Ми - господарі на рідній землі

2017-03-23

Миколаївський економічний ліцей №1 – заклад з багатими традиціями. Особлива турбота учнів закладу прослідковується у формуванні рис відповідального, турботливого господаря рідної домівки, ліцею, району, міста, України.
23 березня учні, вчителі, працівники ліцею стали активними учасниками акції «Весняна толока» з санітарного очищення нашого району.
Працювали з настроєм, відповідально, весело на вулиці Рибній, 5: прибирали сміття на спортивному майданчику та на території навколо нього.
Звичайно, враження від побаченого на початку прибирання було жахливе: велика кількість сухого хмизу з правої та лівої сторони майданчика, папір, пакети та інше сміття. Здавалося, що молодь, яка займається на майданчику, жителі будинків засмічують цю територію свідомо. Гасло «Зробимо наше місто чистим, привабливим!» позитивно вплинуло на настрій ліцеїстів. Через годину територію не впізнати: зелений килим спортивного майданчика приваблює яскравими кольорами, бігова доріжка запрошує до змагань, на узбіччі майданчика – жодного непотрібного предмета.
Прекрасно попрацювали всі учні та вчителі ліцею, а особливо:
8-Б клас (класний керівник Шовкун Н.В.)
11-Б клас (класний керівник Кіченко Ю.А., заступник директора з навчально-виховної роботи Дзьоба Н.В.)
10-А і 10-Б класи (класні керівники Мельничук О.С., Валухов В.В., заступник директора з виховної роботи Хлистова О.Р.)
9-А клас (класний керівник Роман А.О.)
8-А клас (класний керівник Дудник В.В.)
З усвідомленням виконати поставлене завдання добре працювали класні колективи 11-А (класний керівник Казюк П.В.) та 9-Б (класний керівник Мусафір О.Л.) класів.

Дякуємо всім за відповідальність та взаєморозуміння!