• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Абітурієнтам

/Files/images/Uvaga.gif

Миколаївський економічний ліцей № 1

ЗАПРОШУЄ

учнів 7-х, 9-х класів загальноосвітніх шкіл на підготовчі курси до вступу в ліцей!
Курси проводяться щосереди та щочетверга, з математики (алгебра, геометрія), з української мови та літератури, англійської мови, психології з метою адаптації до ліцею.

Початок занять з 6 лютого 2019 р. о 15.30.

Наша адреса: м. Миколаїв, вул. Океанівська, 9

Довідки за телефоном: 64-13-79

/Files/images/оголошення 1.jpg



Шановні батьки та учні

7-х, 9-х, 10-х класів загальноосвітніх шкіл м. Миколаєва!

Вже сьогодні перед Вами має постати вибір: ким стати в майбутньому?
Успішний старт допоможе стати стабільним, конкурентоспроможним, незалежним у нашому житті! Ось чому ми пропонуємо вже зараз звернути увагу на наступну інформацію:
Миколаївський економічний ліцей №1 здійснює набір на 2019-2020 навчальний рік на навчання. Кваліфіковані та професіональні педагоги допоможуть адаптуватися до умов навчання у ліцеї, розширять кругозір у різноманітних галузях, нададуть глибокі, змістовні теоретичні знання та розвинуть практичні навички з базових та профільних дисциплін, підготують до вступу у вищі навчальні заклади, а найголовніше до життя.
А для учнів 10-х класів ми пропонуємо навчання за профілями:
- математичний профіль (поглиблене вивчення математики);
- філологічний профіль (поглиблене вивчення англійської та української мов).

Ми чекаємо саме на Вас!

Наша адреса: м. Миколаїв, вул. Океанівська, 9

Телефон: (0512) 64-13-79

/Files/images/оголошення 2.jpg



Шановні батьки та учні

7-х класів загальноосвітніх шкіл м. Миколаєва!

Вже сьогодні перед Вами має постати вибір: ким стати в майбутньому Вашій дитині?
Успішний старт допоможе стати стабільним, конкурентоспроможним, незалежним у нашому житті! Ось чому ми пропонуємо вже зараз звернути увагу на наступну інформацію:
Миколаївський економічний ліцей №1 здійснює набір учнів на 2018-2019 навчальний рік та набір на курси по підготовці до навчання в ліцеї. Кваліфіковані та професіональні педагоги допоможуть адаптуватися до умов навчання в ліцеї, розширять кругозір в різноманітних галузях, нададуть глибокі, змістовні теоретичні знання та розвинуть практичні навички з базових та профільних дисциплін, підготують до вступу у вищі навчальні заклади.

Ми чекаємо саме на Вас!

Наша адреса: м. Миколаїв, вул. Океанівська,9

Телефон: (0512) 64-13-79.




До уваги абітурієнтів та їх батьків!!!

Згідно з «Правилами конкурсного приймання учнів Миколаївського економічного ліцею №1 Миколаївської міської ради Миколаївської області», відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 19.06.2003р. №389, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 4 липня 2003р. за №547/7868, п. 1.1
«Приймання учнів до 8х-9х класів, що залежно від потреб населення та місцевих умов входять до складу ліцею, відбувається без конкурсу.
Приймання учнів до 10х класів Миколаївського економічного ліцею №1 здійснюється на конкурсній основі».
Батьки учнів 7х класів загальноосвітніх шкіл м. Миколаєва починаючи з 30 травня 2016р., (з 10.00) можуть подати особисту заяву на навчання дитини в ліцеї, при собі мати табель успішності.
На підставі заяви у секретаря отримати довідку про можливе зарахування до ліцею (при наявності вільних місць).
Батьки подають довідку у навчальний заклад, де навчалася дитина, на підставі якої адміністрація закладу зобов’язана видати наступні документи:
- особову справу учня,
- медичну карту,
- карту щеплень.

Організаційні батьківські збори учнів сформованих 8х класів на новий 2016/2017 н.р.

відбудуться 2 червня 2016 року о 18.00.

Випускники 9х класів загальноосвітніх шкіл м. Миколаєва можуть починаючи з 13 червня 2016р., (з 10.00) подати особисту заяву на вступний екзамен з математики, при собі мати свідоцтво про неповну базову освіту.
Адміністрація ліцею



Миколаївський економічний ліцей № 1 (вулиця Океанівська,9)

ЗАПРОШУЄ

/Files/images/img5.jpg

учнів 7х класів загальноосвітніх шкіл на підготовчі курси до вступу в ліцей!
Курси проводяться щовівторка та щосереди, з математики (алгебра, геометрія), з української мови та літератури, англійської мови з метою підготовки до вступних іспитів.
Початок занять з 03 лютого 2016 р., о 15.30.
Довідки за телефоном: 64-13-79

Швидко промине час – і Ваша дитина закінчує 7й-10й клас.

Перед нею постане вибір. Ви прагнете,щоб Ваша дитина здобула хорошу освіту, а в майбутньому – цікаву та високооплачувану роботу. Найголовніше, навчальний заклад, обраний Вашою дитиною, був їй до душі. А допомогти їй визначитися з вибором навчального закладу маєте саме Ви, найближчі та найрідніші люди.
Миколаївський економічний ліцей №1 – провідний навчальний заклад Півдня України, який готує високоерудовані, високо компетентні молоді кадри для Вищих навчальних закладів України, близького та далекого зарубіжжя.
Наш навчальний заклад найкращий на півдні України, оскільки:
- Випускники ліцею досягають високих результатів в опануванні наук, професійній підготовці, високого рівня знань на зовнішньому незалежному тестуванні та 100% вступу до Вищих навчальних закладів;
- Безкоштовна освіта;
- Висококваліфіковані вчителі;
- Зручні, обладнані сучасними засобами навчання, кабінети;
- Можливість проходження навчальної практики в різних установах, на підприємствах;
- Розвиток творчих та спортивних здібностей ліцеїстів;
- Гарантований вступ до Вищих навчальних закладів.

Запрошуємо Вашу дитину стати членом нашої дружньої родини й оволодіти потрібними для суспільства та власного майбутнього, знаннями.

Хай Вам щастить і доля буде прихильною до Вас і Ваших дітей.
НАШ ЛІЦЕЙ ЧЕКАЄ САМЕ НА ВАС!

Шановні батьки та учні 7х-10х класів ЗОШ!

Вже сьогодні перед Вами має постати вибір: ким стати в майбутньому Вашій дитині? Успішний старт допоможе стати стабільним, конкурентоспроможним, незалежним у нашому складному житті! Ось чому ми пропонуємо вже зараз звернути увагу на наступну інформацію:
Миколаївський економічний ліцей № 1 здійснює набір учнів на 2015/2016 н.р. Кваліфіковані та професіональні педагоги допоможуть адаптуватися до умов навчання в ліцеї, розширять кругозір в різноманітних галузях, нададуть глибокі, змістовні теоретичні знання та розвинуть практичні навички з базових та профільних дисциплін, підготують до вступу у вищі навчальні заклади.

Ми чекаємо саме на Вас!

Написати заяву та отримати довідки Ви зможете вже сьогодні, за адресою: вулиця Артема 9, телефон 253209

Правила конкурсного приймання учнів до Миколаївського економічного ліцею № 1

І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Приймання учнів до ліцею здійснюється на конкурсній основі згідно з Інструкцією про порядок конкурсного приймання дітей до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл, затвердженою наказом Міністерства освіти і науки від 19.06.2003 р. № 389.
1.2. Правила конкурсного приймання учнів розроблено на підставі зазначеної Інструкції та Статуту Миколаївського економічного ліцею № 1 робочою групою педагогічних працівників та схвалено на спільному засіданні педагогічної ради і ради ліцею.
1.3. Приймання учнів до 8 та 9 класів та в інші класи – на вакантні місця, здійснюється на конкурсній основі.
1.4. У конкурсному відборі беруть участь учні незалежно від місця проживання.
1.5. Конкурсне випробування здійснюються на безоплатній основі.

ІІ. ОРГАНІЗАЦІЯ КОНКУРСУ

2.1. Правила приймання оголошуються не пізніше ніж 16 квітня / за два місяці до його початку/. Умови і термін проведення конкурсу розміщуються у приміщенні ліцею на дошці «Абітурієнт». Зміст оголошення доводиться до відома населення через місцеві засоби масової інформації.
2.2. До 14 травня в приміщенні ліцею на дошці оголошень вивішується перелік питань з математики, за якими проводитимуться випробування.
2.3. Випробування в рамках основного конкурсного прийому проводяться лише після закінчення навчального року (червень). За наявності вільних місць допускається додатковий конкурсний прийом (серпень), який має бути організований таким чином, щоб зарахування учнів відбулося за тиждень до початку нового навчального року.
2.4. Додатковий конкурсний прийом може, як виняток, відбуватися протягом навчального року за наявності вільних місць. При цьому наповнюваність класів не повинна перевищувати 30 учнів.
2.5. Для проведення конкурсних випробувань в ліцеї створюється приймальна комісія, склад якої затверджується наказом директора ліцею за погодженням з радою. Головою приймальної комісії є директор ліцею або його заступник.
2.6. Умовами конкурсу передбачено проведення випробувань із загальноосвітніх предметів: математика /алгебра та геометрія/ - у письмовій формі. З цього предмету створюється фахова комісія зі складу членів приймальної комісії, який затверджується наказом директора ліцею.
2.7. До участі в конкурсі допускаються діти на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, що подається на ім'я директора ліцею; табеля успішності або свідоцтва про базову загальну середню освіту учня.
2.8. Адміністрація Миколаївського економічного ліцею № 1 встановлює особливі (пільгові) умови конкурсу для дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей – інвалідів, дітей, які постраждали від аварії на Чорнобильської АЕС. Діти зазначених категорій, які мають 8 – 12 балів з предметів природничо-математичного циклу, зараховуються до ліцею без конкурсу.

ІІІ. ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

3.1. Конкурсне випробування для учнів, які вступають до 8 класу та в інші класи – на вакантні місця, проводиться з математики /алгебра та геометрія/ в письмовій формі .
3.2. Конкурсні випробування для учнів, які вступають до 9-х та 10-х класів ліцею, проводяться за наявністю вільних місць, як правило під час основного конкурсного приймання з цих же предметів. Адміністрація навчального закладу самостійно визначає умови і порядок проведення конкурсного приймання таких учнів.
3.3. Зміст завдань з математики відповідає навчальним програмам середньої загальноосвітньої школи; розробляється кафедрою природничо-математичних наук, затверджується директором навчального закладу за погодженням з управлінням освіти Миколаївської міської ради.
3.4. Конкурсні завдання зберігаються у директора ліцею в запечатаному конверті, який відкриває в день випробування голова предметної комісії у присутності її членів та абітурієнтів.
3.5. Для проведення конкурсного випробування з математики /алгебра та геометрія/ видається папір зі штампом ліцею; перша сторінка відділяється від самої письмової роботи. Після закінчення випробування – письмові роботи шифруються головою предметної комісії та передаються для перевірки членам цієї комісії без титульної сторінки. Дешифрування робіт здійснюється головою комісії після виставлення балів.
3.6. Обсяг і тривалість написання вступниками письмової роботи з математики – 1 година 50 хвилин.
3.7. Письмові роботи з математики /алгебра та геометрія/ учасників конкурсу зберігаються у ліцеї протягом року.
3.8. Результати конкурсних випробувань оформлюються у вигляді протоколів приймальної комісії, які зберігаються в ліцеї, що й протоколи державної підсумкової атестації учнів.
3.9. Результати письмового екзамену з математики оголошуються – не пізніше, ніж через три дні, після його проведення. Списки вступників з виставленими балами вивішуються у приміщенні ліцею на дошці оголошень для загального ознайомлення.
3.10. Учасники Міжнародних олімпіад, конкурсів, призери та учасники ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад звільняються від конкурсного випробування. У такому разі учневі виставляється до протоколу максимальна кількість балів.
3.11. Учні – випускники 9-х класів, які за результатами навчання отримали свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою, звільняються від випробування з встановленням до протоколу максимальної кількості балів.
3.12. Учні, які хворіли під час проведення конкурсу, зобов’язані подати медичну довідку, на підставі чого їм надається право участі в повторних конкурсних випробуваннях, терміни проведення яких визначає директор ліцею.

ІV. ПОРЯДОК ЗАРАХУВАННЯ

4.1. Учні, які пройшли конкурс, зараховуються до ліцею наказом директора, на підставі рішення приймальної комісії. Зарахування учнів до ліцею проводиться протягом 5 днів після оголошення результатів конкурсу.
4.2. До ліцею подаються такі документи: особова справа, копія свідоцтва про народження, медична картка.
4.3. Якщо учні, їх батьки або особи, які їх замінюють, не згодні з рішенням приймальної комісії, вони можуть звернутися до голови комісії з апеляцією. Апеляція подається протягом тижня після оголошення результатів конкурсу і розглядається протягом трьох днів з дня її подання. Для розгляду апеляції створюється апеляційна комісія в кількості 5 осіб, склад якої визначається ліцеєм за погодженням з управлінням освіти Миколаївської міської ради.
4.4. У разі, якщо висновки апеляційної комісії не задовольняють осіб, які подали апеляцію, останні можуть звернутися до управління освіти Миколаївської міської ради, яке створює свою апеляційну комісію, рішення якої є остаточним.
4.5. Учні, які за підсумками конкурсу не зараховані до ліцею, продовжують навчання у закладі, де вони навчалися до участі в конкурсі.
4.6. Діти, які зараховані до ліцею, але не приступили до занять без поважних причин протягом 10 днів від їх початку, відраховуються з ліцею.
4.7. Учень має право брати участь у конкурсних випробуваннях, які проводять декілька загальноосвітніх навчальних закладів, але для зарахування до ліцею вступник повинен надати оригінал табелю успішності; свідоцтва про базову загальну освіту.

V. КОНТРОЛЬ ЗА ПРОВЕДЕННЯМ КОНКУРСУ

5.1. Директор навчального закладу несе персональну відповідальність за дотримання Правил конкурсного приймання учнів.
5.2. Контроль за організацією та проведенням конкурсу, порядком зарахування дітей до ліцею за його результатами покладається на управління освіти Миколаївської міської ради.
5.3. При порушенні ліцеєм Правил конкурсного приймання, розроблених навчальним закладом, рішенням управління освіти Миколаївської міської ради результати конкурсу визначаються недійсними. У такому разі управління освіти Миколаївської міської ради організовує і проводить повторний конкурс, результати якого є остаточними.


Розклад уроків на курсах по підготовці учнів 7-х класів загальноосвітніх шкіл до вступу в Миколаївський економічний ліцей № 1 на 2016 рік

групи

з/п

Вівторок

Четвер

предмет

вчитель

каб.

предмет

вчитель

каб.

І

1.

Математика

Тіщенко Т.В.

№6

Англійська мова

Шовкун Н.В.

№6

2.

Українська мова

Распітіна З.Д.

№6

Психологія

Кіченко Ю.А.

№6

Розклад дзвінків

1 урок 15.30 – 16.10
перерва 16.10 – 16.15
2 урок 16.15 – 16.55
Кiлькiсть переглядiв: 482