валухов В.В.
6. 05.01.18 п’ятниця 8 Робота театрального гуртка «Ерудит» Мартинюк В.Б.
11-А, 11-Б Репетиція вальсу на свято «Останнього дзвоника» Мельничук О.С.
7. 06.01.18 субота 10-11 Робота гуртка «Влучний стрілець» Шалар І.Г.
8. 09.01.18 вівторок 8-9 Робота гуртка «Виготовлення сувенірів» Кіченко Ю.А.
11-А Прогулянка зимовим містом. Відвідування розважальної програми «Зимові ігри» (Соборна площа) Мельничук О.С.
9. 10.01.18 середа 8-9 Робота гуртка «Академія підприємництва» Матвієнко А.В.
9-11 Робота гуртка «Пізнай себе» Кіченко Ю.А.
8-А Відвідування кінотеатру «Мультиплекс» Мартинюк В.Б.
10. 11.01.18 четвер 8-11 Підготовка загальноліцейної лінійки «Майбутнє наше – то лиш наша справа, лиш наших рук і совісті, й ума...!» (звіт лідерів учнівського самоврядування за І семестр) Хлистова О.Р., ЗДВР, голови комісій, радники учнівського Парламенту
8-11 Робота гуртка «Юний рятувальник» Мельничук О.С.
8-9 Робота гуртка «Юний стрілець» Шалар І.Г.
8-11 Оформлення класних куточків Класні керівники 8-11 класів, члени учнівського самоврядування
11. 12.01.18 п’ятниця 8 Робота театрального гуртка «Ерудит» Мартинюк В.Б.
11-А, 11-Б Репетиція вальсу на свято «Останнього дзвоника» Мельничук О.С.
10-А Відвідування кінотеатру «Мультиплекс» Роман А.О.
9-А Прогулянка зимовим містом. Відвідування головної новорічної ялинки на Соборній площі. Дудник В.В.
8-11 Планування виховної роботи на ІІ семестр спільно з органами учнівського самоврядування Класні керівники 8-11 класів
8-11 Операція «Чистий клас» Класні керівники 8-11 класів
12. 13.01.18 субота 10-11 Робота гуртка «Влучний стрілець» Шалар І.Г.

/Files/images/107206-2.gif/Files/images/1353324759.jpg

переможців II етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій,

які посіли ІІІ місце

Козик Анна, учениця 11-А класу
Окунєв Олександр, учень 11-А класу/Files/images/1353324759.jpg

переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з економіки

Гнатко Іван, учень 11-А класу – І місце
Скакун Єгор, учень 11-Б класу – ІІ місце


/Files/images/1353324759.jpg

переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з української мови і літератури

8 клас

Таранець Єва - ІІ місце

9 клас

Худякова Марина - ІІІ місце

10 клас

Цибулькіна Анастасія - І місце

11 клас

Круковська Ганна - ІІІ місце
Орлова Марія - ІІІ місце«В гостях у Святого Миколая»

/Files/photogallery/1221/P1030661.JPGНасичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю.
Може б, хто послухав казки?
Ось послухайте, панове!
Тільки вибачте ласкаво,
Що не все в ній буде нове…
Саме цими словами сьогодні, 19 грудня 2017 року,в Миколаївському економічному ліцеї №1 відбулося святкування дня Святого Миколая.
Для учнів 8-11 класів та вихованців ДНЗ №106 та №125, учасниками ліцейного театрально гуртка (Волинського Дмитра, Таранець Єви, Юкольчук Ауріки, Корсунської Аліни, Цибулькіної Анастасії, Тузової Ульяни, Перепелиці Ірини та Максименка В’ячеслава), під керівництвом керівника гуртка – Мартинюка В.Б., було представлено казкову виставу під назвою «Святий Миколай, або дідусь Червоної Шапки».
Переповнений зал в очікуванні… Лунає чарівна музика. З перших звуків глядачі опиняються в атмосфері зимової казки. Дійство починається. Учні ліцею та вихованці ДНЗ стежили за подіями, що відбувалися на сцені. Інтригуючий сюжет та щира гра юних артистів заворожили зал та навіяла всім надзвичайно святковий настрій.
Та яке свято без подарунків? Дитячі мрії здійснюються! І Святий Миколай з великим задоволенням подарував дітям багато солодощів./Files/images/1грамота1.jpg
ВІТАЄМО ВАС З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!

/Files/images/myk2.jpg/Files/images/1353324759.jpg

Худякову Марину, ученицю 9-А класу

переможця ІІІ (обласного) етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика,

яка посіла І місце/Files/images/1353324759.jpg

переможців ІІІ етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного

конкурсу імені Тараса Шевченка,

які посіли ІІІ місце

Худякова Марина, учениця 9-А класу
Цибулькіна Анастасія, учениця 10-Б класу


/Files/images/1353324759.jpg

Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики серед учнів м. Миколаєва

Безкровний Дмитро, учень 11-А - ІІІ місце
Конарєв Ілля, учень 9-А класу - ІІІ місце


/Files/images/1353324759.jpg

Переможця ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії серед учнів м. Миколаєва

Коваленко Вадим, учень 9-Б класу - ІІІ місце


Відкрий банківський світ з ЮніорБанком

18 грудня учні 10-Ю класу взяли участь в екскурсії до відділення ПриватБанку під лозунгом «Відкрий банківський світ з ЮніорБанком». Учні отримали іменні сертифікати, ознайомились зі специфікою роботи кожного співробітника відділення: оператора, касира, керівника, дізнались про умови програми стажування та отримання освіти разом з ПриватБанком.

/Files/images/IMG_0826.JPG«Нумо, хлопці!»

/Files/photogallery/1216/P1030632.JPGОдним з найважливіших завдань виховної роботи є формування фізичного, психічного, духовного здоров’я учнів.
Головною метою спортивно-оздоровчої роботи у Миколаївському економічному ліцеї №1 є виховання особистості, яка свідомо підтримує здоровий спосіб життя, при цьому намагаємось створювати середовище, у якому учням вигідно вести здоровий, активний спосіб життя. І в цьому нам допомагають спортивно-оздоровчі заходи, які в ліцеї проходять щомісяця, але грудень – найочікуваніший.
14 грудня 2017 року в ліцеї відбулися змагання між командами хлопців десятих та одинадцятих класів під назвою «Нумо, хлопці». Під час змагань в обох командах відчувався дух суперництва та прагнення до перемоги, хлопці показали себе спритними, сильними та нездоланними.
Змагання складалися з шести етапів: марширування, підтягування, підіймання гирі, стрільба, естафета з передаванням палиці, перетягування канату. На кожному з етапів змагань команди підтримували їх класні колективи. На мою думку, саме це допомогло хлопцям досягти таких високих результатів, адже підтримка – це головна частина шляху до перемоги. Хлопці побачили, що однокласники вірять у їхню перемогу та всім серцем уболівають за них.
Перемогла дружба, і ми раділи як за нашу команду, так і за команду суперників, адже обидві були дуже вправними, міцними, впевненими в собі і, навіть під час запеклої боротьби, вони підтримували суперників і залишалися друзями.
Голова журі – директор ліцею Шалар Лариса Володимирівна нагородила грамотами обидві команди, а також переможців в окремих видах програми:
 «Піднімання гирі» вагою 16кг:
І місце – Полухін Юрій (10-А клас)
ІІ місце – Степанов Кирило (11-А клас)
ІІІ місце – Гвозденко Нікіта (10-Б клас)
 «Підтягування»:
І місце – Полухін Юрій (10-А клас)
ІІ місце – Полівода Данило (11-А клас)
ІІІ місце – Железня к Максим (11-А клас), Гвозденко Нікіта (10-Б клас).
Я гадаю, що такі заходи слід частіше проводити в нашому ліцеї тому, що це зближує учнів усіх класів і прищеплює в ліцеїстів дух суперництва та відчуття підтримки. Бажаю успіхів у ваших спортивних звершеннях!
Зайцева Єлизавета, 11-А клас


«Відкрий банківський світ з ЮніорБанком»

14 грудня учні 8-А класу взяли участь в екскурсії до відділення ПриватБанку під лозунгом «Відкрий банківський світ з ЮніорБанком». Учні ознайомились зі специфікою роботи кожного співробітника відділення: оператора, касира, керівника та дізнались про програму банківської освіти для дітей та підлітків, отримали іменні сертифікати.


/Files/images/1353324759.jpg

Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики серед учнів м. Миколаєва

Безкровний Дмитро, учень 11-А - ІІ місце
Свищ Павло, учень 9-Б класу - ІІІ місце
Бажаємо перемоги, Безкровному Дмитру,
у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики/Files/images/1353324759.jpg

Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з зарубіжної літератури

серед учнів м. Миколаєва

Худякова Марина, учениця 9-А класу -І місце
Перепелиця Ірина, учениця 10-Б класу - ІІІ місце
Бажаємо перемоги, Худяковій Марині,
у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з зарубіжної літературиВідкриття декади «Очам своїм не вірю!».

/Files/photogallery/1212/24785180_1113160368815372_9001495763783920550_o.jpgЗ метою популяризації серед учнів 8 – 11-х класів природничо-математичних наук, у Миколаїв ському економічному ліцеї № 1, 04.12.2017 відбулося відкриття декади під назвою «Очам своїм не вірю!». Мотиваційним моментом до проведення декади була лінійка, присвячена її відкриттю, на якій було показано практичне значення цих наук.
Кожен день декади МО природничо-математичних наук несе в собі родзинки по одному із предметів нашого циклу. Так, у понеділок, 04.12.2017, пройшов день фізики та астрономії, протягом якого учні 8-11 класів відвідали науковий пікнік під назвою «Чарівні світи» або «Очі бояться, а руки роблять!», який провели для них студенти-магістри виїзного SТЕМ - майданчика МНУ ім. В.О.Сухомлинського, під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента кафедри фізики Манькусь І. В. та завідуючою лабораторією методики навчання фізики Сташиби Т. С.
Учні ліцею були у захваті від цього дійства. Вони побачили на власні очі, яка фізика цікава наука та отримали задоволення від проведених власноруч дослідів. Це справило незабутнє враження!!!День науки

/Files/photogallery/1214/24837632_1113027818828627_8089715477011826232_o.jpg1 грудня відбулось традиційне свято ліцейного наукового товариства «Лідер» – День науки, на якому одиннадцятикласники Миколаївського економічного ліцею №1 презентували результати власної дослідної роботи на науково-практичній конференції «Наукова зміна».
День науки – це дійсно загальноліцейне свято.
Хочеться подякувати науковим керівникам, які готували до захисту конкурсантів – учителям-предметникам: Шовкун Надії Володимирівні, Роман Аллі Олексіївні, Хлистовій Ользі Ростиславівні, Дзьобі Наталії Володимирівні, Мельничук Ользі Сергіївні, Спіченко Аллі Павлівні, Казюку Павлу Володимировичу, Мартинюку Володимиру Борисовичу, Бобрик Наталії Віталіївні, Гайденко Альоні Олександрівні, Мусафір Оксані Леонідівні, Кіченко Юлії Анатоліївні, Дудник Вікторії Вікторівні, Валухову Вадиму Володимировичу за якісний, глибокий, творчий і дійсно, науковий підхід до виконання робіт.
Слова вдячност%D

Заходи

У цьому розділі немає заходів.

Всi заходи

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Квітень 2023 Наступна
ПВСЧПСН
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930