Єднання ліцейної родини

2014-09-19

/Files/images/den_ltsesta_2014_/Фото0661.jpg

Єднання ліцейної родини

19 вересня у Миколаївському економічному ліцеї №1 пройшов День ліцеїста. Захоплююче, емоційне дійство, під назвою «Як козаки…», об’єднало всіх: учнів, учителів, батьків.
Розпочалося свято на подвір’ї ліцею о 8.00 проведенням лінійки, на якій було оголошено графік проведення Дня ліцеїста. О 8.15 класи, разом із своїми класними керівниками та кураторами
Клас Класний керівник Куратор
8-А Мельничук О.С. Щербина А., Сіренко А
8-Б Гарей Д.О. Свирид К., Сощенко В.
9-А Казюк П.В. Орловський О., Данько І.
9-Б Єщенко П.І. Терів К., Перькова Є.
10-А Афоніна С.Є. Пашкевич А., Стефурак О.
10-Б Дудник В.В. Салаков А., Пушкар В.
вирушили до місця проведення Дня ліцеїста у Велику Корениху. Після приїзду в дитячий оздоровчий центр «Дельфін», відбулося розташування класних колективів.
О 10.30 було оголошено загальний збір та початок спортивних змагань, адже козаки – це фізично сильні та витривалі люди.
Кожен клас, відповідно маршрутному листку, відвідав спортивні станції: «Стрибки у мішку», «Підтягування», «Стрибки у довжину з місця», «Перетягування канату, «Стрибки на скакалці».
Кожен класний колектив намагався показати кращий результат.
Запекла боротьба між командами продовжилася на наступному етапі: інтелектуально-розважальна гра. Капітани команд на загальних зборах отримали маршрутні листи. Рухаючись відповідно до листа, команди відвідували яскраво прикрашені станції: «Історична» (відповідальні:
Гієсова З., Присько Р. – учениці 11-А класу), «Танцювальна» (відповідальні: Зіневич О., Савицька І., учні 11-Б класу), «Козацькі заморочки» (відповідальні: Литовченко О, Гунов І. – учні 11-Б класу), «Золотий грамофон» (відповідальні: Базарова К., Єгорова М. – учениці 11-А класу), «Поетична» (відповідальні: Бідна М., Штербова В. – учениці 11-Б класу), «Художня» (відповідальні: Зорін А., Плужнікова К., Ткачук Р. – учні 11-Б класу).
За підсумками другого етапу всі команди були відзначені грамотами та подарунками.
Не менш важливою частиною Дня ліцеїста стала театралізована вистава , що підготували класні колективи, як домашнє завдання. Яскраво, неповторно проходили вистави, не можна було не помітити хвилювання батьків, кураторів, класних керівників, за своїх вихованців. Особливе піднесення відчувалося під час приймання до ліцейної родини нових колективів: 8-А, 8-Б і 9-Б класів. Серця всіх присутніх були переповненні урочистістю даного моменту.
День ліцеїста пройшов змістовно і цікаво, охопив всіх учнів ліцею. Актив одинадцятикласників, під керівництвом класних керівників (11-А класу – Роман Алли Олексіївни та 11-Б класу – Шовкун Надії Володимирівни) показали високий рівень підготовки.
Щиро дякуємо всім, без кого свято не було таким захоплюючим: Шалар Л.В., директору Миколаївського економічного ліцею №1; заступникам директора – Распітіній З.Д., Дзьобі Н.В., Мусафір О.Л.; класним керівникам 8-11 класів, учителям, учням, батькам, директору дитячого оздоровчого центру «Дельфін» - Копилову Ігорю Валентиновичу.
/Files/images/den_ltsesta_2014_/Фото0621.jpg/Files/images/den_ltsesta_2014_/Фото0623.jpg/Files/images/den_ltsesta_2014_/Фото0659.jpg/Files/images/den_ltsesta_2014_/Фото0651.jpg