EdCamp Ukraine 2016

2016-04-10

/Files/photogallery/1068/2.jpg

Формат EdCamp є шостим у світовому рейтингу найбільш інноваційних освітніх організацій 2015 року. Україна стала 9-ою країною у світі та 3-ою в Європі, яка долучилася до цієї міжнародної спільноти.
9-10 квітня директор Миколаївського економічного ліцею №1 Шалар Лариса Володимирівна прийняла участь у проведенні Другогої національної (не) конференції для шкільних педагогів EdCamp Ukraine 2016 .
За два дні (не) конференції EdCamp, яка проводилася в Харкові на території Культурного центру «Бейт Дан» відбулося понад 145 сесій в 17 різних локаціях. Були задіяні 80 експертів з різних країн (в тому числі педагоги, волонтери і психологи ВО «Українські Рубежі» в Харкові - АКЦентра) і брали участь більше 500 педагогів. Основними тематичними напрямками (не) конференції EdCamp в цьому році були: нові технології в навчанні, недискримінаційний підхід в освіті, здоров'я в школі, англійська мова як державний пріоритет і інтеграція громад. Ідея полягає в тому, щоб, з одного боку, презентувати і розкрити різні випадки дискримінації, які мають місце в школах (оскільки багато речей стереотипно сприймаються як нормальні, і педагоги не помічають, що це травмує дитину). З іншого боку, показати як ці проблеми можуть бути вирішені і які спільні шляхи їх вирішення можна знайти.
EdCamp Ukraine будує спільноту відповідального вчительства, яка об’єднає кращих агентів змін у системі національної освіти.
EdCamp – це прагнення змінювати освітній простір України.

Кiлькiсть переглядiв: 81