• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Майбутнім здобувачам освіти ліцею

/Files/images/15880.png

Бажаєте з вересня змінити освітній заклад для своєї дитини? Миколаївський економічний ліцей №1 розпочинає набір здобувачів освіти

до 9, 10 класів на 2021 – 2022 н.р.

Запис проходить за т. 64-13-79

Заявку на набір, не виходячи з дому, можна залишити тут:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeG8v6XjUVaEyg6kr-ikpukqCJBtiKdJ8-utJ-BmHeQT6C95w/viewform?usp=sf_link/Files/images/124567.png

Бажаєте з вересня змінити освітній заклад для своєї дитини? Миколаївський економічний ліцей №1 продовжує набір учнів

до 8, 9, 10 класів на 2020 – 2021 н.р.

Запис проходить за т. 64-13-79

Заявку на набір, не виходячи з дому, можна залишити тут: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeG8v6XjUVaEyg6kr-ikpukqCJBtiKdJ8-utJ-BmHeQT6C95w/viewform?usp=sf_link/Files/images/Оголошення зарахування карантин.png
Шановні батьки та учні

7-х, 9-х, 10-х класів загальноосвітніх шкіл м. Миколаєва!

Вже сьогодні перед Вами має постати вибір: ким стати в майбутньому?
Успішний старт допоможе стати стабільним, конкурентоспроможним, незалежним у нашому житті! Ось чому ми пропонуємо вже зараз звернути увагу на наступну інформацію:
Миколаївський економічний ліцей №1 здійснює набір на 2019-2020 навчальний рік на навчання. Кваліфіковані та професіональні педагоги допоможуть адаптуватися до умов навчання у ліцеї, розширять кругозір у різноманітних галузях, нададуть глибокі, змістовні теоретичні знання та розвинуть практичні навички з базових та профільних дисциплін, підготують до вступу у вищі навчальні заклади, а найголовніше до життя.
А для учнів 10-х класів ми пропонуємо навчання за профілями:
- математичний профіль (поглиблене вивчення математики);
- філологічний профіль (поглиблене вивчення англійської та української мов).

Ми чекаємо саме на Вас!

Наша адреса: м. Миколаїв, вул. Океанівська, 9

Телефон: (0512) 64-13-79

/Files/images/оголошення 2.jpgШановні батьки та учні

7-х класів загальноосвітніх шкіл м. Миколаєва!

Вже сьогодні перед Вами має постати вибір: ким стати в майбутньому Вашій дитині?
Успішний старт допоможе стати стабільним, конкурентоспроможним, незалежним у нашому житті! Ось чому ми пропонуємо вже зараз звернути увагу на наступну інформацію:
Миколаївський економічний ліцей №1 здійснює набір учнів на 2018-2019 навчальний рік та набір на курси по підготовці до навчання в ліцеї. Кваліфіковані та професіональні педагоги допоможуть адаптуватися до умов навчання в ліцеї, розширять кругозір в різноманітних галузях, нададуть глибокі, змістовні теоретичні знання та розвинуть практичні навички з базових та профільних дисциплін, підготують до вступу у вищі навчальні заклади.

Ми чекаємо саме на Вас!

Наша адреса: м. Миколаїв, вул. Океанівська,9

Телефон: (0512) 64-13-79.
До уваги абітурієнтів та їх батьків!!!

Згідно з «Правилами конкурсного приймання учнів Миколаївського економічного ліцею №1 Миколаївської міської ради Миколаївської області», відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 19.06.2003р. №389, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 4 липня 2003р. за №547/7868, п. 1.1
«Приймання учнів до 8х-9х класів, що залежно від потреб населення та місцевих умов входять до складу ліцею, відбувається без конкурсу.
Приймання учнів до 10х класів Миколаївського економічного ліцею №1 здійснюється на конкурсній основі».
Батьки учнів 7х класів загальноосвітніх шкіл м. Миколаєва починаючи з 30 травня можуть подати особисту заяву на навчання дитини в ліцеї, при собі мати табель успішності.
На підставі заяви у секретаря отримати довідку про можливе зарахування до ліцею (при наявності вільних місць).
Батьки подають довідку у навчальний заклад, де навчалася дитина, на підставі якої адміністрація закладу зобов’язана видати наступні документи:
- особову справу учня,
- медичну карту,
- карту щеплень.Миколаївський економічний ліцей № 1

(вулиця Океанівська,9)

ЗАПРОШУЄ

/Files/images/img5.jpg

учнів 7х класів загальноосвітніх шкіл на підготовчі курси до вступу в ліцей!
Курси проводяться щовівторка та щосереди, з математики (алгебра, геометрія), з української мови та літератури, англійської мови з метою підготовки до вступних іспитів.
Початок занять з 03 лютого 2016 р., о 15.30.
Довідки за телефоном: 64-13-79

Швидко промине час – і Ваша дитина закінчує 7й-10й клас.

Перед нею постане вибір. Ви прагнете,щоб Ваша дитина здобула хорошу освіту, а в майбутньому – цікаву та високооплачувану роботу. Найголовніше, навчальний заклад, обраний Вашою дитиною, був їй до душі. А допомогти їй визначитися з вибором навчального закладу маєте саме Ви, найближчі та найрідніші люди.
Миколаївський економічний ліцей №1 – провідний навчальний заклад Півдня України, який готує високоерудовані, високо компетентні молоді кадри для Вищих навчальних закладів України, близького та далекого зарубіжжя.
Наш навчальний заклад найкращий на півдні України, оскільки:
- Випускники ліцею досягають високих результатів в опануванні наук, професійній підготовці, високого рівня знань на зовнішньому незалежному тестуванні та 100% вступу до Вищих навчальних закладів;
- Безкоштовна освіта;
- Висококваліфіковані вчителі;
- Зручні, обладнані сучасними засобами навчання, кабінети;
- Можливість проходження навчальної практики в різних установах, на підприємствах;
- Розвиток творчих та спортивних здібностей ліцеїстів;
- Гарантований вступ до Вищих навчальних закладів.

Запрошуємо Вашу дитину стати членом нашої дружньої родини й оволодіти потрібними для суспільства та власного майбутнього, знаннями.

Хай Вам щастить і доля буде прихильною до Вас і Ваших дітей.
НАШ ЛІЦЕЙ ЧЕКАЄ САМЕ НА ВАС!

Шановні батьки та учні 7х-10х класів ЗОШ!

Вже сьогодні перед Вами має постати вибір: ким стати в майбутньому Вашій дитині? Успішний старт допоможе стати стабільним, конкурентоспроможним, незалежним у нашому складному житті! Ось чому ми пропонуємо вже зараз звернути увагу на наступну інформацію:
Миколаївський економічний ліцей № 1 здійснює набір учнів на 2015/2016 н.р. Кваліфіковані та професіональні педагоги допоможуть адаптуватися до умов навчання в ліцеї, розширять кругозір в різноманітних галузях, нададуть глибокі, змістовні теоретичні знання та розвинуть практичні навички з базових та профільних дисциплін, підготують до вступу у вищі навчальні заклади.

Ми чекаємо саме на Вас!

Написати заяву та отримати довідки Ви зможете вже сьогодні, за адресою: вулиця Артема 9, телефон 253209


Кiлькiсть переглядiв: 2420

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Квітень 2024 Наступна
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930