№ | Назва конкурсу | П.І. учня | Результат | П.І.Б. учителя |
1. | Міський етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка | Гайдук Ярослав | ІІ місце | Мартинюк В.Б. |
Таранець Єва | ІІ місце | |||
Шакула Дар’я | ІІІ місце | |||
2. | Обласний етап | Гайдук Ярослав | ІІ місце | |
Всеукраїнський етап Х Міжнародного мовно- літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка | Гайдук Ярослав | ІІІ місце | ||
3. | Міський етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика | Гайдук Ярослав | І місце | |
Бєлькова Валерія | І місце | |||
4. | Обласний етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика | Гайдук Ярослав | ІІ місце | |
Бєлькова Валерія | ІІ місце | |||
5. | Всеукраїнської олімпіади Миколаївського Національного аграрного університету для професійної орієнтації вступників 2019-2020р.р. із дисципліни «Біологія» та з дисципліни «Історія України» | Кусова Володимира | І місце | Бобрик Н.В. |
Бондарь Ренату | ІІІ місце | Казюк П.В. | ||
6. | Обласний конкурс творчих і наукових робіт «Мрію словом я торкнутись серця» | Козакова Євангеліна | призер | Распітіна З.Д. |
Ткачова Катерина | призер | |||
Ситнікова Надія | призер |
№ з/п | Назва змагання | Категорія учасників | Місце | П.І.Б. учителя |
1. | Всеукраїнський спортивно-масовий захід серед школярів Challenge Fest у змаганнях з футболу (удари на точність) | команда ліцею | ІІІ місце | Борейко Б.В. |
2. | Осіння легкоатлетична естафета «Золота осінь» серед закладів загальної середньої освіти Корабельного району | юнаки та дівчата | ІІ місце | Шалар І.Г. |
3. | Районні змагання з волейболу | юнаки | ІІІ місце | Шалар І.Г. Косс Т.М. |
№ з/п | Назва конкурсу | ПІБ учителя | ПІБ учня | Результат |
1 | ІХ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка | Мартинюк В.Б. | Таранець Єва | І місце у ІІ етапі |
Цибулькіна Анастасія | І місце у ІІ етапі | |||
Худякова Марина | ІІ місце у ІІ етапі, ІІ місце в ІІІ етапі | |||
2 | Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика | Мартинюк В.Б. | Худякова Марина | І місце у ІІ етапі, ІІ місце у ІІІ етапі |
Цибулькіна Анастасія | ІІ місце ІІ етап | |||
Москаленко Олександра | ІІ місце ІІ етап | |||
3 | Турнір юних географів | Мусафір О.Л. | Хортюк Денис | ІІІ місце у І етапі |
Швець Ігор | ||||
Коваленко Вадим | ||||
Цибулькіна Анастасія | ||||
Тузова Уляна | ||||
4 | Турнір юних економістів | Дзьоба Н.В. | Хортюк Денис | ІІ місце у ІІ етапі |
Швець Ігор | ||||
Коваленко Вадим | ||||
Цибулькіна Анастасія | ||||
Тузова Уляна | ||||
Перепелиця Ірина | ||||
6. | ІІ учнівський зліт «Лідери Миколаївщини» | Распітіна З.Д. Хлистова О.Р. | Верьовка Сергій | Переможець ІІ учнівського зльоту |
7. | Конкурс української патріотичної поезії до Дня української писемності та мови | Мартинюк В.Б., Распітіна З.Д. | Шакула Дар’я | Команда переможців конкурсу |
Москаленко Олександра | ||||
Юкольчук Ауріка Максименко Вячеслав Тузова Уляна | ||||
Цибулькіна Анастасія |
№ | ПІБ учня | Клас | Вчитель | Місце |
1. | Худякова Марина Денисівна | 9-А | Мартинюк В.Б. | І |
№ | ПІБ учня | Клас | Вчитель | Місце |
1. | Москаленко Олександра Сергіївна | 8-А | Мартинюк В.Б. | І |
2. | Худякова Марина Денисівна | 9-А | Мартинюк В.Б. | І |
3. | Круковська Ганна Юріївна | 11-А | Мельничук О.С. | ІІІ |
№ | ПІБ учня | ПІБ учителя | Місце |
1. | Худякова Марина Денисівна | Мартинюк В.Б. | ІІІ |
2. | Цибулькіна Анастасія Сергіївна | Мартинюк В.Б. | ІІІ |
№ | ПІБ учня | ПІБ учителя | Місце |
1. | Худякова Марина Денисівна | Мартинюк В.Б. | І |
2. | Цибулькіна Анастасія Сергіївна | Мартинюк В.Б. | ІІ |
3. | Таранець Єва Олександрівна | Мартинюк В.Б. | ІІІ |
1. | Лантух Артем | 8-А клас |
2. | Подік Ірина | 8-А клас |
3. | Єремейчук Діана | 10-Б клас |
4. | Цуркан Олена | 11-А клас |
5. | Любицька Анастасія | 11-А клас |
1. | Тукалова Валерія | 8-А клас |
2. | Елькатеб Камелія | 10-Б клас |
3. | Акшонова Дар’я | 10-Б клас |
4. | Карпюк Ганна | 11-А клас |
5. | Білецька Юлія | 11-А клас |
1. | Цибулькіна Анастасія | 8-Б клас |
2. | Псенков Михайло | 8-А клас |
3. | Перепелиця Ірина | 8-Б клас |
4. | Круковська Ганна | 9-А клас |
5. | Кравченко Едуард | 9-А клас |
6. | Полівода Данило | 9-А клас |
7. | Колоколова Ірина | 9-Б клас |
8. | Полівода Марія | 9-А клас |
9. | Гнатко Іван | 9-А клас |
10. | Удовінчук Елеонора | 9-Б клас |
11. | Зотова Юнія | 9-Б клас |
12. | Скакун Єгор | 9-Б клас |
13. | Деренюга Анатолій | 10-Б клас |
14. | Драгоморецька Валерія | 11-А клас |
15. | Семенчук Дар’я | 11-А клас |
16. | Царенко Антон | 11-А клас |
17. | Мельник Анастасія | 11-Б клас |
18. | Дронь Дмитро | 11-А клас |
19. | Кошман Поліна | 11-Б клас |
20. | Кравченко Анастасія | 11-А клас |
21. | Яскуринська Анна | 11-А клас |
22. | Каліман Єлизавета | 11-Б клас |
№ | ПІБ | Предмет | Клас |
1. | Єфименко Дарина | худ. культура | 9-Б |
2. | Степанов Кирило | право | 9-А |
№ | ПІБ | Предмет | Клас |
1. | Пижова Оксана | худ. культура | 9-Б |
2. | Пижова Оксана | право | 9-Б |
3. | Удовінчук Елеонора | право | 9-Б |
№ | ПІБ | Предмет | Клас |
1. | Палій Вікторія | економіка | 10-А |
№ | ПІБ | Предмет | Клас |
1. | Царенко Єлизавета | історія | 8-А |
2. | Коба Анастасія | право | 10-А |
3. | Акшонова Дар’я | право | 10-Б |
4. | Елькатеб Камаль | право | 10-Б |
5. | Елькатеб Камелія | право | 10-Б |
6. | Тимофєєва Анастасія | економіка | 10-А |
7. | Бондарчук Діана | економіка | 10-А |
8. | Кушнір Владислав | економіка | 10-Б |
9. | Кравченко Анастасія | право | 11-А |
10. | Цуркан Олена | право | 11-А |
11. | Згадова Дарина | право | 11-А |
№ | ПІБ | Клас |
1. | Рядченко Дарина | 10-Б |
2. | Манухін Артем | 11-А |
3. | Царенко Антон | 11-А |
4. | Цуркан Олена | 11-А |
№ | ПІБ | Клас |
1. | Бондарчук Діана | 10-А |
2. | Васильєв Кирило | 11-Б |
3. | Ліпатов В’ячеслав | 11-Б |
4. | Остаф Олена | 11-Б |
№ | ПІБ | Клас |
1. | Пижова Оксана | 9-Б |
2. | Бойко Артем | 10-А |
3. | Деренюга Анатолій | 10-Б |
4. | Дехтяренко Дар’я | 10-А |
5. | Коба Анастасія | 10-А |
6. | Самотьос Дмитро | 10-А |
№ | ПІБ | Клас |
1. | Єфименко Дарина | 9-Б |
2. | Орлова Марія | 9-Б |
3. | Згадова Дар’я | 11-А |
№ з/п | ПІБ учня | Клас | Місце | Конкурс |
1. | Суворова Ольга | 11-Б | ІІ | V міський конкурс сучасної української патріотичної поезії ім. В. Бойченка |
2. | Кошман Поліна | 11-Б | І | Обласний етап Всеукраїнського турніру юних економістів |
Мельник Анастасія | 11-Б | |||
Драгоморецька Валерія | 11-А | |||
Дронь Дмитро | 11-А | |||
Копач Максим | 11-А | |||
3. | Цибулькіна Анастасія | 8-Б | ІІІ | XVI Міжнародний конкур з української мови імені Петра Яцика |
4. | Круковська Ганна | 9-А | ІІІ | XVI Міжнародний конкур з української мови імені Петра Яцика |
5. | Цибулькіна Анастасія | 8-Б | ІІІ | VI Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка |
6. | Орлова Марія | 9-Б | ІІІ | VI Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка |
№ п/п | ПІБ учня | Клас | Місце | Назва конкурсу | ||
1 | Суворова Ольга | 11-Б | ІІ | V міський конкурс сучасної української патріотичної поезії ім. В. Бойченка | ||
2 | Кошман Поліна | 11-Б | І | Обласний етап Всеукраїнського турніру юних економістів | ||
Мельник Анастасія | 11-Б | |||||
Драгоморецька Валерія | 11-А | |||||
Дронь Дмитро | 11-А | |||||
Копач Максим | 11-А | |||||
3 | Цибулькіна Анастасія | 8-Б | ІІІ | XVI Міжнародний конкур з української мови імені Петра Яцика | ||
4 | Круковська Ганна | 9-А | ІІІ | XVI Міжнародний конкур з української мови імені Петра Яцика | ||
5 | Цибулькіна Анастасія | 8-Б | ІІІ | VI Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка | ||
6 | Орлова Марія | 9-Б | ІІІ | VI Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка |
Жовтень 2020 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
П | В | С | Ч | П | С | Н |
1 | 2 | 3 | 4 | |||
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |